Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 18:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 18:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 18:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 18:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 18:55:00
-
Mannheim Hbf 19:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 19:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 19:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 19:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 19:16:00
-
Limburgerhof 19:19:00
-
Schifferstadt 19:23:00
-
Schifferstadt Süd 19:26:00
-
Speyer Nord-West 19:30:00
-
Speyer Hbf 19:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 19:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 19:37:00
-
Lingenfeld 19:41:00
-
Germersheim 19:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 19:51:00
-
Rheinsheim 19:54:00
-
Philippsburg(Baden) 19:58:00
-
Huttenheim 20:04:00
-
Graben-Neudorf Nord 20:07:00
-
Graben-Neudorf 20:09:00
-
Karlsdorf 20:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 20:16:00
-
Bruchsal Sportzentrum 20:18:00
-
Bruchsal 20:21:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 18:44:00
-
Wiesloch-Walldorf 18:49:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 18:46:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 18:47:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 18:48:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 18:51:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 18:52:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 18:53:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 18:54:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 18:55:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 18:56:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 18:57:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 18:58:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 19:00:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 19:04:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 19:07:00
-
Seegarten, Heidelberg 19:08:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 19:09:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 19:15:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 19:16:00
-
Peterskirche, Heidelberg 19:17:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 19:18:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 19:19:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 19:21:00
-
Altstadt, Heidelberg 19:22:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 19:25:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 19:27:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 19:28:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 19:29:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 19:30:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 19:31:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 19:32:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 19:34:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 19:36:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 19:37:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 19:38:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 19:39:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 19:40:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 19:41:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 19:42:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 18:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 18:58:00
-
Rot-Malsch 19:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 19:04:00
-
Bad Schönborn Süd 19:06:00
-
Stettfeld-Weiher 19:09:00
-
Ubstadt-Weiher 19:11:00
-
Bruchsal 19:15:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:32:00
-
Karlsruhe Hbf 19:38:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 18:53:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 18:54:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 18:55:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 18:56:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 18:57:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 18:59:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 19:03:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 19:04:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 19:05:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 19:06:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 19:07:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 19:08:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 19:06:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 19:07:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 19:08:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 19:11:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 19:12:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 19:13:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 19:14:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 19:15:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 19:16:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 19:17:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 19:18:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 19:20:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 19:24:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 19:27:00
-
Seegarten, Heidelberg 19:28:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 19:29:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 19:35:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 19:36:00
-
Peterskirche, Heidelberg 19:37:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 19:38:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 19:39:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 19:41:00
-
Altstadt, Heidelberg 19:42:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 19:45:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 19:47:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 19:48:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 19:49:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 19:50:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 19:51:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 19:52:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 19:54:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 19:56:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 19:57:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 19:58:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 19:59:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 20:00:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 20:01:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 20:02:00