Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 21:20:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 21:21:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 21:22:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 21:23:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 21:24:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 21:26:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 21:34:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 21:35:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 21:36:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 21:36:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 21:37:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 21:38:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 21:24:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 21:25:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 21:26:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 21:29:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 21:30:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 21:31:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 21:32:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 21:33:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 21:34:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 21:35:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 21:36:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 21:38:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 21:42:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 21:45:00
-
Seegarten, Heidelberg 21:46:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 21:47:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 21:53:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 21:54:00
-
Peterskirche, Heidelberg 21:55:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 21:56:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 21:57:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 21:59:00
-
Altstadt, Heidelberg 22:00:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 22:03:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 22:05:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 22:06:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 22:07:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 22:08:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 22:09:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 22:10:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 22:12:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 22:14:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 22:15:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 22:16:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 22:17:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 22:18:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 22:19:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 22:20:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 21:29:00
-
Wiesloch-Walldorf 21:34:00
-
Rot-Malsch 21:37:00
-
Bad Schönborn-Kronau 21:40:00
-
Bad Schönborn Süd 21:42:00
-
Stettfeld-Weiher 21:44:00
-
Ubstadt-Weiher 21:46:00
-
Bruchsal 21:51:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 21:54:00
-
Untergrombach 21:56:00
-
Weingarten(Baden) 22:00:00
-
Karlsruhe-Durlach 22:05:00
-
Karlsruhe Hbf 22:12:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 21:29:00
-
Wiesloch-Walldorf 21:34:00
-
Rot-Malsch 21:37:00
-
Bad Schönborn-Kronau 21:40:00
-
Bad Schönborn Süd 21:42:00
-
Stettfeld-Weiher 21:44:00
-
Ubstadt-Weiher 21:46:00
-
Bruchsal 21:51:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 21:54:00
-
Untergrombach 21:56:00
-
Weingarten(Baden) 22:00:00
-
Karlsruhe-Durlach 22:05:00
-
Karlsruhe Hbf 22:12:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 21:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 21:46:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 21:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 21:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 21:55:00
-
Mannheim Hbf 22:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 22:08:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 22:12:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 22:17:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 22:19:00
-
Limburgerhof 22:22:00
-
Schifferstadt 22:28:00
-
Schifferstadt Süd 22:36:00
-
Speyer Nord-West 22:40:00
-
Speyer Hbf 22:42:00
-
Berghausen(Pfalz) 22:46:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 22:48:00
-
Lingenfeld 22:52:00
-
Germersheim 22:56:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 21:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 21:46:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 21:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 21:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 21:55:00
-
Mannheim Hbf 22:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 22:08:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 22:12:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 22:17:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 22:19:00
-
Limburgerhof 22:22:00
-
Schifferstadt 22:28:00
-
Böhl-Iggelheim 22:39:00
-
Haßloch(Pfalz) 22:43:00
-
Neustadt-Böbig 22:49:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 22:52:00