Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Wiesloch-Walldorf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 17:47:00
-
Wiesloch-Walldorf 17:52:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 17:46:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 17:47:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 17:48:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 17:51:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 17:52:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 17:53:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 17:54:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 17:55:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 17:56:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 17:57:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 17:58:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 18:00:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 18:04:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 18:07:00
-
Seegarten, Heidelberg 18:08:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 18:09:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 18:15:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 18:16:00
-
Peterskirche, Heidelberg 18:17:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 18:18:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 18:19:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 18:21:00
-
Altstadt, Heidelberg 18:22:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 18:25:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 18:27:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 18:28:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 18:29:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 18:30:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 18:31:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 18:32:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 18:34:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 18:36:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 18:37:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 18:38:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 18:39:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 18:40:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 18:41:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 18:42:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 17:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 17:58:00
-
Rot-Malsch 18:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 18:04:00
-
Bad Schönborn Süd 18:06:00
-
Stettfeld-Weiher 18:09:00
-
Ubstadt-Weiher 18:11:00
-
Bruchsal 18:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 18:18:00
-
Untergrombach 18:21:00
-
Weingarten(Baden) 18:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:30:00
-
Karlsruhe Hbf 18:36:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 17:53:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 17:54:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 17:55:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 17:56:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 17:57:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 17:59:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 18:03:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 18:04:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 18:05:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 18:06:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 18:07:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 18:08:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 18:06:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 18:07:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 18:08:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 18:11:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 18:12:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 18:13:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 18:14:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 18:15:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 18:16:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 18:17:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 18:18:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 18:20:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 18:24:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 18:27:00
-
Seegarten, Heidelberg 18:28:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 18:29:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 18:35:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 18:36:00
-
Peterskirche, Heidelberg 18:37:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 18:38:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 18:39:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 18:41:00
-
Altstadt, Heidelberg 18:42:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 18:45:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 18:47:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 18:48:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 18:49:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 18:50:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 18:51:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 18:52:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 18:54:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 18:56:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 18:57:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 18:58:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 18:59:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 19:00:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 19:01:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 19:02:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 18:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 18:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 18:20:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 18:25:00
-
Mannheim Hbf 18:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 18:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 18:35:00
-
Limburgerhof 18:41:00
-
Schifferstadt 18:46:00
-
Schifferstadt Süd 18:50:00
-
Speyer Nord-West 18:54:00
-
Speyer Hbf 18:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 18:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 19:01:00
-
Lingenfeld 19:05:00
-
Germersheim 19:09:00