Gerry-Weber-Stadion in Halle (Westf.)
Margarethe-Windthorst-Strasse 3,
33790Halle (Westf.)
The next departure is direction Bielefeld Hbf.
Route:
-
Halle(Westf) OWL-Arena
-
Halle(Westf) 05:24:00
-
Künsebeck 05:30:00
-
Steinhagen(Westf) 05:34:00
-
Steinhagen(Westf) Bielef. Str. 05:36:00
-
Quelle 05:39:00
-
Quelle-Kupferheide 05:42:00
-
Bielefeld-Brackwede 05:45:00
-
Bielefeld Hbf 05:52:00
Route:
-
Halle(Westf) OWL-Arena
-
Hesseln 05:31:00
-
Borgholzhausen 05:35:00
-
Westbarthausen 05:39:00
-
Dissen-Bad Rothenfelde 05:43:00
-
Hilter 05:48:00
-
Wellendorf 05:54:00
-
Kloster Oesede 06:00:00
-
Oesede 06:04:00
-
Osnabrück-Sutthausen 06:08:00
-
Osnabrück Hbf 06:16:00
Route:
-
Halle(Westf) OWL-Arena
-
Halle(Westf) 06:24:00
-
Künsebeck 06:30:00
-
Steinhagen(Westf) 06:34:00
-
Steinhagen(Westf) Bielef. Str. 06:36:00
-
Quelle 06:39:00
-
Quelle-Kupferheide 06:42:00
-
Bielefeld-Brackwede 06:45:00
-
Bielefeld Hbf 06:52:00
Route:
-
OWL-Arena, Halle (Westf)
-
Weststraße, Halle (Westf) 06:20:00
-
Mödsiek, Halle (Westf) 06:20:00
-
Seniorenheim Eggeblick, Halle (Westf) 06:20:00
-
Werther Straße, Halle (Westf) 06:20:00
-
Alter Markt, Halle (Westf) 06:20:00
-
Lindenbad, Halle (Westf) 06:20:00
-
Lindenschule, Halle (Westf) 06:20:00
-
Marktkauf, Halle (Westf) 06:20:00
-
Lindenplatz, Halle (Westf) 06:20:00
-
Remise, Halle (Westf) 06:20:00
-
Bahnhof/ZOB, Halle (Westf) 06:25:00
-
Gymnasium, Halle (Westf) 06:30:00
-
Moltkestraße, Halle (Westf) 06:30:00
-
Mönchstraße, Halle (Westf) 06:30:00
-
Aldi-Markt, Halle (Westf) 06:35:00
-
BeukenSchmedt, Halle (Westf) 06:35:00
-
Schulzentrum Masch, Halle (Westf) 06:35:00
Route:
-
Halle(Westf) OWL-Arena
-
Hesseln 06:31:00
-
Borgholzhausen 06:35:00
-
Westbarthausen 06:39:00
-
Dissen-Bad Rothenfelde 06:43:00
-
Hilter 06:48:00
-
Wellendorf 06:54:00
-
Kloster Oesede 07:00:00
-
Oesede 07:04:00
-
Osnabrück-Sutthausen 07:08:00
-
Osnabrück Hbf 07:16:00
Route:
-
OWL-Arena, Halle (Westf)
-
Weststraße, Halle (Westf) 06:45:00
-
Mödsiek, Halle (Westf) 06:45:00
-
Seniorenheim Eggeblick, Halle (Westf) 06:45:00
-
Werther Straße, Halle (Westf) 06:45:00
-
Alter Markt, Halle (Westf) 06:45:00
-
Lindenbad, Halle (Westf) 06:45:00
-
Lindenschule, Halle (Westf) 06:45:00
-
Marktkauf, Halle (Westf) 06:45:00
-
Lindenplatz, Halle (Westf) 06:45:00
-
Remise, Halle (Westf) 06:45:00
-
Bahnhof/ZOB, Halle (Westf) 06:50:00
-
Gymnasium, Halle (Westf) 06:55:00
-
Moltkestraße, Halle (Westf) 06:55:00
-
Mönchstraße, Halle (Westf) 06:55:00
-
Aldi-Markt, Halle (Westf) 07:00:00
-
BeukenSchmedt, Halle (Westf) 07:00:00
-
Schulzentrum Masch, Halle (Westf) 07:00:00