Bahnhof Epe/Westfalen in Gronau (Westf.)
Zum Bahnhof 42,
48599Gronau (Westf.)
The next departure is direction Enschede.
Route:
-
Epe(Westf)
-
Gronau(Westf) 21:34:00
-
Glanerbrug 21:49:00
-
Enschede De Eschmarke 21:52:00
-
Enschede 21:57:00
Route:
-
Epe(Westf)
-
Ahaus 21:38:00
-
Legden 21:45:00
-
Rosendahl-Holtwick 21:50:00
-
Coesfeld(Westf) 21:57:00
-
Lette(Kr Coesfeld) 22:07:00
-
Dülmen 22:16:00
-
Lüdinghausen 22:27:00
-
Selm 22:35:00
-
Selm-Beifang 22:37:00
-
Bork(Westf) 22:41:00
-
Lünen Hbf 22:48:00
-
Lünen-Preußen 22:53:00
-
Dortmund-Derne 22:56:00
-
Dortmund-Kirchderne 22:59:00
-
Dortmund Hbf 23:06:00
Route:
-
Epe Bösingbachstiege, Gronau (Westf)
-
Epe Klosterschänke, Gronau (Westf) 21:55:00
-
Epe Westfalia, Gronau (Westf) 21:56:00
-
Brandströmstr., Gronau (Westf) 21:58:00
-
Blücherstr., Gronau (Westf) 21:59:00
-
Hertie, Gronau (Westf) 22:00:00
-
Bahnhof, Gronau (Westf) 22:05:00
Route:
-
Epe Bösingbachstiege, Gronau (Westf)
-
Epe Amtshaus, Gronau (Westf) 22:19:00
-
Epe Kardinal-von-Galen-Ring, Gronau (Westf) 22:21:00
-
Epe Helenenstraße, Gronau (Westf) 22:22:00
-
Epe Brinkerhook, Gronau (Westf) 22:23:00
-
Epe Wieferthook, Gronau (Westf) 22:25:00
-
Epe Tenhündfeld, Gronau (Westf) 22:26:00
-
Epe Abzw. Bahnhof Lasterfeld, Gronau (Westf) 22:27:00
-
Graes Effkemann, Ahaus 22:29:00
-
Graes Fleer, Ahaus 22:30:00
-
Graes Kirche, Ahaus 22:31:00
-
Graes Kalkwerk, Ahaus 22:33:00
-
Wessum Bahnhof, Ahaus 22:35:00
-
Wessum Frankemölle, Ahaus 22:36:00
-
Wessum Eichenallee, Ahaus 22:37:00
-
Wessum Flörbachstr., Ahaus 22:38:00
-
Stadtpark, Ahaus 22:39:00
-
Hocksstr., Ahaus 22:41:00
-
Polizeiinspektion Nord, Ahaus 22:42:00
-
Bahnhof, Ahaus 22:44:00
-
Marienplatz, Ahaus 22:46:00
-
Rathaus, Ahaus 22:47:00
-
Coesfelder Str., Ahaus 22:49:00
-
Lindenstr., Ahaus 22:50:00
-
Kalvarienberg, Ahaus 22:51:00
-
Ammeln Gasth. Enning, Ahaus 22:53:00
-
Wehr Ochsenweg, Legden 22:55:00
-
Wehr Schule, Legden 22:56:00
-
Brüggemann, Legden 22:58:00
-
Nordring, Legden 22:59:00
-
Stiege, Legden 23:00:00
-
Gildenhook, Legden 23:02:00
Route:
-
Epe(Westf)
-
Gronau(Westf) 22:34:00
-
Glanerbrug 22:49:00
-
Enschede De Eschmarke 22:52:00
-
Enschede 22:57:00
Route:
-
Epe(Westf)
-
Ahaus 08:38:00
-
Legden 08:45:00
-
Rosendahl-Holtwick 08:50:00
-
Coesfeld(Westf) 08:57:00
-
Lette(Kr Coesfeld) 09:07:00
-
Dülmen 09:16:00
-
Lüdinghausen 09:27:00
-
Selm 09:35:00
-
Selm-Beifang 09:37:00
-
Bork(Westf) 09:41:00
-
Lünen Hbf 09:48:00
-
Lünen-Preußen 09:53:00
-
Dortmund-Derne 09:56:00
-
Dortmund-Kirchderne 09:59:00
-
Dortmund Hbf 10:06:00