Bahnhof in Graben-Neudorf
Bahnhofstrasse 37,
76676Graben-Neudorf
The next departure is direction Frankfurt(Main)Hbf.
Route:
-
Graben-Neudorf
-
Philippsburg(Baden) 14:28:00
-
Germersheim 14:37:00
-
Speyer Hbf 14:46:00
-
Schifferstadt 14:53:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:03:00
-
Frankenthal Hbf 15:11:00
-
Worms Hbf 15:19:00
-
Mainz Hbf 15:47:00
-
Hochheim(Main) 16:01:00
-
Frankfurt-Höchst 16:14:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 16:23:00
Route:
-
Graben-Neudorf
-
Wiesental 14:49:00
-
Waghäusel 14:51:00
-
Neulußheim 14:55:00
-
Hockenheim 14:58:00
-
Oftersheim 15:03:00
-
Schwetzingen 15:05:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 15:09:00
-
Mannheim-Rheinau 15:11:00
-
Mannheim-Neckarau 15:15:00
-
Mannheim Hbf 15:22:00
Route:
-
Graben-Neudorf
-
Graben-Neudorf Nord 14:53:00
-
Huttenheim 14:56:00
-
Philippsburg(Baden) 14:59:00
-
Rheinsheim 15:03:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:06:00
-
Germersheim 15:10:00
-
Lingenfeld 15:15:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:19:00
-
Berghausen(Pfalz) 15:21:00
-
Speyer Hbf 15:24:00
-
Speyer Nord-West 15:27:00
-
Schifferstadt Süd 15:31:00
-
Schifferstadt 15:34:00
-
Limburgerhof 15:39:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 15:42:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 15:44:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:47:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:50:00
-
Mannheim Hbf 15:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:03:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:10:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:14:00
-
Heidelberg Hbf 16:18:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 16:21:00
-
St Ilgen-Sandhausen 16:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 16:28:00
-
Rot-Malsch 16:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 16:35:00
-
Bad Schönborn Süd 16:37:00
-
Stettfeld-Weiher 16:39:00
-
Ubstadt-Weiher 16:41:00
-
Bruchsal 16:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:55:00
-
Karlsruhe Hbf 17:00:00
Route:
-
Graben-Neudorf
-
Karlsdorf 15:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 15:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 15:18:00
-
Bruchsal 15:20:00
Route:
-
Graben-Neudorf
-
Friedrichstal(Baden) 15:19:00
-
Blankenloch 15:22:00
-
Karlsruhe-Hagsfeld 15:26:00
-
Karlsruhe Hbf 15:33:00
Route:
-
Graben-Neudorf
-
Wiesental 15:19:00
-
Waghäusel 15:22:00
-
Neulußheim 15:25:00
-
Hockenheim 15:28:00
-
Oftersheim 15:33:00
-
Schwetzingen 15:35:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 15:39:00
-
Mannheim-Rheinau 15:41:00
-
Mannheim-Neckarau 15:45:00
-
Mannheim Hbf 15:50:00
-
Mannheim Handelshafen 15:59:00
-
Mannheim-Neckarstadt 16:01:00
-
Mannheim-Luzenberg 16:03:00
-
Mannheim-Waldhof 16:05:00
-
Lampertheim 16:10:00
-
Bürstadt 16:18:00
-
Bobstadt 16:21:00
-
Biblis 16:24:00
-
Groß Rohrheim 16:28:00