West in Gladbeck
Hansemannstrasse 10,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Westbahnhof, Gladbeck
-
Hermannstr., Gladbeck 12:39:00
-
Herderstr., Gladbeck 12:40:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 12:42:00
-
Oberhof, Gladbeck 12:46:00
-
Roter Turm, Gladbeck 12:52:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 12:52:00
-
Allmannstr., Gladbeck 12:53:00
-
Butendorfer Str., Gladbeck 12:54:00
-
Im Linnerott, Gladbeck 12:55:00
-
Klarastr., Gladbeck 12:56:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 12:57:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 12:58:00
-
Boystr., Gladbeck 12:59:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 13:00:00
-
Rosenhügel Markt, Gladbeck 13:01:00
-
Sauerländer Str., Gladbeck 13:02:00
-
Petruskirche, Gladbeck 13:02:00
-
Greifswalder Str., Gladbeck 13:03:00
-
Nelkenstr. Hst.4, Gladbeck 13:04:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 13:05:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 13:06:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:08:00
Route:
-
Gladbeck West
-
Bottrop Hbf 12:46:00
-
Essen-Borbeck 12:53:00
-
Essen West 12:57:00
-
Essen Hbf 13:01:00
Route:
-
Westbahnhof, Gladbeck
-
Musikschule, Gladbeck 12:44:00
-
Hegestr., Gladbeck 12:45:00
-
Lohstr., Gladbeck 12:46:00
-
Birkenweg, Gladbeck 12:47:00
-
Josefstr., Gladbeck 12:48:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 12:49:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 12:50:00
-
Forststr., Bottrop 12:51:00
-
Schlagkamp, Bottrop 12:52:00
-
Dorfheide, Bottrop 12:53:00
-
Oberhofstr., Bottrop 12:54:00
-
Schultenkamp, Bottrop 12:55:00
-
Papenheide, Bottrop 12:56:00
-
Finkenweg, Bottrop 12:57:00
-
Pelsstr., Bottrop 12:58:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 12:58:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 12:59:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 13:00:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 13:01:00
Route:
-
Gladbeck West Bahnhof Vorplatz
-
Westbahnhof, Gladbeck 12:47:00
-
Musikschule, Gladbeck 12:48:00
-
Haldenstraße, Gladbeck 12:50:00
-
Kampstr., Gladbeck 12:51:00
-
St.-Joseph-Kirche, Gladbeck 12:52:00
-
Ziegeleistr., Gladbeck 12:53:00
-
Lottenstr., Gladbeck 12:55:00
-
Am Wiesenbusch, Gladbeck 12:56:00
-
Flachglas, Gladbeck 12:57:00
-
Kaufpark, Gladbeck 12:58:00
-
Hornstr., Gladbeck 12:58:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 12:59:00
-
Sarterstr., Bottrop 13:00:00
-
Eigen Markt, Bottrop 13:02:00
Route:
-
Westbahnhof, Gladbeck
-
Musikschule, Gladbeck 12:48:00
-
Haldenstraße, Gladbeck 12:50:00
-
Kampstr., Gladbeck 12:51:00
-
St.-Joseph-Kirche, Gladbeck 12:52:00
-
Ziegeleistr., Gladbeck 12:53:00
-
Lottenstr., Gladbeck 12:55:00
-
Am Wiesenbusch, Gladbeck 12:56:00
-
Flachglas, Gladbeck 12:57:00
-
Kaufpark, Gladbeck 12:58:00
-
Hornstr., Gladbeck 12:58:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 12:59:00
-
Sarterstr., Bottrop 13:00:00
-
Eigen Markt, Bottrop 13:02:00
Route:
-
Gladbeck West
-
Gladbeck-Zweckel 12:53:00
-
Feldhausen 12:56:00
-
Dorsten 13:01:00
-
Hervest-Dorsten 13:06:00
-
Deuten 13:10:00
-
Rhade 13:15:00
-
Marbeck-Heiden 13:21:00
-
Borken(Westf) 13:26:00