Bahnhof in Gemmingen
Bahnhofstrasse 57,
75050Gemmingen
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Gemmingen
-
Gemmingen West 14:19:00
-
Eppingen 14:24:00
-
Eppingen West 14:29:00
-
Sulzfeld(Baden) 14:33:00
-
Zaisenhausen 14:36:00
-
Flehingen 14:39:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 14:41:00
-
Bauerbach 14:44:00
-
Gölshausen Industriegebiet 14:48:00
-
Gölshausen 14:50:00
-
Bretten Kupferhälde 14:51:00
-
Bretten Schulzentrum 14:53:00
-
Bretten Wannenweg 14:54:00
-
Bretten Stadtmitte 14:55:00
-
Bretten 14:57:00
-
Rinklingen 15:00:00
-
Dürrenbüchig 15:03:00
-
Wössingen Ost 15:06:00
-
Wössingen 15:07:00
-
Jöhlingen 15:10:00
-
Jöhlingen West 15:11:00
-
Berghausen Hummelberg 15:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:17:00
-
Grötzingen 15:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 15:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 15:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 15:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 15:42:00
Route:
-
Bahnhof, Gemmingen
-
Rathausplatz, Gemmingen 14:38:00
-
Berwangen Kirche, Kirchardt 14:43:00
-
Bockschaft Rathaus, Kirchardt 14:48:00
-
Ortsmitte, Kirchardt 14:51:00
-
Altenberg, Kirchardt 14:53:00
-
Grombacher Straße, Kirchardt 14:55:00
-
Grombach Bahnhof, Bad Rappenau 14:58:00
-
Treschklingen Ortsmitte, Bad Rappenau 15:03:00
-
Fürfeld Volksbank, Bad Rappenau 15:05:00
-
Fürfeld Industrie, Bad Rappenau 15:07:00
-
Bonfeld Rappenauer Straße, Bad Rappenau 15:11:00
-
Bonfeld Biberacher Straße, Bad Rappenau 15:12:00
-
Bonfeld Sägewerk, Bad Rappenau 15:14:00
-
Kirchhausen Schloßplatz, Heilbronn 15:18:00
-
Kirchhausen Schloßstraße, Heilbronn 15:19:00
-
Frankenbach Maihalde B39, Heilbronn 15:24:00
-
Frankenbach Rathaus, Heilbronn 15:26:00
-
Frankenbach Leintalstraße, Heilbronn 15:28:00
-
Böckingen Schanz Nord, Heilbronn 15:30:00
-
Böckingen Grünewaldschule, Heilbronn 15:32:00
-
Hauptbahnhof/Busbahnhof, Heilbronn 15:36:00
Route:
-
Gemmingen
-
Stetten am Heuchelberg 14:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 14:44:00
-
Schwaigern(Württ) 14:47:00
-
Schwaigern Ost 14:49:00
-
Leingarten West 14:52:00
-
Leingarten Mitte 14:53:00
-
Leingarten 14:54:00
-
Leingarten Ost 14:56:00
-
Böckingen West 14:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 15:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 15:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 15:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 15:07:00
-
Heilbronn Rathaus 15:08:00
-
Heilbronn Harmonie 15:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 15:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 15:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 15:15:00
-
Heilbronn Trappensee 15:17:00
-
Weinsberg West 15:20:00
-
Weinsberg 15:21:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 15:24:00
-
Ellhofen 15:25:00
-
Sülzbach 15:27:00
-
Sülzbach Schule 15:29:00
-
Willsbach 15:30:00
-
Affaltrach 15:32:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 15:34:00
-
Wieslensdorf 15:36:00
-
Scheppach 15:38:00
-
Bretzfeld 15:40:00
-
Bitzfeld 15:42:00
-
Öhringen West 15:45:00
-
Öhringen Hbf 15:47:00
-
Öhringen-Cappel 15:50:00
Route:
-
Bahnhof, Gemmingen
-
Stebbach Flürle, Gemmingen 14:43:00
-
Stebbach Rathaus, Gemmingen 14:44:00
Route:
-
Gemmingen
-
Eppingen 14:57:00
-
Sulzfeld(Baden) 15:04:00
-
Zaisenhausen 15:06:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 15:10:00
-
Gölshausen 15:15:00
-
Bretten Stadtmitte 15:19:00
-
Bretten 15:20:00
-
Wössingen Ost 15:27:00
-
Jöhlingen West 15:30:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:40:00
-
Karlsruhe Hbf 15:47:00
Route:
-
Gemmingen
-
Stetten am Heuchelberg 15:08:00
-
Schwaigern(Württ) 15:11:00
-
Heilbronn Hbf 15:22:00