Bahnhof in Gemmingen
Bahnhofstrasse 57,
75050Gemmingen
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Gemmingen
-
Eppingen 13:57:00
-
Sulzfeld(Baden) 14:04:00
-
Zaisenhausen 14:06:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 14:10:00
-
Gölshausen 14:15:00
-
Bretten Stadtmitte 14:19:00
-
Bretten 14:20:00
-
Wössingen Ost 14:27:00
-
Jöhlingen West 14:30:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:40:00
-
Karlsruhe Hbf 14:47:00
Route:
-
Bahnhof, Gemmingen
-
Stebbach Flürle, Gemmingen 14:01:00
-
Stebbach Rathaus, Gemmingen 14:02:00
Route:
-
Gemmingen
-
Stetten am Heuchelberg 14:08:00
-
Schwaigern(Württ) 14:11:00
-
Heilbronn Hbf 14:22:00
Route:
-
Bahnhof, Gemmingen
-
Rathaus, Gemmingen 14:10:00
-
Hausener Straße, Gemmingen 14:11:00
-
Sportplatz, Massenbachhausen 14:18:00
-
Kirchhäuser Weg, Massenbachhausen 14:20:00
-
Herdstraße, Massenbachhausen 14:22:00
-
Backhaus, Massenbachhausen 14:24:00
-
Heilbronner Straße, Massenbachhausen 14:25:00
-
Massenbach Industrie, Schwaigern 14:26:00
-
Massenbach Volksbank, Schwaigern 14:28:00
-
Sonnenberg, Schwaigern 14:31:00
-
Marktplatz, Schwaigern 14:34:00
-
Bahnhof, Schwaigern 14:36:00
Route:
-
Gemmingen
-
Gemmingen West 14:19:00
-
Eppingen 14:24:00
-
Eppingen West 14:29:00
-
Sulzfeld(Baden) 14:33:00
-
Zaisenhausen 14:36:00
-
Flehingen 14:39:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 14:41:00
-
Bauerbach 14:44:00
-
Gölshausen Industriegebiet 14:48:00
-
Gölshausen 14:50:00
-
Bretten Kupferhälde 14:51:00
-
Bretten Schulzentrum 14:53:00
-
Bretten Wannenweg 14:54:00
-
Bretten Stadtmitte 14:55:00
-
Bretten 14:57:00
-
Rinklingen 15:00:00
-
Dürrenbüchig 15:03:00
-
Wössingen Ost 15:06:00
-
Wössingen 15:07:00
-
Jöhlingen 15:10:00
-
Jöhlingen West 15:11:00
-
Berghausen Hummelberg 15:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:17:00
-
Grötzingen 15:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 15:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 15:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 15:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 15:42:00
Route:
-
Bahnhof, Gemmingen
-
Rathausplatz, Gemmingen 14:38:00
-
Berwangen Kirche, Kirchardt 14:43:00
-
Bockschaft Rathaus, Kirchardt 14:48:00
-
Ortsmitte, Kirchardt 14:51:00
-
Altenberg, Kirchardt 14:53:00
-
Grombacher Straße, Kirchardt 14:55:00
-
Grombach Bahnhof, Bad Rappenau 14:58:00
-
Treschklingen Ortsmitte, Bad Rappenau 15:03:00
-
Fürfeld Volksbank, Bad Rappenau 15:05:00
-
Fürfeld Industrie, Bad Rappenau 15:07:00
-
Bonfeld Rappenauer Straße, Bad Rappenau 15:11:00
-
Bonfeld Biberacher Straße, Bad Rappenau 15:12:00
-
Bonfeld Sägewerk, Bad Rappenau 15:14:00
-
Kirchhausen Schloßplatz, Heilbronn 15:18:00
-
Kirchhausen Schloßstraße, Heilbronn 15:19:00
-
Frankenbach Maihalde B39, Heilbronn 15:24:00
-
Frankenbach Rathaus, Heilbronn 15:26:00
-
Frankenbach Leintalstraße, Heilbronn 15:28:00
-
Böckingen Schanz Nord, Heilbronn 15:30:00
-
Böckingen Grünewaldschule, Heilbronn 15:32:00
-
Hauptbahnhof/Busbahnhof, Heilbronn 15:36:00