Rotthausen in Gelsenkirchen
Am Dahlbusch ,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Rotthausen, Gelsenkirchen
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 15:53:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 15:54:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 15:56:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 15:57:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 15:58:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 15:59:00
Route:
-
Rotthausen, Gelsenkirchen
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:57:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:58:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 16:00:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 16:00:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 16:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:06:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:12:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:15:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 16:16:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 16:21:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 16:22:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 16:24:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 16:26:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 16:28:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 16:30:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 16:31:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 16:32:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 16:33:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 16:35:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:38:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 16:41:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 16:42:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 16:44:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 16:46:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 16:47:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 16:49:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 16:50:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 16:52:00
Route:
-
Gelsenkirchen-Rotthausen
-
Essen-Kray Nord 16:00:00
-
Essen Hbf 16:06:00
Route:
-
Gelsenkirchen-Rotthausen
-
Gelsenkirchen Hbf 16:00:00
-
Wanne-Eickel Hbf 16:12:00
-
Herne 16:15:00
-
Castrop-Rauxel Hbf 16:20:00
-
Dortmund-Mengede 16:26:00
-
Dortmund-Nette/Oestrich 16:28:00
-
Dortmund-Westerfilde 16:31:00
-
Dortmund-Huckarde 16:34:00
-
Dortmund-Wischlingen 16:36:00
-
Dortmund-Dorstfeld 16:39:00
-
Dortmund Hbf 16:42:00
Route:
-
Rotthausen, Gelsenkirchen
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 16:13:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 16:16:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 16:18:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 16:19:00
Route:
-
Rotthausen, Gelsenkirchen
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 16:22:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:32:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 16:40:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 16:41:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 16:42:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 16:46:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 16:48:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 16:50:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 16:51:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 16:52:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 16:55:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:55:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:56:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:58:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 17:00:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 17:01:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 17:02:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 17:03:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 17:03:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 17:04:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 17:05:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 17:06:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 17:07:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 17:09:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 17:10:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 17:12:00