Hauptbahnhof in Gelsenkirchen
Hiberniastrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Konradstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:56:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 15:00:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 15:02:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 15:03:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 15:05:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 15:07:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 15:08:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 15:10:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 15:11:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 15:12:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen 15:15:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 15:17:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 15:18:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 15:20:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 15:21:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 15:00:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 15:01:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 15:02:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 15:04:00
-
Watermanns Weg, Bochum 15:05:00
-
Lohrheidestr., Bochum 15:07:00
-
Freiheitstr., Bochum 15:09:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 15:10:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 15:17:00
-
Querstr., Bochum 15:19:00
-
Vietingstr., Bochum 15:20:00
-
Centrumplatz, Bochum 15:22:00
-
Alte Heide, Bochum 15:23:00
-
Elbinger Str., Bochum 15:24:00
-
Goldhammer Str., Bochum 15:27:00
-
Westpark, Bochum 15:28:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 15:31:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 15:32:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 15:33:00
-
Rathaus, Bochum 15:35:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 15:37:00
-
Lohring, Bochum 15:39:00
-
Freigrafendamm, Bochum 15:41:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 15:43:00
-
Mettestr., Bochum 15:44:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 15:46:00
-
Laer Mitte, Bochum 15:47:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 15:50:00
-
O-Werk, Bochum 15:51:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 15:00:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 15:03:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 15:04:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 15:08:00
-
Nikolaus-Groß-Str., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 15:10:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 15:11:00
-
Ulrichstr., Bochum 15:13:00
Route:
-
Gelsenkirchen Hbf
-
Wanne-Eickel Hbf 15:03:00
-
Herne 15:08:00
-
Castrop-Rauxel Hbf 15:13:00
-
Dortmund-Mengede 15:18:00
-
Dortmund Hbf 15:26:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 15:02:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 15:03:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 15:04:00
-
Carl-Mosterts-Str., Gelsenkirchen 15:05:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Grollmannstr., Gelsenkirchen 15:08:00
-
Möckernstr., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 15:10:00
-
Röhlinghauser Friedhof, Herne 15:11:00
-
Am Alten Hof, Herne 15:12:00
-
Röhlinghausen Kirche, Herne 15:13:00
-
Röhlinghausen Markt, Herne 15:14:00
-
Königsgruber Str., Herne 15:16:00
-
Eickeler Bruch, Herne 15:17:00
-
Burgstr., Herne 15:19:00
-
Lessingstr., Herne 15:20:00
-
Lohofstr., Herne 15:20:00
-
Eickel Kirche, Herne 15:21:00
-
Auf der Wenge, Herne 15:22:00
-
Eickel Ev. Krankenhaus, Herne 15:23:00
-
Richard-Wagner-Str., Herne 15:24:00
-
Eickel Hochstr., Herne 15:25:00
-
Eickeler Str., Herne 15:26:00
-
Hannibal Einkaufscentrum, Bochum 15:27:00
-
In der Provitze, Bochum 15:28:00
-
Bergmannstr., Bochum 15:29:00
-
Auf dem Dahlacker, Bochum 15:30:00
-
Riemke Markt, Bochum 15:32:00
-
Wilbergstr., Bochum 15:34:00
-
Keplerweg, Bochum 15:35:00
-
Keplerweg Wendeschleife, Bochum 15:36:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 15:01:00