Hauptbahnhof in Gelsenkirchen
Hiberniastrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Kirschblütenweg, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:08:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:10:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:14:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:15:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 09:20:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 09:21:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 09:22:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 09:24:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 09:26:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 09:28:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 09:30:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 09:31:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 09:32:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 09:33:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 09:35:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 09:35:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 09:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 09:38:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 09:40:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 09:41:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 09:42:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 09:44:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 09:45:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 09:46:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 09:47:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 09:49:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 09:50:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 09:52:00
Route:
-
Gelsenkirchen Hbf
-
Wanne-Eickel Hbf 09:11:00
-
Herne 09:15:00
-
Castrop-Rauxel Hbf 09:20:00
-
Dortmund-Mengede 09:26:00
-
Dortmund-Nette/Oestrich 09:28:00
-
Dortmund-Westerfilde 09:31:00
-
Dortmund-Huckarde 09:33:00
-
Dortmund-Wischlingen 09:36:00
-
Dortmund-Dorstfeld 09:39:00
-
Dortmund Hbf 09:42:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:17:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 09:19:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 09:20:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 09:22:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 09:23:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 09:24:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 09:13:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 09:14:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 09:20:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 09:21:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 09:22:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 09:23:00
-
Haidekamp, Gelsenkirchen 09:24:00
-
Hofstr., Gelsenkirchen 09:25:00
-
Betriebshof Ückendorf, Gelsenkirchen 09:26:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 09:28:00
-
Plauener Str., Gelsenkirchen 09:30:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 09:32:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 09:09:00
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 09:10:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 09:11:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 09:12:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 09:13:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 09:14:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 09:15:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 09:18:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 09:19:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 09:20:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 09:21:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 09:23:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 09:24:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 09:26:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 09:27:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 09:29:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 09:30:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 09:34:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 09:36:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 09:38:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 09:39:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 09:41:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 09:42:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 09:43:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 09:44:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 09:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 09:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 09:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 09:52:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 09:53:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 09:54:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 09:55:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 09:56:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 09:58:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 09:59:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 10:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 10:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 10:04:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 10:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 10:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 10:09:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 10:10:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 10:12:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 10:13:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 09:11:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:13:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 09:14:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 09:16:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 09:20:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 09:21:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 09:23:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 09:24:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 09:25:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 09:26:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 09:28:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 09:29:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 09:30:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 09:34:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 09:37:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 09:38:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 09:39:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 09:40:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 09:41:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 09:42:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 09:43:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 09:44:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 09:46:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 09:47:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 09:49:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 09:50:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 09:52:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 09:54:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 09:55:00