Hauptbahnhof in Gelsenkirchen
Hiberniastrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Drosselweg, Herne.
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:50:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:51:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:54:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 14:55:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 14:56:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 14:59:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 15:00:00
-
Friedrichstr., Herne 15:02:00
-
Steinbergstr., Herne 15:03:00
-
Bickernstr., Herne 15:05:00
-
Am Rottfeld, Herne 15:06:00
-
Gerichtsstr., Herne 15:08:00
-
Am Buschmannshof, Herne 15:10:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 15:12:00
-
Antonstr., Herne 15:13:00
-
Scharpwinkelring, Herne 15:14:00
-
Corneliusstr., Herne 15:15:00
-
Herforder Str., Herne 15:17:00
-
Dorstener Str., Herne 15:18:00
-
Drosselweg, Herne 15:19:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:51:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:53:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:55:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 14:59:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 15:01:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 15:03:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 15:04:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 15:07:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 15:09:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 15:11:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 15:12:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 15:13:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 15:14:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 15:15:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 15:16:00
-
Bahnstr., Gelsenkirchen 15:18:00
-
An der Gräfte, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Frankampstr., Gelsenkirchen 15:20:00
-
Schievenstr., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Gartmannshof, Gelsenkirchen 15:21:00
-
Am Schäperskotten, Gelsenkirchen 15:22:00
-
Görtzhof, Gelsenkirchen 15:23:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 15:24:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 15:25:00
-
Buer Rathaus Hst.2, Gelsenkirchen 15:28:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:55:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:56:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 14:59:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 15:00:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 15:02:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 15:04:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 15:05:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 15:08:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 15:09:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 15:10:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 15:11:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 15:12:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 15:13:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 15:14:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 15:18:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 15:23:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 15:24:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 15:25:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 15:26:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 15:27:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 15:28:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 15:29:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 15:31:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 15:32:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 15:34:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:35:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 15:36:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 15:37:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:56:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:58:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 15:00:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 15:02:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 15:03:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 15:05:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 15:07:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 15:10:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 15:12:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 15:13:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 15:14:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 15:15:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 15:17:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 15:22:00
-
Markenstr., Gelsenkirchen 15:23:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 15:25:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:26:00
Route:
-
Gelsenkirchen Hbf
-
Gelsenkirchen-Rotthausen 14:57:00
-
Essen-Kray Nord 15:00:00
-
Essen Hbf 15:06:00