Hauptbahnhof in Gelsenkirchen
Hiberniastrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Neuhüller Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 18:44:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 18:46:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 18:48:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 18:50:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 18:51:00
-
Hammerschmidtstr., Gelsenkirchen 18:53:00
-
Irmgardstr., Gelsenkirchen 18:54:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 18:56:00
-
Neuhüller Str., Gelsenkirchen 18:57:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 18:46:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 18:47:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 18:49:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 18:50:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 18:51:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 18:52:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 18:53:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 18:55:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 18:56:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 18:57:00
-
Friedrichstr., Herne 18:58:00
-
Steinbergstr., Herne 18:59:00
-
Bickernstr., Herne 19:02:00
-
Am Rottfeld, Herne 19:03:00
-
Gerichtsstr., Herne 19:05:00
-
Am Buschmannshof, Herne 19:07:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 19:10:00
-
Antonstr., Herne 19:11:00
-
Scharpwinkelring, Herne 19:12:00
-
Corneliusstr., Herne 19:13:00
-
Herforder Str., Herne 19:15:00
-
Dorstener Str., Herne 19:17:00
-
Drosselweg, Herne 19:18:00
Route:
-
Gelsenkirchen Hbf
-
Wanne-Eickel Hbf 18:51:00
-
Recklinghausen Süd 18:59:00
-
Recklinghausen Hbf 19:04:00
-
Haltern am See 19:13:00
-
Dülmen 19:20:00
-
Münster(Westf)Hbf 19:36:00
-
Westbevern 19:43:00
-
Ostbevern 19:47:00
-
Kattenvenne 19:52:00
-
Lengerich(Westf) 19:57:00
-
Natrup-Hagen 20:03:00
-
Hasbergen 20:07:00
-
Osnabrück Hbf 20:19:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 18:48:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 18:49:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 18:51:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 18:52:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 18:53:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 18:54:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 18:56:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 18:58:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 18:59:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 19:01:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 19:02:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 19:04:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 19:05:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 19:06:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 19:07:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 19:08:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 19:12:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 19:15:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 19:16:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 19:17:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 19:18:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 19:19:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 19:20:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 19:21:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 19:22:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 19:24:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 19:25:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 19:27:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 19:28:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 19:30:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 19:32:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 19:33:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 18:48:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 18:50:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 18:52:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 18:54:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 18:55:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 18:56:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 18:58:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 19:00:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 19:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 19:02:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 19:04:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 19:06:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 19:08:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 19:10:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 19:11:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 19:12:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 19:13:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 19:15:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 19:15:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 19:16:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 19:18:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 19:20:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 19:21:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 19:22:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 19:23:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 19:23:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 19:24:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 19:25:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 19:26:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 19:27:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 19:29:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 19:30:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 19:32:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 18:49:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 18:51:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 18:53:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 18:54:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 18:55:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 18:57:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 18:58:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 18:59:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 19:02:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 19:03:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 19:05:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 19:06:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 19:07:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 19:08:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 19:09:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 19:10:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 19:11:00
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 19:14:00