Bahnhof in Geldern
Brühlscher Weg 16,
47608Geldern
The next departure is direction Bahnhof, Kempen.
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:05:00
-
Niersbrücke, Geldern 12:06:00
-
Veert Barriere, Geldern 12:07:00
-
E-dry, Geldern 12:08:00
-
Haus Golten, Geldern 12:10:00
-
Peutenweg, Geldern 12:12:00
-
Pont, Geldern 12:13:00
-
Niersbroecker Weg, Geldern 12:15:00
-
Vossum, Straelen 12:17:00
-
Glasweg, Straelen 12:19:00
-
Gelderner Tor, Straelen 12:20:00
-
Schulzentrum, Straelen 12:21:00
-
Venloer Tor, Straelen 12:22:00
-
Annastraße, Straelen 12:24:00
-
Zand, Straelen 12:25:00
-
Wankum Post, Wachtendonk 12:33:00
-
Wankum Wachtendonker Straße, Wachtendonk 12:34:00
-
Im Hagenland, Wachtendonk 12:35:00
-
Jungfernsteg, Wachtendonk 12:36:00
-
Friedensplatz, Wachtendonk 12:37:00
-
Loeweg, Wachtendonk 12:38:00
-
Rüttendorf, Wachtendonk 12:40:00
-
Schloot, Kempen 12:43:00
-
Schmalbroich, Kempen 12:44:00
-
Mommsenstraße, Kempen 12:47:00
-
Max-Planck-Straße, Kempen 12:49:00
-
Kerkener Straße, Kempen 12:51:00
-
Am Gymnasium, Kempen 12:53:00
-
Amtsgericht, Kempen 12:55:00
-
Viehmarkt, Kempen 12:57:00
-
Bahnhof, Kempen 12:59:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:07:00
-
Nordwall, Geldern 12:09:00
-
Rathaus, Geldern 12:10:00
-
Fürstenberger Str., Geldern 12:11:00
-
Stettiner Straße, Geldern 12:12:00
-
Vernum, Geldern 12:16:00
-
Hartefeld, Geldern 12:18:00
-
Sevelen Sprenger, Issum 12:22:00
-
Sevelen Freizeitzentrum, Issum 12:23:00
-
Hoerstgen Jansen, Kamp-Lintfort 12:27:00
-
Kamperbrück Mitte, Kamp-Lintfort 12:30:00
-
Kloster Kamp, Kamp-Lintfort 12:32:00
-
Walkenriedstraße, Kamp-Lintfort 12:33:00
-
Prinzenplatz, Kamp-Lintfort 12:35:00
-
Neues Rathaus, Kamp-Lintfort 12:38:00
-
Verkehrspavillon, Kamp-Lintfort 12:40:00
-
Pestalozzistraße, Kamp-Lintfort 12:42:00
-
Franzstraße, Kamp-Lintfort 12:43:00
-
Repelen Alte Siedlung, Moers 12:46:00
-
Repelen Neue Siedlung, Moers 12:47:00
-
Im Meerfeld, Moers 12:48:00
-
Bertastraße, Moers 12:50:00
-
Tervoort, Moers 12:52:00
-
Nordbahnhof, Moers 12:54:00
-
Rathaus, Moers 12:57:00
-
Königlicher Hof, Moers 12:59:00
-
Xantener Straße, Moers 13:01:00
-
Vinner Straße, Moers 13:03:00
-
Marientor, Duisburg 13:14:00
-
Friedrich-Wilhelm-Platz, Duisburg 13:15:00
-
Lehmbruck-Museum, Duisburg 13:17:00
-
Hauptbahnhof Westeingang, Duisburg 13:19:00
-
Hauptbahnhof, Duisburg 13:21:00
-
Hauptbahnhof Osteingang, Duisburg 13:24:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:08:00
-
Michael-Schule, Geldern 12:09:00
-
Nordwall, Geldern 12:10:00
-
Schulzentrum, Geldern 12:12:00
-
Rosengarten, Geldern 12:13:00
-
Bodelschwinghstraße, Geldern 12:14:00
-
Stettiner Straße, Geldern 12:16:00
-
Marktweg, Geldern 12:17:00
-
Am Pannofen, Geldern 12:18:00
-
Aengenesch B58, Geldern 12:19:00
-
Möss, Geldern 12:20:00
-
Vrasselt, Issum 12:21:00
-
Diebels, Issum 12:23:00
-
Buchenstraße, Issum 12:25:00
-
Friedhof, Issum 12:26:00
-
Amray, Issum 12:27:00
-
Annastraße, Issum 12:28:00
-
Am Tapp, Issum 12:29:00
-
Vogt-von-Belle-Platz, Issum 12:30:00
-
Umgehungsstraße, Issum 12:33:00
-
Specht, Issum 12:35:00
-
Vorster Heidweg, Issum 12:36:00
-
Sevelen Bürgerhaus, Issum 12:38:00
-
Sevelen Markt, Issum 12:39:00
-
Sevelen Einkaufsmärkte, Issum 12:40:00
-
Oermten, Issum 12:41:00
-
Oermter Berg, Rheurdt 12:44:00
-
Holzhauer, Rheurdt 12:45:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:08:00
-
Niersbrücke, Geldern 12:09:00
-
Veert Barriere, Geldern 12:10:00
-
E-dry, Geldern 12:11:00
-
Tombergsweg, Geldern 12:13:00
-
Bruchweg, Geldern 12:14:00
-
Dammer Weg, Geldern 12:15:00
-
Wiesenstraße, Geldern 12:16:00
-
Florastraße, Geldern 12:17:00
-
Walbeck Friedhof, Geldern 12:18:00
-
Bergsteg, Geldern 12:19:00
-
Am Puhl, Geldern 12:21:00
-
Waldfreibad, Geldern 12:23:00
-
Am Erlkönig, Geldern 12:25:00
-
Maasstraße, Geldern 12:27:00
-
Flutweg, Geldern 12:28:00
-
Vorst, Straelen 12:30:00
-
Hetjens, Straelen 12:31:00
-
Holt, Straelen 12:32:00
-
Auwel Kirche, Straelen 12:34:00
-
Auwel, Straelen 12:35:00
-
Am Gieselberg, Straelen 12:37:00
-
Schulzentrum, Straelen 12:38:00
-
Venloer Tor, Straelen 12:39:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:10:00
-
Niersbrücke, Geldern 12:11:00
-
Veert Barriere, Geldern 12:12:00
-
Am Booshof, Geldern 12:13:00
-
Veert Grunewaldstr., Geldern 12:14:00
-
Tinnagel, Geldern 12:15:00
-
Veert Kirche, Geldern 12:16:00
-
Am Heytgraben, Geldern 12:17:00
-
Veert Heide, Geldern 12:18:00
-
Überführung, Kevelaer 12:20:00
-
Abzw. Bahnhof, Kevelaer 12:22:00
-
Wetten Schule, Kevelaer 12:23:00
-
Molkerei, Kevelaer 12:24:00
-
Mooshof, Kevelaer 12:25:00
-
Hooge Weg, Kevelaer 12:27:00
-
Dom Samen, Kevelaer 12:28:00
-
Krankenhaus, Kevelaer 12:29:00
-
Bahnhof, Kevelaer 12:31:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:23:00
-
Niersbrücke, Geldern 12:24:00
-
Veert Barriere, Geldern 12:25:00
-
Am Booshof, Geldern 12:26:00
-
Veert Schulstr., Geldern 12:27:00
-
Bonnesweg, Geldern 12:29:00
-
Giesendyck, Geldern 12:31:00
-
Genieler Str., Geldern 12:32:00
-
Lüllingen Markt, Geldern 12:33:00