Bahnhof in Geldern
Brühlscher Weg 16,
47608Geldern
The next departure is direction Düsseldorf Hbf.
Route:
-
Geldern
-
Nieukerk 12:03:00
-
Aldekerk 12:07:00
-
Kempen(Niederrhein) 12:13:00
-
Krefeld Hbf 12:24:00
-
Krefeld-Oppum 12:29:00
-
Meerbusch-Osterath 12:35:00
-
Düsseldorf-Bilk 12:49:00
-
Düsseldorf Hbf 12:53:00
Route:
-
Geldern
-
Kevelaer 12:07:00
-
Weeze 12:13:00
-
Goch 12:20:00
-
Bedburg-Hau 12:29:00
-
Kleve 12:35:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:05:00
-
Niersbrücke, Geldern 12:06:00
-
Veert Barriere, Geldern 12:07:00
-
E-dry, Geldern 12:08:00
-
Haus Golten, Geldern 12:10:00
-
Peutenweg, Geldern 12:12:00
-
Pont, Geldern 12:13:00
-
Niersbroecker Weg, Geldern 12:15:00
-
Vossum, Straelen 12:17:00
-
Glasweg, Straelen 12:19:00
-
Gelderner Tor, Straelen 12:20:00
-
Venloer Tor, Straelen 12:22:00
-
Annastraße, Straelen 12:24:00
-
Zand, Straelen 12:25:00
-
Wankum Post, Wachtendonk 12:33:00
Route:
-
Bahnhof, Geldern
-
Markt, Geldern 12:09:00
-
Michael-Schule, Geldern 12:10:00
-
Nordwall, Geldern 12:11:00
-
Rathaus, Geldern 12:12:00
-
Fürstenberger Str., Geldern 12:13:00
-
Marktweg, Geldern 12:14:00
-
Am Pannofen, Geldern 12:15:00
-
Aengenesch B58, Geldern 12:16:00
-
Möss, Geldern 12:17:00
-
Vrasselt, Issum 12:18:00
-
Diebels, Issum 12:20:00
-
Buchenstraße, Issum 12:22:00
-
Friedhof, Issum 12:23:00
-
Amray, Issum 12:24:00
-
Annastraße, Issum 12:25:00
-
Am Tapp, Issum 12:26:00
-
Vogt-von-Belle-Platz, Issum 12:27:00
-
Umgehungsstraße, Issum 12:29:00
-
Specht, Issum 12:30:00
-
Vorster Heidweg, Issum 12:31:00
-
Sevelen Bürgerhaus, Issum 12:33:00
-
Sevelen Markt, Issum 12:34:00
-
St.-Antonius-Haus, Issum 12:35:00
-
Sevelen Freizeitzentrum, Issum 12:36:00
-
Sevelen Kreisbahnhof, Issum 12:37:00
-
Haus Frohnenbruch, Kamp-Lintfort 12:39:00
-
Hoerstgen Jansen, Kamp-Lintfort 12:40:00
-
Hoerstgen Ricken, Kamp-Lintfort 12:41:00
-
Braustraße, Kamp-Lintfort 12:42:00
-
Hoerstgener-/Mühlenstr., Kamp-Lintfort 12:43:00
-
Kamperbrück Mitte, Kamp-Lintfort 12:44:00
-
Kloster Kamp, Kamp-Lintfort 12:46:00
-
Rest. Baaken, Kamp-Lintfort 12:47:00
-
Walkenriedstraße, Kamp-Lintfort 12:48:00
-
Prinzenplatz, Kamp-Lintfort 12:50:00
-
Neues Rathaus, Kamp-Lintfort 12:53:00
Route:
-
Geldern
-
Nieukerk 13:03:00
-
Aldekerk 13:07:00
-
Kempen(Niederrhein) 13:13:00
-
Krefeld Hbf 13:24:00
-
Krefeld-Oppum 13:29:00
-
Meerbusch-Osterath 13:35:00
-
Düsseldorf-Bilk 13:49:00
-
Düsseldorf Hbf 13:53:00
Route:
-
Geldern
-
Kevelaer 13:07:00
-
Weeze 13:13:00
-
Goch 13:20:00
-
Bedburg-Hau 13:29:00
-
Kleve 13:35:00