Bahnhof Bad Rotenfels in Gaggenau
Ringstrasse 18,
76571Gaggenau
The next departure is direction Gaggenau Bf.
Route:
-
Bad Rotenfels Bf
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 20:49:00
-
Gaggenau Bf 20:51:00
Route:
-
Bad Rotenfels Feuerwehr, Gaggenau
-
Bad Rotenfels Eichelbergstraße, Gaggenau 21:04:00
-
Neuberg, Gaggenau 21:06:00
-
Winkel, Gaggenau 21:07:00
-
Oberweier Freiburger Straße, Gaggenau 21:08:00
-
Oberweier Kirche, Gaggenau 21:09:00
-
Oberweier Sportplatz, Gaggenau 21:10:00
-
Niederweier Ortsstraße, Gaggenau 21:12:00
Route:
-
Bad Rotenfels Bf
-
Bad Rotenfels Schloss 21:11:00
-
Bischweier 21:13:00
-
Kuppenheim 21:15:00
-
Rastatt Beinle 21:18:00
-
Rastatt 21:20:00
-
Ötigheim 21:25:00
-
Bietigheim(Baden) 21:28:00
-
Durmersheim 21:31:00
-
Durmersheim Nord 21:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 21:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 21:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 21:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 21:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 21:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:00:00
Route:
-
Bad Rotenfels Bf
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 21:49:00
-
Gaggenau Bf 21:51:00
Route:
-
Bad Rotenfels Feuerwehr, Gaggenau
-
Bad Rotenfels Eichelbergstraße, Gaggenau 22:04:00
-
Neuberg, Gaggenau 22:06:00
-
Winkel, Gaggenau 22:07:00
-
Oberweier Freiburger Straße, Gaggenau 22:08:00
-
Oberweier Kirche, Gaggenau 22:09:00
-
Oberweier Sportplatz, Gaggenau 22:10:00
-
Niederweier Ortsstraße, Gaggenau 22:12:00
Route:
-
Bad Rotenfels Bf
-
Bad Rotenfels Schloss 22:22:00
-
Bischweier 22:24:00
-
Kuppenheim 22:26:00
-
Rastatt Beinle 22:29:00
-
Rastatt 22:31:00
-
Ötigheim 22:36:00
-
Bietigheim(Baden) 22:39:00
-
Durmersheim 22:41:00
-
Durmersheim Nord 22:43:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 22:47:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 22:53:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:56:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:58:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:59:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 23:00:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 23:02:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 23:03:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:05:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:06:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:08:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:10:00