Stadt in Freudenstadt
Hindenburgstrasse 8,
72250Freudenstadt
The next departure is direction Bahnhof, Bad Wildbad.
Route:
-
Stadtbahnhof/ZOB, Freudenstadt
-
Marktplatz Post, Freudenstadt 10:58:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 11:00:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 11:01:00
-
Abzw. Grüntal, Freudenstadt 11:09:00
-
Igelsberg Abzw., Freudenstadt 11:12:00
-
Besenfeld Oberwiesenhof, Seewald 11:17:00
-
Besenfeld Altes Rathaus, Seewald 11:19:00
-
Besenfeld Friedhof, Seewald 11:20:00
-
Urnagold B294, Seewald 11:21:00
-
Poppeltal Eschentalweg, Enzklösterle 11:28:00
-
Gompelscheuer, Enzklösterle 11:29:00
-
Mittelenztal, Enzklösterle 11:32:00
-
Köhlerweg, Enzklösterle 11:33:00
-
Hetschelhof, Enzklösterle 11:34:00
-
Schule/Halle, Enzklösterle 11:35:00
-
Adventure Golfpark, Enzklösterle 11:36:00
-
Schneckentalweg, Enzklösterle 11:37:00
-
Nonnenmiß Fabrik, Bad Wildbad 11:38:00
-
Nonnenmiß Grüner Baum, Enzklösterle 11:39:00
-
Nonnenmiß Nord, Bad Wildbad 11:39:00
-
Sprollenhaus Kohlhäusle, Bad Wildbad 11:40:00
-
Sprollenhaus Sprollenmühle, Bad Wildbad 11:41:00
-
Sprollenhaus Schule, Bad Wildbad 11:42:00
-
Sprollenhaus Friedhof, Bad Wildbad 11:43:00
-
Sprollenhaus Bais, Bad Wildbad 11:44:00
-
Sprollenhaus Aitergrund, Bad Wildbad 11:44:00
-
Waldluft, Bad Wildbad 11:45:00
-
Christophshof, Bad Wildbad 11:46:00
-
Zeltplatz, Bad Wildbad 11:47:00
-
Lautenhof, Bad Wildbad 11:49:00
-
Windhof, Bad Wildbad 11:51:00
-
Ziegelsteigle, Bad Wildbad 11:52:00
-
Kurpark (Bus), Bad Wildbad 11:54:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:57:00
Route:
-
Stadtbahnhof/ZOB, Freudenstadt
-
Marktplatz, Freudenstadt 11:04:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 11:05:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 11:08:00
-
Ziegelei Bacher, Freudenstadt 11:09:00
-
Aach Rathaus, Dornstetten 11:15:00
-
Industriegebiet, Dornstetten 11:19:00
-
ZOB, Dornstetten 11:20:00
-
Sulzer Straße, Dornstetten 11:21:00
-
Tankstelle, Glatten 11:26:00
-
Ortsmitte, Glatten 11:27:00
-
Niederhofen, Glatten 11:28:00
-
Böffingen Rathaus, Glatten 11:31:00
-
Böffingen Ahornhof, Glatten 11:32:00
-
Oberiflingen Kirche, Schopfloch (Kreis Freudenstad 11:35:00
-
Oberiflingen Sonne, Schopfloch (Kreis Freudenstadt 11:36:00
-
Unteriflingen Abzw. Bergstraße, Schopfloch (Kreis 11:38:00
-
Unteriflingen Weingässle, Schopfloch (Kreis Freude 11:40:00
-
Neuneck Ochsen, Glatten 11:44:00
-
Leinstetten Heimbachbrücke, Dornhan 11:49:00
-
Bettenhausen Schwarzwaldstraße, Dornhan 11:53:00
-
Hopfau Reinau, Sulz am Neckar 11:55:00
-
Hopfau Glattalstraße, Sulz am Neckar 11:57:00
-
Hopfau Hackert, Sulz am Neckar 11:58:00
-
Glatt Wasserschloß, Sulz am Neckar 12:02:00
-
Schnaithof, Sulz am Neckar 12:06:00
-
Lindeneck/Abzw. Schillerhöhe, Sulz am Neckar 12:08:00
-
Kreuzweg, Sulz am Neckar 12:09:00
-
Kniesteige, Sulz am Neckar 12:11:00
-
Bahnhof, Sulz am Neckar 12:14:00
Route:
-
Freudenstadt Stadt
-
Friedrichstal b Freudenstadt 11:07:00
-
Baiersbronn Bf 11:10:00
-
Baiersbronn Schule 11:12:00
-
Klosterreichenbach 11:15:00
-
Heselbach 11:17:00
-
Röt 11:20:00
-
Huzenbach 11:23:00
-
Schwarzenberg 11:25:00
-
Schönmünzach 11:27:00
-
Kirschbaumwasen 11:31:00
-
Raumünzach 11:34:00
-
Forbach(Schwarzw) 11:39:00
-
Gausbach 11:43:00
-
Langenbrand 11:46:00
-
Au im Murgtal 11:48:00
-
Weisenbach 11:50:00
-
Hilpertsau 11:52:00
-
Obertsrot 11:54:00
-
Gernsbach Mitte 11:56:00
-
Gernsbach Bf 11:58:00
-
Hörden 12:01:00
-
Ottenau 12:03:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 12:05:00
-
Gaggenau Bf 12:06:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 12:08:00
-
Bad Rotenfels Bf 12:09:00
-
Bad Rotenfels Schloss 12:11:00
-
Bischweier 12:13:00
-
Kuppenheim 12:15:00
-
Rastatt Beinle 12:18:00
-
Rastatt 12:20:00
-
Ötigheim 12:25:00
-
Bietigheim(Baden) 12:28:00
-
Durmersheim 12:31:00
-
Durmersheim Nord 12:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 12:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 12:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:00:00
Route:
-
Stadtbahnhof, Freudenstadt
-
Marktplatz Post, Freudenstadt 11:10:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 11:12:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 11:13:00
-
Langenau, Freudenstadt 11:15:00
-
Wittlensweiler Industriegebiet, Freudenstadt 11:17:00
-
Wittlensweiler Friedhof, Freudenstadt 11:19:00
-
Wittlensweiler Krone, Freudenstadt 11:20:00
-
Wittlensweiler Halde Ost, Freudenstadt 11:22:00
-
Aach Brücke, Dornstetten 11:28:00
-
Aach Fa. Schupp, Dornstetten 11:29:00
-
Tankstelle, Glatten 11:31:00
-
Ortsmitte, Glatten 11:32:00
Route:
-
Freudenstadt Stadt
-
Freudenstadt Schulzentrum 11:08:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 11:10:00
-
Freudenstadt Hbf 11:12:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 11:18:00
-
Dornstetten-Aach 11:20:00
-
Dornstetten 11:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 11:27:00
-
Bittelbronn 11:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 11:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 11:44:00
-
Eutingen Nord 11:47:00
-
Eutingen im Gäu 11:50:00
-
Ergenzingen 11:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 11:57:00
Route:
-
Stadtbahnhof/ZOB, Freudenstadt
-
Marktplatz, Freudenstadt 11:17:00
-
Landratsamt, Freudenstadt 11:18:00
-
Hauptbahnhof, Freudenstadt 11:20:00
-
Ziegelei Bacher, Freudenstadt 11:21:00
-
Aach Rathaus, Dornstetten 11:25:00
-
Hallwangen Rathaus, Dornstetten 11:30:00
-
Hallwangen Barfußpark, Dornstetten 11:32:00
-
Hallwangen Forststraße, Dornstetten 11:33:00
-
Herzogsweiler Hirsch, Pfalzgrafenweiler 11:37:00
-
Durrweiler, Pfalzgrafenweiler 11:40:00
-
ZOB Burgstr., Pfalzgrafenweiler 11:43:00
-
Rathaus, Pfalzgrafenweiler 11:44:00
-
Karlstraße, Pfalzgrafenweiler 11:45:00
-
Spielberg (b Nagold) Rathaus, Altensteig 11:50:00
-
Spielberg Lehengrund, Altensteig 11:51:00
-
Rathaus, Egenhausen 11:54:00
-
Siedlung, Egenhausen 11:55:00
-
Obere Reute, Altensteig 11:58:00
-
Rathaus, Altensteig 12:04:00