Bahnhof in Freihung
Werkstrasse 4,
92271Freihung
The next departure is direction Neustadt(Waldnaab).
Route:
-
Freihung
-
Thansüß 08:38:00
-
Weiherhammer 08:45:00
-
Weiden(Oberpf) 08:53:00
-
Altenstadt(Waldnaab) 08:59:00
-
Neustadt(Waldnaab) 09:02:00
Route:
-
Bahnhof, Freihung
-
Hütten, Grafenwöhr 09:05:00
-
Hammergmünd, Grafenwöhr 09:07:00
-
Dorfgmünd, Grafenwöhr 09:08:00
-
Bruckendorfgmünd, Grafenwöhr 09:09:00
-
Gründerzentrum, Grafenwöhr 09:10:00
-
Geismannskeller, Grafenwöhr 09:11:00
-
Lager, Grafenwöhr 09:12:00
-
Waldbad, Grafenwöhr 09:13:00
-
Böhm, Grafenwöhr 09:14:00
-
Post, Grafenwöhr 09:15:00
-
Eichendorffstraße, Grafenwöhr 09:16:00
-
Michaelswerk, Grafenwöhr 09:17:00
-
Marienplatz, Grafenwöhr 09:18:00
-
Moos Abzw. Grafenwöhr, Pressath 09:20:00
-
Ochsenhut, Grafenwöhr 09:22:00
-
Wolfgangsiedlung, Grafenwöhr 09:23:00
-
Bahnhof, Grafenwöhr 09:24:00
-
Gössenreuth, Grafenwöhr 09:25:00
-
Seniorenheim, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Volksschule, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Förderschule, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Gymnasium, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Rußweiher, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Karlsplatz, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Rohrer, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Kreuzkirche, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Gossenstr., Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
-
Gewerbegebiet, Eschenbach i.d. Oberpfalz 09:35:00
Route:
-
Freihung
-
Vilseck 09:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 09:41:00
-
Etzelwang 09:46:00
-
Hartmannshof 09:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 09:59:00
-
Nürnberg Hbf 10:15:00
Route:
-
Freihung
-
Weiherhammer 09:44:00
-
Weiden(Oberpf) 09:52:00
-
Altenstadt(Waldnaab) 09:58:00
-
Neustadt(Waldnaab) 10:02:00
Route:
-
Freihung
-
Vilseck 10:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 10:41:00
-
Etzelwang 10:46:00
-
Hartmannshof 10:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 10:59:00
-
Nürnberg Hbf 11:15:00
Route:
-
Freihung
-
Weiherhammer 10:44:00
-
Weiden(Oberpf) 10:52:00
-
Altenstadt(Waldnaab) 10:58:00
-
Neustadt(Waldnaab) 11:02:00