Bahnhof Gausbach in Forbach
Eulenfelsenstrasse 16,
76596Forbach
The next departure is direction Bondorf(b Herrenberg).
Route:
-
Gausbach
-
Forbach(Schwarzw) 14:16:00
-
Raumünzach 14:22:00
-
Kirschbaumwasen 14:25:00
-
Schönmünzach 14:28:00
-
Schwarzenberg 14:31:00
-
Huzenbach 14:33:00
-
Röt 14:36:00
-
Heselbach 14:39:00
-
Klosterreichenbach 14:43:00
-
Baiersbronn Schule 14:46:00
-
Baiersbronn Bf 14:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 14:52:00
-
Freudenstadt Stadt 14:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 15:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 15:05:00
-
Freudenstadt Hbf 15:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 15:18:00
-
Dornstetten-Aach 15:20:00
-
Dornstetten 15:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 15:27:00
-
Bittelbronn 15:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 15:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 15:44:00
-
Eutingen Nord 15:47:00
-
Eutingen im Gäu 15:50:00
-
Ergenzingen 15:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 15:57:00
Route:
-
Gausbach
-
Langenbrand 14:46:00
-
Au im Murgtal 14:48:00
-
Weisenbach 14:50:00
-
Hilpertsau 14:52:00
-
Obertsrot 14:54:00
-
Gernsbach Mitte 14:56:00
-
Gernsbach Bf 14:58:00
-
Hörden 15:01:00
-
Ottenau 15:03:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 15:05:00
-
Gaggenau Bf 15:06:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 15:08:00
-
Bad Rotenfels Bf 15:09:00
-
Bad Rotenfels Schloss 15:11:00
-
Bischweier 15:13:00
-
Kuppenheim 15:15:00
-
Rastatt Beinle 15:18:00
-
Rastatt 15:20:00
-
Ötigheim 15:25:00
-
Bietigheim(Baden) 15:28:00
-
Durmersheim 15:31:00
-
Durmersheim Nord 15:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 15:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 15:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 15:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 15:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 15:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:00:00
Route:
-
Gausbach
-
Forbach(Schwarzw) 14:50:00
Route:
-
Gausbach
-
Langenbrand 15:12:00
-
Au im Murgtal 15:17:00
-
Weisenbach 15:18:00
-
Hilpertsau 15:20:00
-
Obertsrot 15:22:00
-
Gernsbach Mitte 15:24:00
-
Gernsbach Bf 15:26:00
-
Hörden 15:32:00
-
Ottenau 15:34:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 15:35:00
-
Gaggenau Bf 15:36:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 15:38:00
-
Bad Rotenfels Bf 15:40:00
-
Bad Rotenfels Schloss 15:41:00
-
Bischweier 15:42:00
-
Kuppenheim 15:45:00
-
Rastatt Beinle 15:47:00
-
Rastatt 15:50:00
-
Muggensturm 15:58:00
-
Muggensturm Badesee 15:59:00
-
Malsch Süd 16:02:00
-
Malsch 16:03:00
-
Bruchhausen(b Ettlingen) 16:07:00
-
Ettlingen West 16:10:00
-
Karlsruhe Hbf 16:16:00
Route:
-
Gausbach
-
Forbach(Schwarzw) 15:16:00
-
Raumünzach 15:22:00
-
Kirschbaumwasen 15:25:00
-
Schönmünzach 15:28:00
-
Schwarzenberg 15:31:00
-
Huzenbach 15:33:00
-
Röt 15:36:00
-
Heselbach 15:39:00
-
Klosterreichenbach 15:43:00
-
Baiersbronn Schule 15:46:00
-
Baiersbronn Bf 15:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 15:52:00
-
Freudenstadt Stadt 15:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 16:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 16:05:00
-
Freudenstadt Hbf 16:07:00
Route:
-
Gausbach
-
Langenbrand 15:46:00
-
Au im Murgtal 15:48:00
-
Weisenbach 15:50:00
-
Hilpertsau 15:52:00
-
Obertsrot 15:54:00
-
Gernsbach Mitte 15:56:00
-
Gernsbach Bf 15:58:00
-
Hörden 16:01:00
-
Ottenau 16:03:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 16:05:00
-
Gaggenau Bf 16:06:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 16:08:00
-
Bad Rotenfels Bf 16:09:00
-
Bad Rotenfels Schloss 16:11:00
-
Bischweier 16:13:00
-
Kuppenheim 16:15:00
-
Rastatt Beinle 16:18:00
-
Rastatt 16:20:00
-
Ötigheim 16:25:00
-
Bietigheim(Baden) 16:28:00
-
Durmersheim 16:31:00
-
Durmersheim Nord 16:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 16:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 16:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:00:00