Stadtwald in Essen
Stadtwaldanger 25,
45134Essen
The next departure is direction Heis. Baldeneysee, Essen (Ruhr).
Route:
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr)
-
Drosselanger, Essen (Ruhr) 09:15:00
-
Schwarze Lene, Essen (Ruhr) 09:16:00
-
Schöne Aussicht, Essen (Ruhr) 09:17:00
-
Haus Ruhreck, Essen (Ruhr) 09:17:00
-
Lützenrath, Essen (Ruhr) 09:18:00
-
Elsaßstr., Essen (Ruhr) 09:19:00
-
Fernblick, Essen (Ruhr) 09:20:00
-
Bahrenberg, Essen (Ruhr) 09:21:00
-
Heisingen Kirche, Essen (Ruhr) 09:22:00
-
Heisingen Ortsmitte, Essen (Ruhr) 09:23:00
-
Lelei, Essen (Ruhr) 09:24:00
-
Bonscheidter Str., Essen (Ruhr) 09:25:00
-
Heis. Baldeneysee, Essen (Ruhr) 09:26:00
Route:
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr)
-
Wittenbergstr., Essen (Ruhr) 10:29:00
-
Walpurgisstr., Essen (Ruhr) 10:30:00
-
Paulinenstr., Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Rosastr., Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Cäcilienstr., Essen (Ruhr) 10:35:00
-
Hohenzollernstr., Essen (Ruhr) 10:37:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 10:38:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 1, Essen (Ruhr) 10:40:00
-
Hollestr., Essen (Ruhr) 10:42:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 10:44:00
Route:
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr)
-
Drosselanger, Essen (Ruhr) 10:30:00
-
Schwarze Lene, Essen (Ruhr) 10:31:00
-
Schöne Aussicht, Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Haus Ruhreck, Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Lützenrath, Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Elsaßstr., Essen (Ruhr) 10:34:00
-
Fernblick, Essen (Ruhr) 10:35:00
-
Bahrenberg, Essen (Ruhr) 10:36:00
-
Heisingen Kirche, Essen (Ruhr) 10:37:00
-
Heisingen Ortsmitte, Essen (Ruhr) 10:38:00
-
Lelei, Essen (Ruhr) 10:39:00
-
Bonscheidter Str., Essen (Ruhr) 10:40:00
-
Heis. Baldeneysee, Essen (Ruhr) 10:41:00
Route:
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr)
-
Wittenbergstr., Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Krupp Krankenhaus, Essen (Ruhr) 10:34:00
-
Girardet Haus, Essen (Ruhr) 10:36:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 10:38:00
-
Alfredbrücke, Essen (Ruhr) 10:40:00
-
Messe/Gruga, Essen (Ruhr) 10:41:00
-
Messe W.-Süd/Gruga, Essen (Ruhr) 10:43:00
-
Polizeischule, Essen (Ruhr) 10:45:00
-
Sommerburgstr., Essen (Ruhr) 10:47:00
-
Karstadt HV, Essen (Ruhr) 10:48:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 10:50:00
-
Asey, Essen (Ruhr) 10:51:00
-
Wetteramt/LANUV, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Am Treppchen, Essen (Ruhr) 10:53:00
-
Abzw. Flughafen, Essen (Ruhr) 10:55:00
-
Jugendhaus, Essen (Ruhr) 10:56:00
-
Meisenburg, Essen (Ruhr) 10:57:00
-
Pierburg, Essen (Ruhr) 10:58:00
-
Im Teelbruch, Essen (Ruhr) 10:59:00
-
Gewerbegebiet Kettwig, Essen (Ruhr) 11:00:00
-
Schwimmbad Kettwig, Essen (Ruhr) 11:01:00
-
Wellmuth, Essen (Ruhr) 11:02:00
-
Brederbachstr., Essen (Ruhr) 11:03:00
-
Erftstr., Essen (Ruhr) 11:04:00
-
Wupperstr., Essen (Ruhr) 11:05:00
-
Mainstr., Essen (Ruhr) 11:06:00
-
Neckarstr., Essen (Ruhr) 11:07:00
-
Schmachtenbergstr., Essen (Ruhr) 11:09:00
-
Schumannstr., Essen (Ruhr) 11:10:00
-
Wilhelmstr., Essen (Ruhr) 11:12:00
-
Kettwiger Markt, Essen (Ruhr) 11:13:00
-
Ringstr., Essen (Ruhr) 11:14:00
-
Kettwig S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 11:15:00
Route:
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr)
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 10:31:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 10:34:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 10:35:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 10:37:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 10:38:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 10:39:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 10:40:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 10:42:00
-
Paßstr., Essen (Ruhr) 10:43:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 10:45:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 10:48:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 10:50:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 10:51:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 10:53:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 10:54:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 10:55:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 10:56:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 10:57:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 10:58:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 10:59:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 11:00:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 11:01:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 11:02:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 11:03:00
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 11:04:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 11:05:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:07:00
Route:
-
Essen Stadtwald
-
Essen Süd 10:38:00
-
Essen Hbf 10:42:00