Kray Nord in Essen
Heinrich-Sense-Weg 77,
45307Essen
The next departure is direction Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr).
Route:
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr)
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:34:00
-
Hubertweiche, Essen (Ruhr) 14:35:00
-
Vierhandbank, Essen (Ruhr) 14:36:00
-
Schönscheidts Hof, Essen (Ruhr) 14:37:00
-
Schönscheidtstr., Essen (Ruhr) 14:38:00
-
Am Luftschacht, Essen (Ruhr) 14:39:00
-
Eickenscheidt, Essen (Ruhr) 14:40:00
-
Hängebank, Essen (Ruhr) 14:40:00
-
Pramenweg, Essen (Ruhr) 14:41:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 14:43:00
-
Ostschule, Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Hans-Sachs-Str., Essen (Ruhr) 14:45:00
-
Behaimring, Essen (Ruhr) 14:47:00
-
Lohmühlental, Essen (Ruhr) 14:48:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:51:00
Route:
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr)
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:36:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 14:38:00
-
Schönscheidtstr., Essen (Ruhr) 14:40:00
-
Frillendorfer Platz, Essen (Ruhr) 14:42:00
-
Feldhaushof, Essen (Ruhr) 14:43:00
-
Oberschlesienstr., Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Wasserturm, Essen (Ruhr) 14:46:00
-
Hollestr., Essen (Ruhr) 14:48:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 3, Essen (Ruhr) 14:51:00
Route:
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr)
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:47:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 14:49:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Ottostr., Essen (Ruhr) 14:52:00
-
Rodenseelbrücke, Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Wendelinstr., Essen (Ruhr) 14:54:00
-
Brüninghofer Weg, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Sulzbachtal, Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Lahnbeckestr., Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Luttropp, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Zweibachegge, Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Märkische Str., Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Freisenbruchstr., Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Steele Ostbahnhof, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 15:07:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 15:08:00
-
Paßstr., Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:10:00
Route:
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr)
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 14:52:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Ostschule, Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Hans-Sachs-Str., Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Behaimring, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Hochfeldstr., Essen (Ruhr) 15:00:00
-
Wendelinstr., Essen (Ruhr) 15:03:00
-
Brüninghofer Weg, Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Sulzbachtal, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Wackenberg, Essen (Ruhr) 15:06:00
Route:
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr)
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:51:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Schönscheidtstr., Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Frillendorfer Platz, Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Feldhaushof, Essen (Ruhr) 14:58:00
-
Oberschlesienstr., Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Wasserturm, Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Hollestr., Essen (Ruhr) 15:03:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 3, Essen (Ruhr) 15:06:00
Route:
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr)
-
Ottostr., Essen (Ruhr) 14:52:00
-
Rodenseelbrücke, Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Wendelinstr., Essen (Ruhr) 14:54:00
-
Brüninghofer Weg, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Sulzbachtal, Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Lahnbeckestr., Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Luttropp, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Zweibachegge, Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Märkische Str., Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Freisenbruchstr., Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Steele Ostbahnhof, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 15:07:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 15:08:00
-
Paßstr., Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:10:00