Altenessen in Essen
Am Bahnhof Altenessen ,
45326Essen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr)
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 15:42:00
-
Altenessen Mitte, Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Karlsplatz, Essen (Ruhr) 15:44:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 15:49:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 15:50:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 15:51:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 15:53:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 15:54:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:56:00
Route:
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr)
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:41:00
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 15:44:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 15:48:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 15:50:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 15:52:00
-
Philharmonie, Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Rüttenscheider Stern, Essen (Ruhr) 15:55:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 15:56:00
-
Florastr., Essen (Ruhr) 15:57:00
-
Alfredusbad, Essen (Ruhr) 15:59:00
-
Kruppallee, Essen (Ruhr) 16:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 16:02:00
Route:
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr)
-
Höltestr., Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Seumannstr., Essen (Ruhr) 15:44:00
-
Katzenbruchstr., Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 15:48:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 15:50:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 15:52:00
-
Philharmonie, Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Rüttenscheider Stern, Essen (Ruhr) 15:55:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 15:56:00
-
Florastr., Essen (Ruhr) 15:57:00
-
Alfredusbad, Essen (Ruhr) 15:59:00
-
Kruppallee, Essen (Ruhr) 16:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 16:02:00
Route:
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr)
-
Lierfeldstr., Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Twentmannstr., Essen (Ruhr) 15:44:00
-
Lauenbüschken, Essen (Ruhr) 15:45:00
-
Backwinkelstr., Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Etterbach, Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Kokerei Zollverein, Essen (Ruhr) 15:48:00
-
Kohlenwäsche, Essen (Ruhr) 15:49:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 15:50:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 15:51:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Im Natt, Essen (Ruhr) 15:54:00
-
Hallo Friedhof, Essen (Ruhr) 15:55:00
-
Drostenhof, Essen (Ruhr) 15:56:00
-
Riegelweg, Essen (Ruhr) 15:58:00
-
G.-Heinemann-Gesamtschule, Essen (Ruhr) 16:00:00
-
Saatbruchstr., Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Karl-Meyer-Platz, Essen (Ruhr) 16:02:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 16:03:00
-
Röckenstr., Essen (Ruhr) 16:05:00
-
Beisenstr., Essen (Ruhr) 16:06:00
-
Grundstr., Essen (Ruhr) 16:07:00
-
Aldenhofweg, Essen (Ruhr) 16:08:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 16:09:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 16:11:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 16:12:00
Route:
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr)
-
Bäuminghausstr., Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Bamlerstr., Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Universität Essen, Essen (Ruhr) 15:49:00
-
Berliner Platz, Essen (Ruhr) 15:50:00
-
Hirschlandplatz, Essen (Ruhr) 15:51:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Bismarckplatz, Essen (Ruhr) 15:54:00
-
Planckstr., Essen (Ruhr) 15:55:00
-
Gemarkenplatz, Essen (Ruhr) 15:57:00
-
Holsterhauser Platz, Essen (Ruhr) 15:59:00
-
Halbe Höhe, Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Laubenweg, Essen (Ruhr) 16:03:00
-
Margarethenhöhe, Essen (Ruhr) 16:05:00
Route:
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr)
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 15:49:00
-
Altenessen Mitte, Essen (Ruhr) 15:50:00
-
Karlsplatz, Essen (Ruhr) 15:51:00