Bahnhof in Erkelenz
Neusser Strasse 7,
41812Erkelenz
The next departure is direction Wegberg Busbahnhof.
Route:
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz
-
Aachener Straße, Erkelenz 12:55:00
-
Oidtmannhof, Erkelenz 12:57:00
-
Hoogenhof, Erkelenz 12:58:00
-
Gymnasium, Erkelenz 13:00:00
-
Ziegelweiher, Erkelenz 13:04:00
-
Beecker Straße, Erkelenz 13:05:00
-
Neu-Borschemich Kapelle, Erkelenz 13:07:00
-
Kuckum (neu) Markt, Erkelenz 13:10:00
-
Keyenberg (neu) Friedhof, Erkelenz 13:11:00
-
Keyenberg (neu) Markt, Erkelenz 13:13:00
-
Rath-Anhoven Süd, Wegberg 13:16:00
-
Rath-Anhoven Schule, Wegberg 13:18:00
-
Abzw. Schönhausen, Wegberg 13:20:00
-
Mehlbusch, Wegberg 13:21:00
-
Kipshoven Kieswerk, Wegberg 13:23:00
-
Moorshoven Landstraße, Wegberg 13:24:00
-
Beeck am Friedhof, Wegberg 13:26:00
-
Beeck Im Maggenfeld, Wegberg 13:28:00
-
Beeck Am Grüngürtel, Wegberg 13:29:00
-
Beeckerheide Beecker Wald, Wegberg 13:30:00
-
Beeckerheide Kiefernweg, Wegberg 13:31:00
-
Kleingerichhausen Lindenstraße, Wegberg 13:32:00
-
Gerichhausen, Wegberg 13:33:00
-
Begegnungszentrum, Wegberg 13:34:00
-
Krankenhausstraße, Wegberg 13:35:00
-
Freiheider Straße, Wegberg 13:36:00
-
Bahnhof (Bus), Wegberg 13:37:00
-
Post, Wegberg 13:38:00
-
Markusstraße, Wegberg 13:39:00
-
Busbahnhof, Wegberg 13:41:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz
-
Aachener Straße, Erkelenz 12:58:00
-
Gymnasium, Erkelenz 13:02:00
-
Oerather Mühle, Erkelenz 13:06:00
-
Grambusch Abzw., Erkelenz 13:10:00
-
Grambusch, Erkelenz 13:11:00
-
Schwanenberg Schule, Erkelenz 13:13:00
-
Genhof Genhofer Mühlenweg, Erkelenz 13:15:00
-
Genhof, Erkelenz 13:16:00
-
Genfeld, Erkelenz 13:17:00
-
Gerderhahn Schule, Erkelenz 13:19:00
-
Gerderath Lauerstraße, Erkelenz 13:22:00
-
Gerderath Sparkasse, Erkelenz 13:23:00
-
Gerderath An der Wolfskaul, Erkelenz 13:24:00
-
Myhl Erkelenzer Straße, Wassenberg 13:26:00
-
Myhl Einkaufszentrum, Wassenberg 13:28:00
-
Frowein, Wassenberg 13:30:00
-
ZOB, Wassenberg 13:34:00
-
Lindenhof, Wassenberg 13:36:00
-
Burg, Wassenberg 13:37:00
-
Roermonder Straße, Wassenberg 13:38:00
-
Dammstraße, Wassenberg 13:39:00
-
Birgelen Lambertusstraße, Wassenberg 13:40:00
-
Birgelen Kirche, Wassenberg 13:41:00
-
Birgelen Ringstraße, Wassenberg 13:42:00
-
Birgelen Kreuzbuschstraße, Wassenberg 13:43:00
-
Birgeler Wald, Wassenberg 13:45:00
-
Birgelen Ossenbrucher Weg, Wassenberg 13:47:00
-
Birgelen Schloss Elsum, Wassenberg 13:49:00
-
Birgelen Englische Siedlung, Wassenberg 13:50:00
-
Birgelen Abzw. Rothenbach, Wassenberg 13:51:00
-
Effeld Neuer Weg, Wassenberg 13:53:00
-
Effeld Veilchenweg, Wassenberg 13:54:00
-
Effeld Lehnen, Wassenberg 13:55:00
-
Effeld Steinkirchen, Wassenberg 13:56:00
-
Ophoven Agathastraße, Wassenberg 13:57:00
-
Ophoven Marienstraße, Wassenberg 13:58:00
-
Kempen Rurbrücke, Heinsberg 14:00:00
-
Kempen Kirche, Heinsberg 14:01:00
-
Kempen Friedhof, Heinsberg 14:02:00
-
Karken Mühlenstraße, Heinsberg 14:04:00
-
Karken Kirche, Heinsberg 14:05:00
-
Karken Im End, Heinsberg 14:06:00
-
Karken Hirtstraße, Heinsberg 14:08:00
-
Karken Sonnenschein, Heinsberg 14:09:00
-
Karken Schmiede, Heinsberg 14:10:00
-
Karken Post, Heinsberg 14:11:00
-
Karken Scherrers, Heinsberg 14:13:00
-
Kempen Eickener Weg, Heinsberg 14:15:00
-
Kempen Flutgraf, Heinsberg 14:16:00
-
Schwarzmanns, Heinsberg 14:17:00
-
Kolpingstraße, Heinsberg 14:18:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 14:20:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz
-
Aachener Straße, Erkelenz 13:00:00
-
Oidtmannhof, Erkelenz 13:03:00
-
Gymnasium, Erkelenz 13:07:00
-
Oerather Mühle, Erkelenz 13:12:00
-
Grambusch Abzw., Erkelenz 13:17:00
-
Holtum Spielplatz, Wegberg 13:20:00
-
Uevekoven Gartenweg, Wegberg 13:22:00
-
Uevekoven Luehweg, Wegberg 13:23:00
-
Bildungscampus, Wegberg 13:25:00
-
Maaseiker Straße, Wegberg 13:27:00
-
Busbahnhof, Wegberg 13:30:00
-
Burg, Wegberg 13:32:00
-
Harbeck Schwalmweg, Wegberg 13:33:00
-
Harbeck Im Ländchen, Wegberg 13:34:00
-
Berg, Wegberg 13:35:00
-
Rickelrath Abzw. Molzmühle, Wegberg 13:36:00
-
Rickelrath Kirche, Wegberg 13:37:00
-
Zum Thomeshof, Wegberg 13:39:00
-
Schwaam, Wegberg 13:40:00
-
Venheyde, Wegberg 13:41:00
-
Merbeck Schürensteg, Wegberg 13:42:00
-
Merbeck Schule, Wegberg 13:43:00
-
Abzw. Tetelrath, Wegberg 13:45:00
-
Silverbeek, Niederkrüchten 13:46:00
-
Ryth, Niederkrüchten 13:47:00
-
Lindbruch, Niederkrüchten 13:49:00
Route:
-
Erkelenz
-
Rheydt Hbf 13:05:00
-
Mönchengladbach Hbf 13:11:00
-
Neuss Hbf 13:24:00
-
Düsseldorf-Bilk 13:34:00
-
Düsseldorf Hbf 13:39:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 13:54:00
-
Wuppertal Hbf 14:00:00
-
Wuppertal-Barmen 14:05:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 14:08:00
-
Schwelm 14:13:00
-
Ennepetal 14:16:00
-
Hagen Hbf 14:24:00
-
Wetter(Ruhr) 14:34:00
-
Witten Hbf 14:40:00
-
Dortmund Hbf 14:50:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Erkelenz
-
Aachener Straße, Erkelenz 13:03:00
-
Oidtmannhof, Erkelenz 13:05:00
-
Gymnasium, Erkelenz 13:07:00
-
Oerather Mühle, Erkelenz 13:10:00
-
Kehrbusch, Wegberg 13:15:00
-
Isengraben, Wegberg 13:16:00
-
Flassenberg, Wegberg 13:17:00
-
Kehrbusch, Wegberg 13:18:00
-
Grambusch Abzw., Erkelenz 13:19:00
-
Grambusch, Erkelenz 13:20:00
-
Schwanenberg Schule, Erkelenz 13:22:00
-
Geneiken Dyker Straße, Erkelenz 13:24:00
-
Geneiken, Erkelenz 13:25:00
-
Tüschenbroich Schule, Wegberg 13:28:00
-
Tüschenbroicher Mühle, Wegberg 13:29:00
-
Watern Bischofsmühle, Wegberg 13:31:00
-
Watern Haus St. Georg, Wegberg 13:32:00
-
Bildungscampus, Wegberg 13:36:00
-
Maaseiker Straße, Wegberg 13:38:00
-
Busbahnhof, Wegberg 13:41:00
-
Markusstraße, Wegberg 13:44:00
-
Post, Wegberg 13:46:00
-
Bahnhof (Bus), Wegberg 13:47:00
-
Bahnübergang, Wegberg 13:48:00
-
Große Riet, Wegberg 13:50:00
-
Grenzlandring, Wegberg 13:52:00
-
Harbeck Hau, Wegberg 13:54:00
-
Merbecker Busch, Wegberg 13:56:00
-
Merbeck Kirche, Wegberg 13:57:00
-
Merbeck Schule, Wegberg 13:58:00
-
Merbeck Schürensteg, Wegberg 13:59:00
-
Venn, Wegberg 14:00:00
-
Tetelrath Am Lochtenberg, Wegberg 14:01:00
-
In Tetelrath, Wegberg 14:02:00
-
Abzw. Tetelrath, Wegberg 14:03:00
-
Silverbeek, Niederkrüchten 14:04:00
-
Ryth, Niederkrüchten 14:05:00
-
Lindbruch, Niederkrüchten 14:07:00
Route:
-
Erkelenz
-
Hückelhoven-Baal 13:04:00
-
Lindern 13:08:00
-
Geilenkirchen 13:14:00
-
Übach-Palenberg 13:17:00
-
Herzogenrath 13:22:00
-
Aachen West 13:30:00
-
Aachen Hbf 13:36:00