Bahnhof in Eichstätt
Hofmühlstrasse ,
85072Eichstätt
The next departure is direction Eichstätt Bahnhof.
Route:
-
Rebdorf-Hofmühle
-
Wasserzell(b Eichstätt) 12:49:00
-
Eichstätt Bahnhof 12:52:00
Route:
-
Marienstein Rebdorfer Str./Am Wald, Eichstätt (Bay
-
Weinleite West, Eichstätt (Bayern) 12:59:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 13:15:00
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern) 13:17:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 13:18:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 13:19:00
-
Schottenau Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 13:22:00
-
Hofstetten Schloßstraße, Hitzhofen 13:38:00
-
Sportplatz, Böhmfeld 13:42:00
-
Dorfplatz, Böhmfeld 13:44:00
-
Sparkasse, Böhmfeld 13:46:00
-
Lippertshofen Reisberg, Gaimersheim 13:50:00
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim 13:52:00
-
Lippertshofen, Gaimersheim 13:53:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 13:15:00
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern) 13:17:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 13:18:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 13:19:00
-
Schottenau Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 13:22:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 13:32:00
-
Schule, Hitzhofen 13:42:00
-
Oberzell Ortsmitte, Hitzhofen 13:44:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 13:21:00
-
Lüften, Eichstätt (Bayern) 13:32:00
-
Preith Kirche, Pollenfeld 13:34:00
-
Preith Wiesenhang, Pollenfeld 13:35:00
-
Schule, Pollenfeld 13:38:00
-
Hauptstraße, Pollenfeld 13:40:00
-
Wachenzell Jurastraße, Pollenfeld 13:43:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 13:21:00
-
Lüften, Eichstätt (Bayern) 13:32:00
-
Preith Kirche, Pollenfeld 13:34:00
-
Preith Wiesenhang, Pollenfeld 13:35:00
-
Schule, Pollenfeld 13:38:00
-
Hauptstraße, Pollenfeld 13:39:00
-
Wachenzell Jurastraße, Pollenfeld 13:42:00
-
Erkertshofen Limesstraße, Titting 13:45:00
-
Marktplatz, Titting 13:49:00
-
Emsinger Straße, Titting 13:50:00
-
Ablaßmühle, Titting 13:51:00
-
Emsing Hauptstraße, Titting 13:53:00
-
Altdorf Burgstraße, Titting 13:55:00
-
Altdorf Forsthaus, Titting 13:56:00
-
Erlingshofen, Kinding 13:57:00
-
Schafhausen Spielplatz, Kinding 13:59:00
-
Schafhausermühle Mühle, Kinding 14:00:00
-
Schlößlmühle, Kinding 14:02:00
-
Bahnhof, Kinding 14:20:00