Bahnhof in Eichstätt
Bahnhofplatz ,
85072Eichstätt
The next departure is direction ZOB, Ingolstadt.
Route:
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern) 12:25:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 12:26:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 12:30:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 12:32:00
-
Industriestr./Osram, Eichstätt (Bayern) 12:34:00
-
Sollnau/Metzgerei Schneider, Eichstätt (Bayern) 12:35:00
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern) 12:36:00
-
Weißenkirchen B13, Adelschlag 12:40:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 12:42:00
-
Bahnhofstraße, Adelschlag 12:46:00
-
Möckenlohe Römerstraße, Adelschlag 12:49:00
-
Eichstätter Straße, Nassenfels 12:52:00
-
Wiesenweg, Egweil 12:54:00
-
Schulweg, Egweil 12:55:00
-
Schule, Nassenfels 12:58:00
-
Wolkertshofen Kirchstraße, Nassenfels 13:01:00
-
Wolkertshofener Straße, Buxheim (Oberbayern) 13:05:00
-
Jupiterstraße, Ingolstadt 13:13:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 13:14:00
-
Klinikum, Ingolstadt 13:17:00
-
Haltmayrstraße, Ingolstadt 13:19:00
-
ZOB, Ingolstadt 13:24:00
Route:
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Schlagbrücke, Eichstätt (Bayern) 12:30:00
-
Marienstein Kapelle, Eichstätt (Bayern) 12:31:00
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern) 12:32:00
-
Obereichstätt Eichstätter Str., Dollnstein 12:36:00
-
Obereichstätt Untere Dorfstraße, Dollnstein 12:38:00
-
Obereichstätt Am Fuchsbügel, Dollnstein 12:40:00
-
Breitenfurt, Dollnstein 12:45:00
-
Bubenrothermühle, Dollnstein 12:46:00
-
Bahnhof, Dollnstein 12:48:00
-
Marktplatz, Dollnstein 12:49:00
-
Schule, Dollnstein 12:51:00
-
Wellheimer Str., Dollnstein 12:53:00
-
Beixenhartstraße, Dollnstein 12:55:00
-
Groppenhof, Dollnstein 12:57:00
-
Ried, Dollnstein 12:58:00
-
Wielandshöfe, Wellheim 13:00:00
-
Konstein West, Wellheim 13:01:00
-
Konstein Römerbergstraße, Wellheim 13:02:00
-
Konstein Kirche, Wellheim 13:05:00
-
Konstein Bahnhofstr., Wellheim 13:06:00
-
Konstein Zur Luft, Wellheim 13:07:00
-
Konsteiner Str., Wellheim 13:09:00
-
Schutterstraße, Wellheim 13:11:00
-
Schule, Wellheim 13:12:00
Route:
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 12:35:00
-
Lüften, Eichstätt (Bayern) 12:41:00
-
Weigersdorf, Pollenfeld 12:46:00
-
Seuversholz Brunnenweg, Pollenfeld 12:48:00
-
Petersbuch, Titting 12:52:00
-
Kaldorf, Titting 12:55:00
-
Kaldorf Abzw. Reuth, Titting 12:57:00
-
Unterkesselberg Feuerwehrhaus, Titting 12:59:00
-
Bürg Brücke, Titting 13:01:00
Route:
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Bischöfliches Ordinariat, Eichstätt (Bayern) 12:32:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 12:33:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 12:35:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 12:37:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 12:38:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 12:41:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 12:44:00
-
Inching Frauenwinkel, Walting 12:47:00
-
Brunnmühle, Walting 12:49:00
-
Kapelle, Walting 12:51:00
-
Schule, Walting 12:52:00
-
Walting Kindergarten, Kempten (Allgäu) 12:53:00
-
Rieshofen Kindergarten, Walting 12:56:00
-
Isenbrunn, Walting 12:58:00
-
Pfalzpaint Altmühlbrücke, Walting 13:00:00
-
Gungolding Brücke, Walting 13:03:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 13:06:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 13:07:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 13:10:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 13:11:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 13:14:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 13:15:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 13:16:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 13:17:00
-
Kemathen, Kipfenberg 13:18:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 13:19:00
-
Ilbling Bootsrastplatz, Kinding 13:21:00
-
Marktplatz, Kinding 13:24:00
Route:
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Bischöfliches Ordinariat, Eichstätt (Bayern) 12:32:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 12:33:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 12:36:00
-
Kreisbauhof, Eichstätt (Bayern) 12:38:00
-
Häringhof, Eichstätt (Bayern) 12:39:00
-
Ziegelhof, Eichstätt (Bayern) 12:40:00
-
Buchenhüll Abzw., Eichstätt (Bayern) 12:43:00
-
Rapperszell, Walting 12:48:00
-
Pfahldorf Feuerwehrhaus, Kipfenberg 12:52:00
-
Pfahldorf Am Pfahl, Kipfenberg 12:53:00
-
Marktplatz, Kinding 13:00:00
-
Schule, Kinding 13:00:00
-
Unteremmendorf Wendeschleife, Kinding 13:04:00
-
Pfraundorf Dorfplatz, Kinding 13:07:00
-
Badanhausen Fischerstraße, Kinding 13:10:00
-
Kirchanhausen, Kinding 13:12:00
-
ZOB/Realschule, Beilngries 13:17:00
Route:
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Bischöfliches Ordinariat, Eichstätt (Bayern) 12:32:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 12:33:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 12:36:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 12:38:00
-
Industriestr./Osram, Eichstätt (Bayern) 12:40:00
-
Sollnau/Metzgerei Schneider, Eichstätt (Bayern) 12:41:00
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern) 12:42:00
-
Röntgenstr., Eitensheim 12:51:00
-
Bräuweg, Eitensheim 12:52:00
-
Gaimersheimer Str., Eitensheim 12:54:00
-
Eitensheimer Straße, Gaimersheim 12:58:00
-
Rathaus, Gaimersheim 13:00:00
-
Rathaus, Gaimersheim 13:00:00
-
Feuerwehrhaus, Gaimersheim 13:02:00
-
Magnusweg, Gaimersheim 13:04:00
-
Kraibergstraße, Gaimersheim 13:06:00
-
Jupiter-/Keplerstraße, Gaimersheim 13:08:00