Bahnhof in Eberbach
Güterbahnhofstrasse 10,
69412Eberbach
The next departure is direction Osterburken.
Route:
-
Eberbach
-
Lindach 08:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 08:36:00
-
Neckargerach 08:40:00
-
Binau 08:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 08:47:00
-
Mosbach West 08:50:00
-
Mosbach(Baden) 08:52:00
-
Neckarburken 08:56:00
-
Dallau 08:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 09:02:00
-
Oberschefflenz 09:06:00
-
Eicholzheim 09:09:00
-
Seckach 09:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 09:16:00
-
Adelsheim Nord 09:19:00
-
Osterburken 09:23:00
Route:
-
Eberbach
-
Hirschhorn(Neckar) 08:35:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 08:38:00
-
Neckarsteinach 08:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 08:46:00
-
Neckargemünd 08:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 08:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 08:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 08:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 09:00:00
-
Heidelberg Hbf 09:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:09:00
-
Mannheim-Seckenheim 09:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 09:15:00
-
Mannheim Hbf 09:20:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:31:00
-
Limburgerhof 09:37:00
-
Schifferstadt 09:41:00
-
Böhl-Iggelheim 09:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 09:48:00
-
Neustadt-Böbig 09:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 09:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 10:09:00
-
Neidenfels 10:12:00
-
Weidenthal 10:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 10:20:00
-
Hochspeyer 10:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 10:33:00
-
Kennelgarten 10:37:00
-
Vogelweh 10:39:00
-
Einsiedlerhof 10:42:00
-
Kindsbach 10:45:00
-
Landstuhl 10:48:00
-
Hauptstuhl 10:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 10:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 11:06:00
Route:
-
Bahnhof, Eberbach
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 08:41:00
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden) 08:46:00
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 08:51:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 08:53:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 08:58:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:00:00
-
Moosbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:04:00
-
Oberschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:09:00
-
Unterschönbrunn, Schönbrunn (Baden) 09:11:00
-
Haag Alte Schule, Schönbrunn (Baden) 09:15:00
-
Haag Unterdorf, Schönbrunn (Baden) 09:17:00
-
Schwanheim Neckar, Schönbrunn (Baden) 09:23:00
-
Allemühl, Schönbrunn (Baden) 09:28:00
-
Bahnhof, Eberbach 09:37:00
Route:
-
Eberbach
-
Hesseneck Kailbach 08:48:00
-
Hesseneck Schöllenbach 08:52:00
-
Beerfelden Hetzbach 08:58:00
-
Erbach(Odenw) 09:05:00
-
Erbach(Odenw) Nord 09:08:00
-
Michelstadt 09:11:00
-
Bad König Zell 09:15:00
-
Bad König 09:18:00
-
Höchst Mümling-Grumbach 09:22:00
-
Höchst(Odenw) 09:26:00
-
Höchst Hetschbach 09:31:00
-
Groß-Umstadt Wiebelsbach 09:37:00
-
Otzberg Lengfeld 09:44:00
-
Reinheim(Odenw) 09:48:00
-
Ober Ramstadt 09:55:00
-
Mühltal 10:01:00
-
Darmstadt TU-Lichtwiese 10:05:00
-
Darmstadt Ost 10:08:00
-
Darmstadt Nord 10:12:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 10:32:00
-
Frankfurt(Main)Süd 10:43:00
-
Offenbach(Main)Hbf 10:49:00
-
Hanau Hbf 11:00:00
-
Hainburg Hainstadt 11:12:00
-
Seligenstadt(Hess) 11:18:00
-
Babenhausen(Hess) 11:25:00
-
Groß-Umstadt Mitte 11:33:00
-
Groß-Umstadt Wiebelsbach 11:37:00
-
Höchst(Odenw) 11:45:00
-
Bad König 11:50:00
-
Michelstadt 11:56:00
-
Erbach(Odenw) 12:00:00
Route:
-
Eberbach
-
Hirschhorn(Neckar) 09:05:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 09:08:00
-
Neckarsteinach 09:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 09:16:00
-
Neckargemünd 09:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 09:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 09:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 09:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 09:30:00
-
Heidelberg Hbf 09:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:36:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 09:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 09:45:00
-
Mannheim Hbf 09:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:56:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:59:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 10:04:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 10:07:00
-
Limburgerhof 10:10:00
-
Schifferstadt 10:14:00
-
Böhl-Iggelheim 10:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 10:22:00
-
Neustadt-Böbig 10:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 10:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 10:37:00
-
Neidenfels 10:40:00
-
Weidenthal 10:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 10:48:00
-
Hochspeyer 10:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 10:59:00
Route:
-
Bahnhof, Eberbach
-
Stadthalle, Eberbach 09:01:00
-
Neuer Markt, Eberbach 09:02:00
-
Gaimühle Bahnhof, Eberbach 09:11:00
-
Friedrichsdorf Oberdorf, Eberbach 09:15:00
-
Gaimühle Bahnhof, Eberbach 09:19:00
-
Neuer Markt, Eberbach 09:29:00
-
Bahnhof, Eberbach 09:30:00