Nord in Durmersheim
Helmholtzstrasse ,
76448Durmersheim
The next departure is direction Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten.
Route:
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim
-
Mörsch Leisbuckel, Rheinstetten 13:12:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 13:17:00
Route:
-
Durmersheim Nord
-
Forchheim(b Karlsruhe) 13:17:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 13:22:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:26:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:28:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 13:29:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 13:30:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 13:32:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 13:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 13:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 13:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:40:00
Route:
-
Durmersheim Nord
-
Durmersheim 13:26:00
-
Bietigheim(Baden) 13:28:00
-
Ötigheim 13:31:00
-
Rastatt 13:37:00
-
Rastatt Beinle 13:39:00
-
Kuppenheim 13:42:00
-
Bischweier 13:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 13:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 13:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 13:49:00
-
Gaggenau Bf 13:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 13:52:00
-
Ottenau 13:54:00
-
Hörden 13:56:00
-
Gernsbach Bf 13:58:00
-
Gernsbach Mitte 14:01:00
-
Obertsrot 14:04:00
-
Hilpertsau 14:05:00
-
Weisenbach 14:07:00
-
Au im Murgtal 14:09:00
-
Langenbrand 14:12:00
-
Gausbach 14:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 14:16:00
-
Raumünzach 14:22:00
-
Kirschbaumwasen 14:25:00
-
Schönmünzach 14:28:00
-
Schwarzenberg 14:31:00
-
Huzenbach 14:33:00
-
Röt 14:36:00
-
Heselbach 14:39:00
-
Klosterreichenbach 14:43:00
-
Baiersbronn Schule 14:46:00
-
Baiersbronn Bf 14:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 14:52:00
-
Freudenstadt Stadt 14:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 15:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 15:05:00
-
Freudenstadt Hbf 15:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 15:18:00
-
Dornstetten-Aach 15:20:00
-
Dornstetten 15:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 15:27:00
-
Bittelbronn 15:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 15:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 15:44:00
-
Eutingen Nord 15:47:00
-
Eutingen im Gäu 15:50:00
-
Ergenzingen 15:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 15:57:00
Route:
-
Raiffeisenplatz, Durmersheim
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 13:30:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 13:31:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 13:32:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 13:34:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 13:35:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 13:36:00
-
Diehl, Au am Rhein 13:37:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 13:38:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 13:40:00
-
Illingen Durmersheimer Str., Elchesheim-Illingen 13:41:00
-
Illingen Heimatmuseum, Elchesheim-Illingen 13:43:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 13:44:00
Route:
-
Raiffeisenplatz, Durmersheim
-
Chennevieresplatz, Durmersheim 13:28:00
-
Rastatter Straße, Durmersheim 13:30:00
-
Badenstraße, Bietigheim 13:32:00
-
Rheinstraße, Bietigheim 13:33:00
-
Schneidergarten, Bietigheim 13:34:00
Route:
-
Raiffeisenplatz, Durmersheim
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 13:32:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 13:33:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 13:34:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 13:36:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 13:37:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 13:38:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 13:39:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 13:41:00
-
Illingen Durmersheimer Str., Elchesheim-Illingen 13:42:00
-
Illingen Heimatmuseum, Elchesheim-Illingen 13:44:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 13:45:00
-
Elchesheim Grüner Baum, Elchesheim-Illingen 13:46:00
-
Karl-Späth-Straße, Steinmauern 13:50:00
-
Siedlung, Steinmauern 13:51:00
-
Rathaus, Steinmauern 13:52:00