Bahnhof in Durmersheim
Bahnhofstrasse 2,
76448Durmersheim
The next departure is direction Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe.
Route:
-
Durmersheim
-
Durmersheim Nord 15:13:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 15:17:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 15:22:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:26:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:28:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 15:29:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 15:30:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:32:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 15:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:40:00
Route:
-
Chennevieresplatz, Durmersheim
-
Bahnhof, Durmersheim 15:15:00
-
Friedhof, Durmersheim 15:16:00
-
Südliche Hauptstraße, Durmersheim 15:17:00
-
Würmersheimer Str., Durmersheim 15:18:00
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 15:19:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 15:20:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 15:21:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 15:22:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 15:23:00
-
Diehl, Au am Rhein 15:24:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 15:25:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 15:26:00
-
Elchesheim Friedhof, Elchesheim-Illingen 15:27:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 15:28:00
-
Illingen Durmersheimer Str., Elchesheim-Illingen 15:29:00
-
Elchesheim Hirsch, Elchesheim-Illingen 15:30:00
-
Illingen Heimatmuseum, Elchesheim-Illingen 15:31:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 15:32:00
-
Elchesheim Grüner Baum, Elchesheim-Illingen 15:33:00
Route:
-
Bahnhof, Durmersheim
-
Friedhof, Durmersheim 15:16:00
-
Südliche Hauptstraße, Durmersheim 15:17:00
-
Würmersheimer Str., Durmersheim 15:18:00
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 15:19:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 15:20:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 15:21:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 15:22:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 15:23:00
-
Diehl, Au am Rhein 15:24:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 15:25:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 15:26:00
-
Elchesheim Friedhof, Elchesheim-Illingen 15:27:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 15:28:00
-
Illingen Durmersheimer Str., Elchesheim-Illingen 15:29:00
-
Elchesheim Hirsch, Elchesheim-Illingen 15:30:00
-
Illingen Heimatmuseum, Elchesheim-Illingen 15:31:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 15:32:00
-
Elchesheim Grüner Baum, Elchesheim-Illingen 15:33:00
Route:
-
Bahnhof, Durmersheim
-
Chennevieresplatz, Durmersheim 15:24:00
-
Speyerer Straße, Durmersheim 15:26:00
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim 15:28:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 15:31:00
-
Mörsch Leisbuckel, Rheinstetten 15:32:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 15:36:00
Route:
-
Chennevieresplatz, Durmersheim
-
Speyerer Straße, Durmersheim 15:26:00
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim 15:28:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 15:31:00
-
Mörsch Leisbuckel, Rheinstetten 15:32:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 15:36:00
Route:
-
Durmersheim
-
Bietigheim(Baden) 15:29:00
-
Ötigheim 15:32:00
-
Rastatt 15:37:00
-
Rastatt Beinle 15:39:00
-
Kuppenheim 15:42:00
-
Bischweier 15:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 15:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 15:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 15:49:00
-
Gaggenau Bf 15:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 15:52:00
-
Ottenau 15:54:00
-
Hörden 15:56:00
-
Gernsbach Bf 15:58:00
-
Gernsbach Mitte 16:01:00
-
Obertsrot 16:04:00
-
Hilpertsau 16:05:00
-
Weisenbach 16:07:00
-
Au im Murgtal 16:09:00
-
Langenbrand 16:12:00
-
Gausbach 16:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 16:16:00
-
Raumünzach 16:22:00
-
Kirschbaumwasen 16:25:00
-
Schönmünzach 16:28:00
-
Schwarzenberg 16:31:00
-
Huzenbach 16:33:00
-
Röt 16:36:00
-
Heselbach 16:39:00
-
Klosterreichenbach 16:43:00
-
Baiersbronn Schule 16:46:00
-
Baiersbronn Bf 16:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 16:52:00
-
Freudenstadt Stadt 16:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 17:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 17:05:00
-
Freudenstadt Hbf 17:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 17:18:00
-
Dornstetten-Aach 17:20:00
-
Dornstetten 17:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 17:27:00
-
Bittelbronn 17:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 17:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 17:44:00
-
Eutingen Nord 17:47:00
-
Eutingen im Gäu 17:50:00
-
Ergenzingen 17:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 17:57:00