Rheinhausen Ost in Duisburg
Kruppstraße 184,
47229Duisburg
The next departure is direction Rumeln Rathaus, Duisburg.
Route:
-
Rheinhausen Ostbahnhof, Duisburg
-
RHENUS Logistics, Duisburg 13:00:00
-
Rotterdamer Str., Duisburg 13:01:00
-
Logport Center, Duisburg 13:02:00
-
Hamburger Str., Duisburg 13:03:00
-
Gaterweg, Duisburg 13:05:00
-
Walther-Rathenau-Platz, Duisburg 13:07:00
-
Rheinhausen Bahnhof/Kaiserstraße, Duisburg 13:08:00
-
Rheinhausen Bahnhof, Duisburg 13:08:00
-
Ewaldstr., Duisburg 13:11:00
-
Schützenstr., Duisburg 13:12:00
-
Dahlingschule, Duisburg 13:13:00
-
Dahlingstr., Duisburg 13:14:00
-
Lothsfeldstr., Duisburg 13:16:00
-
Martinistr., Duisburg 13:17:00
-
Turmstr., Duisburg 13:18:00
-
An den Steinen, Duisburg 13:19:00
-
Zentralfriedhof, Duisburg 13:25:00
-
Kaldenhausen Liebigstr., Duisburg 13:30:00
-
Kaldenhausen Friemersheimer Str., Duisburg 13:32:00
-
Stapelmann, Duisburg 13:33:00
-
Rumeln Rathaus, Duisburg 13:34:00
Route:
-
Rheinhausen Ost
-
Rheinhausen 13:13:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 13:16:00
-
Krefeld-Uerdingen 13:19:00
-
Krefeld-Linn 13:22:00
-
Krefeld-Oppum 13:25:00
-
Krefeld Hbf 13:29:00
-
Forsthaus 13:34:00
-
Anrath 13:37:00
-
Viersen 13:42:00
-
Mönchengladbach Hbf 13:51:00
Route:
-
Rheinhausen Ost
-
Duisburg-Hochfeld Süd 13:18:00
-
Duisburg Hbf 13:24:00
-
Mülheim(Ruhr)Styrum 13:30:00
-
Mülheim(Ruhr)Hbf 13:33:00
-
Essen West 13:38:00
-
Essen Hbf 13:43:00
-
Essen-Steele 13:49:00
Route:
-
Rheinhausen Ostbahnhof, Duisburg
-
Ursulastr., Duisburg 13:21:00
-
Schwarzenberger Str., Duisburg 13:23:00
-
Friedrich-Alfred-Str., Duisburg 13:24:00
-
Rheinhausen Markt, Duisburg 13:26:00
Route:
-
Rheinhausen Ostbahnhof, Duisburg
-
Ursulastr., Duisburg 13:29:00
-
Atroper Str., Duisburg 13:30:00
-
Rheinhausen Markt, Duisburg 13:32:00
Route:
-
Rheinhausen Ost
-
Rheinhausen 13:43:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 13:47:00
-
Krefeld-Uerdingen 13:49:00
-
Krefeld-Linn 13:52:00
-
Krefeld-Oppum 13:55:00
-
Krefeld Hbf 13:59:00
-
Forsthaus 14:04:00
-
Anrath 14:07:00
-
Viersen 14:12:00
-
Mönchengladbach Hbf 14:20:00
-
Rheydt Hbf 14:25:00
-
Wickrath 14:29:00
-
Herrath 14:33:00
-
Erkelenz 14:37:00
-
Hückelhoven-Baal 14:42:00
-
Brachelen 14:46:00
-
Lindern 14:51:00
-
Geilenkirchen 15:00:00
-
Übach-Palenberg 15:04:00
-
Herzogenrath 15:09:00
-
Kohlscheid 15:13:00
-
Aachen West 15:20:00
-
Aachen Schanz 15:22:00
-
Aachen Hbf 15:27:00