Wehrhahn in Düsseldorf
Am Wehrhahn 100,
40211Düsseldorf
The next departure is direction Düsseldorf-Rath Mitte.
Route:
-
Düsseldorf Wehrhahn
-
Düsseldorf-Zoo 22:34:00
-
Düsseldorf-Derendorf 22:36:00
-
Düsseldorf-Rath Mitte 22:39:00
Route:
-
Düsseldorf Wehrhahn
-
Düsseldorf-Zoo 22:40:00
-
Düsseldorf-Derendorf 22:42:00
-
Düsseldorf-Unterrath 22:45:00
-
Düsseldorf Flughafen 22:48:00
-
Angermund 22:51:00
-
Duisburg-Rahm 22:54:00
-
Duisburg-Großenbaum 22:56:00
-
Duisburg-Buchholz 23:00:00
-
Duisburg-Schlenk 23:03:00
-
Duisburg Hbf 23:06:00
Route:
-
Wehrhahn S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Uhlandstraße, Düsseldorf 22:41:00
-
Lindemannstraße, Düsseldorf 22:43:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 22:44:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 22:46:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 22:48:00
-
Pöhlenweg, Düsseldorf 22:49:00
-
Auf der Hardt/LVR-Klinikum, Düsseldorf 22:51:00
-
Friedingstraße, Düsseldorf 22:52:00
-
Von-Gahlen-Straße, Düsseldorf 22:53:00
-
Gerresheim Rathaus, Düsseldorf 22:55:00
-
Schönaustraße, Düsseldorf 22:56:00
-
Dörpfeldstraße, Düsseldorf 22:57:00
-
Hardenbergstraße, Düsseldorf 22:58:00
-
Morper Straße, Düsseldorf 23:00:00
-
Gerresheim S-Bahnhof, Düsseldorf 23:01:00
Route:
-
Elisabethkirche, Düsseldorf
-
Worringer Platz, Düsseldorf 22:42:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 22:45:00
Route:
-
Elisabethkirche, Düsseldorf
-
Birkenstraße, Düsseldorf 22:42:00
-
Hermannstraße, Düsseldorf 22:44:00
-
Lindenstraße, Düsseldorf 22:46:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 22:48:00
-
Sohnstraße, Düsseldorf 22:50:00
-
Fritz-Wüst-Straße, Düsseldorf 22:51:00
-
Clara-Viebig-Straße, Düsseldorf 22:52:00
-
Ludwig-Beck-Straße, Düsseldorf 22:53:00
-
Ostendorfstraße, Düsseldorf 22:54:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 22:56:00
-
Derendorf S, Düsseldorf 22:58:00
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 22:59:00
-
Alter Schlachthof, Düsseldorf 23:00:00
-
Heinrich-Ehrhardt-Straße, Düsseldorf 23:01:00
-
Johannstraße, Düsseldorf 23:03:00
-
Nordfriedhof, Düsseldorf 23:05:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Düsseldorf 23:07:00
-
Niederkassel, Düsseldorf 23:09:00
-
Lütticher Straße, Düsseldorf 23:10:00
-
Niederkasseler Kirchweg, Düsseldorf 23:11:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 23:12:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 23:14:00
Route:
-
Elisabethkirche, Düsseldorf
-
Birkenstraße, Düsseldorf 22:43:00
-
Hermannstraße, Düsseldorf 22:45:00
-
Lindenstraße, Düsseldorf 22:46:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 22:48:00
-
Sohnstraße, Düsseldorf 22:50:00
-
Fritz-Wüst-Straße, Düsseldorf 22:52:00
-
Clara-Viebig-Straße, Düsseldorf 22:53:00
-
Ludwig-Beck-Straße, Düsseldorf 22:55:00
-
Ostendorfstraße, Düsseldorf 22:56:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 22:59:00
-
Derendorf S, Düsseldorf 23:00:00
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 23:02:00
-
Alter Schlachthof, Düsseldorf 23:03:00
-
Heinrich-Ehrhardt-Straße, Düsseldorf 23:04:00
-
Johannstraße, Düsseldorf 23:06:00
-
Nordfriedhof, Düsseldorf 23:08:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Düsseldorf 23:09:00
-
Niederkassel, Düsseldorf 23:12:00
-
Lütticher Straße, Düsseldorf 23:13:00
-
Niederkasseler Kirchweg, Düsseldorf 23:14:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 23:15:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 23:17:00