Wehrhahn in Düsseldorf
Am Wehrhahn 100,
40211Düsseldorf
The next departure is direction Solingen Hbf.
Route:
-
Düsseldorf Wehrhahn
-
Düsseldorf Hbf 19:55:00
-
Düsseldorf Volksgarten 19:58:00
-
Düsseldorf-Oberbilk 20:00:00
-
Düsseldorf-Eller Mitte 20:03:00
-
Düsseldorf-Eller 20:05:00
-
Hilden 20:09:00
-
Hilden Süd 20:12:00
-
Solingen Vogelpark 20:15:00
-
Solingen Hbf 20:18:00
Route:
-
Wehrhahn S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Uhlandstraße, Düsseldorf 19:53:00
-
Lindemannstraße, Düsseldorf 19:55:00
-
Lichtstraße, Düsseldorf 19:57:00
-
Daimlerstraße, Düsseldorf 19:58:00
-
Dieselstraße, Düsseldorf 19:58:00
-
Siedlerweg, Düsseldorf 19:59:00
-
Poststadion, Düsseldorf 20:00:00
-
Bertastraße, Düsseldorf 20:02:00
-
Torfbruchstraße, Düsseldorf 20:03:00
-
Dreherstraße, Düsseldorf 20:05:00
-
Schönaustraße, Düsseldorf 20:06:00
-
Dörpfeldstraße, Düsseldorf 20:07:00
-
Hardenbergstraße, Düsseldorf 20:08:00
-
Morper Straße, Düsseldorf 20:09:00
-
Gerresheim S-Bahnhof, Düsseldorf 20:11:00
-
Knuppertsbrück, Düsseldorf 20:12:00
-
Gut Rothenberg, Düsseldorf 20:15:00
-
Kikweg, Düsseldorf 20:17:00
-
Stammesberg, Düsseldorf 20:18:00
-
Unterbach Friedhof, Düsseldorf 20:19:00
-
Unterbach Kirche, Düsseldorf 20:20:00
-
Am Zault, Düsseldorf 20:21:00
-
Millrather Weg, Erkrath 20:22:00
-
Neuenhausplatz, Erkrath 20:23:00
Route:
-
Elisabethkirche, Düsseldorf
-
Elisabethkirche, Düsseldorf 19:53:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 19:54:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 19:57:00
Route:
-
Elisabethkirche, Düsseldorf
-
Worringer Platz, Düsseldorf 19:54:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 19:57:00
Route:
-
Wehrhahn S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Uhlandstraße, Düsseldorf 19:54:00
-
Lindemannstraße, Düsseldorf 19:56:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 19:57:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 19:59:00
-
Vautierstraße, Düsseldorf 20:01:00
-
Graf-Recke-Straße, Düsseldorf 20:02:00
-
Mörsenbroicher Weg, Düsseldorf 20:03:00
-
Rather Broich, Düsseldorf 20:04:00
-
Rather Waldstadion, Düsseldorf 20:06:00
-
Oberrath, Düsseldorf 20:07:00
-
Hirschweg, Düsseldorf 20:08:00
-
Hubertushain, Düsseldorf 20:09:00
-
Felderhof, Ratingen 20:11:00
-
Gerhardstraße, Ratingen 20:13:00
-
Europaring, Ratingen 20:14:00
-
Weststraße, Ratingen 20:15:00
-
Ratingen Mitte, Ratingen 20:16:00
Route:
-
Wehrhahn S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Pempelforter Straße U, Düsseldorf 19:55:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 19:56:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 19:58:00
-
Benrather Straße U, Düsseldorf 19:59:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 20:00:00
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 20:01:00
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf 20:02:00
-
Suitbertusstraße, Düsseldorf 20:04:00
-
Südring, Düsseldorf 20:06:00
-
Aachener Platz, Düsseldorf 20:08:00
-
Volmerswerther Straße, Düsseldorf 20:09:00
-
Krahkampweg, Düsseldorf 20:10:00
-
Hellriegelstraße, Düsseldorf 20:11:00