Völklinger Str. in Düsseldorf
Volmerswerther Strasse 6,
40219Düsseldorf
The next departure is direction Bergisch Gladbach.
Route:
-
Düsseldorf Völklinger Str.
-
Düsseldorf-Hamm 15:45:00
-
Neuss Rheinparkcenter 15:48:00
-
Neuss Am Kaiser 15:50:00
-
Neuss Hbf 15:54:00
-
Neuss Süd 15:59:00
-
Norf 16:03:00
-
Neuss Allerheiligen 16:05:00
-
Nievenheim 16:08:00
-
Dormagen 16:12:00
-
Dormagen Chempark 16:15:00
-
Köln-Worringen 16:19:00
-
Köln-Blumenberg 16:25:00
-
Köln-Chorweiler Nord 16:27:00
-
Köln-Chorweiler 16:29:00
-
Köln Volkhovener Weg 16:31:00
-
Köln-Longerich 16:34:00
-
Köln Geldernstr./Parkgürtel 16:38:00
-
Köln-Nippes 16:40:00
-
Köln Hansaring 16:43:00
-
Köln Hbf 16:46:00
-
Köln Messe/Deutz 16:49:00
-
Köln-Buchforst 16:52:00
-
Köln-Mülheim 16:54:00
-
Köln-Holweide 16:58:00
-
Köln-Dellbrück 17:01:00
-
Duckterath 17:04:00
-
Bergisch Gladbach 17:08:00
Route:
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Georg-Schulhoff-Platz, Düsseldorf 15:45:00
-
Bachstraße, Düsseldorf 15:46:00
-
Im Dahlacker, Düsseldorf 15:47:00
-
Merkurstraße, Düsseldorf 15:48:00
-
Zonser Straße, Düsseldorf 15:49:00
-
Aachener Platz, Düsseldorf 15:50:00
-
Am Scharfenstein, Düsseldorf 15:56:00
-
Flehe, Düsseldorf 15:56:00
-
In der Hött, Düsseldorf 15:57:00
-
Auf dem Rheindamm, Düsseldorf 15:58:00
-
Volmarweg, Düsseldorf 15:59:00
-
Volmerswerther Deich, Düsseldorf 16:00:00
Route:
-
Düsseldorf Völklinger Str.
-
Düsseldorf-Bilk 15:46:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 15:48:00
-
Düsseldorf Hbf 15:51:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 15:55:00
-
Düsseldorf-Zoo 15:56:00
-
Düsseldorf-Derendorf 15:58:00
-
Düsseldorf-Unterrath 16:01:00
-
Düsseldorf Flughafen Terminal 16:05:00
Route:
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Georg-Schulhoff-Platz, Düsseldorf 15:50:00
-
Südfriedhof, Düsseldorf 15:52:00
-
Josef-Kardinal-Frings-Brücke, Düsseldorf 15:54:00
-
Rheinpark-Center Süd, Neuss 15:56:00
-
Langemarckstr., Neuss 15:58:00
-
Stadthalle/Museum, Neuss 16:00:00
-
Landestheater, Neuss 16:01:00
-
Markt, Neuss 16:02:00
-
Glockhammer, Neuss 16:04:00
-
Niedertor, Neuss 16:05:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 16:07:00
-
Theodor-Heuss-Platz, Neuss 16:07:00
Route:
-
Düsseldorf Völklinger Str.
-
Düsseldorf-Bilk 15:53:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 15:55:00
-
Düsseldorf Hbf 15:58:00
-
Düsseldorf-Flingern 16:02:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 16:05:00
-
Erkrath 16:08:00
-
Hochdahl 16:11:00
-
Hochdahl-Millrath 16:13:00
-
Haan-Gruiten 16:16:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 16:22:00
-
Wuppertal-Sonnborn 16:25:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 16:27:00
-
Wuppertal-Steinbeck 16:30:00
-
Wuppertal Hbf 16:32:00
-
Wuppertal-Unterbarmen 16:35:00
-
Wuppertal-Barmen 16:37:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 16:40:00
Route:
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 15:55:00
-
Stadttor, Düsseldorf 15:57:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 15:58:00
-
Poststraße, Düsseldorf 15:59:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 16:01:00
-
Berliner Allee Steig 4, Düsseldorf 16:02:00
-
Stresemannplatz, Düsseldorf 16:04:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 16:06:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 16:09:00
-
Birkenstraße, Düsseldorf 16:11:00
-
Wetterstraße, Düsseldorf 16:12:00
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf 16:13:00
-
Hoffeldstraße, Düsseldorf 16:15:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 16:17:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 16:18:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 16:20:00
-
Pöhlenweg, Düsseldorf 16:22:00
-
Auf der Hardt/LVR-Klinikum, Düsseldorf 16:24:00
-
Heinrich-Könn-Straße, Düsseldorf 16:25:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 16:26:00