Rath Mitte in Düsseldorf
Hördtweg 6,
40470Düsseldorf
The next departure is direction DOME/Am Hülserhof, Düsseldorf.
Route:
-
Rath Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Rotdornstraße, Düsseldorf 15:43:00
-
Rath S-Bahnhof, Düsseldorf 15:44:00
-
Wahlerstr./JVA, Düsseldorf 15:46:00
-
PSD BANK DOME, Düsseldorf 15:48:00
-
DOME/Am Hülserhof, Düsseldorf 15:49:00
Route:
-
Rath Mitte S, Düsseldorf
-
Rückertstraße, Düsseldorf 15:48:00
-
Derfflingerstraße, Düsseldorf 15:49:00
-
Rather Broich, Düsseldorf 15:51:00
-
Mörsenbroicher Weg, Düsseldorf 15:52:00
-
Sportmeile Grafenberg, Düsseldorf 15:54:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 15:57:00
-
Ostparksiedlung, Düsseldorf 15:59:00
-
Sulzbachstraße, Düsseldorf 16:00:00
-
Josef-Neuberger-Straße, Düsseldorf 16:01:00
-
Torfbruchstraße, Düsseldorf 16:02:00
-
Sichelstraße, Düsseldorf 16:03:00
-
Norbert-Schmidt-Straße, Düsseldorf 16:04:00
-
Morper Straße, Düsseldorf 16:05:00
-
Gerresheim S-Bahnhof, Düsseldorf 16:07:00
-
Knuppertsbrück, Düsseldorf 16:08:00
-
Hürthstraße, Düsseldorf 16:10:00
-
Siedlung Freiheit, Düsseldorf 16:11:00
-
Am Ellerforst, Düsseldorf 16:12:00
-
Eller S-Bahnhof, Düsseldorf 16:14:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 16:16:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 16:16:00
-
Schloss Eller, Düsseldorf 16:20:00
-
In der Elb, Düsseldorf 16:20:00
-
Deutzer Straße, Düsseldorf 16:21:00
-
Am Schönenkamp, Düsseldorf 16:23:00
-
Further Straße, Düsseldorf 16:24:00
-
Reisholz S-Bahnhof, Düsseldorf 16:25:00
-
In der Donk, Düsseldorf 16:26:00
-
Altenbrückstraße, Düsseldorf 16:27:00
-
Hassels Kirche, Düsseldorf 16:28:00
-
Hassels Denkmal, Düsseldorf 16:30:00
-
Hassels Friedhof, Düsseldorf 16:31:00
-
Forststraße, Düsseldorf 16:32:00
-
Börchemstraße, Düsseldorf 16:34:00
-
Benrather Marktplatz, Düsseldorf 16:35:00
-
Urdenbacher Allee, Düsseldorf 16:36:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:37:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:38:00
Route:
-
Rath Mitte S, Düsseldorf
-
Mannesmannröhrenwerke, Düsseldorf 15:49:00
-
Siedlung Kürtenstraße, Düsseldorf 15:50:00
-
Kürtenstraße, Düsseldorf 15:51:00
-
Unterrath Kirche, Düsseldorf 15:53:00
-
Unterrath S, Düsseldorf 15:55:00
-
Unterrath Friedhof, Düsseldorf 15:56:00
-
Am Röttchen, Düsseldorf 15:57:00
-
Eckenerstraße, Düsseldorf 15:58:00
-
Meisenweg, Düsseldorf 15:59:00
-
Zeisigweg, Düsseldorf 15:59:00
-
Am Roten Haus, Düsseldorf 16:00:00
-
Falkenweg, Düsseldorf 16:00:00
-
An den Birken, Düsseldorf 16:01:00
-
Freiligrathplatz, Düsseldorf 16:02:00
Route:
-
Rath Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Am Schein, Düsseldorf 15:50:00
-
Haeselerstraße, Düsseldorf 15:51:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 15:53:00
-
Derendorf S, Düsseldorf 15:54:00
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 15:56:00
-
Münsterplatz, Düsseldorf 15:57:00
-
Dreieck, Düsseldorf 15:59:00
-
Venloer Straße, Düsseldorf 16:00:00
-
Nordstraße U, Düsseldorf 16:01:00
-
Nordstraße U, Düsseldorf 16:01:00
-
Sternstraße, Düsseldorf 16:02:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 16:04:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 16:05:00
-
Berliner Allee Steig 1, Düsseldorf 16:07:00
-
Luisenstraße, Düsseldorf 16:08:00
-
Helmholtzstraße, Düsseldorf 16:10:00
-
Sonnenstraße, Düsseldorf 16:11:00
-
Kruppstraße, Düsseldorf 16:12:00
-
Gangelplatz, Düsseldorf 16:14:00
-
Oberbilk S U, Düsseldorf 16:16:00
-
Am Stufstock, Düsseldorf 16:18:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 16:20:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 16:21:00
-
Jägerstraße, Düsseldorf 16:22:00
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf 16:24:00
-
Alt Eller, Düsseldorf 16:25:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 16:26:00
Route:
-
Düsseldorf-Rath Mitte
-
Düsseldorf-Derendorf 15:53:00
-
Düsseldorf-Zoo 15:55:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 15:57:00
-
Düsseldorf Hbf 16:00:00
-
Düsseldorf Volksgarten 16:03:00
-
Düsseldorf-Oberbilk 16:05:00
-
Düsseldorf-Eller Süd 16:08:00
-
Düsseldorf-Reisholz 16:11:00
-
Düsseldorf-Benrath 16:14:00
-
Düsseldorf-Garath 16:16:00
-
Düsseldorf-Hellerhof 16:19:00
-
Langenfeld(Rhld)-Berghausen 16:21:00
-
Langenfeld(Rhld) 16:24:00
-
Leverkusen-Rheindorf 16:28:00
-
Leverkusen-Küppersteg 16:31:00
-
Leverkusen Mitte 16:33:00
-
Leverkusen Chempark 16:36:00
-
Köln-Stammheim 16:38:00
-
Köln-Mülheim 16:42:00
-
Köln-Buchforst 16:46:00
-
Köln Messe/Deutz 16:50:00
-
Köln Hbf 16:53:00
-
Köln Hansaring 16:55:00
-
Köln-Nippes 16:58:00
-
Köln Geldernstr./Parkgürtel 17:00:00
-
Köln-Longerich 17:03:00
-
Köln Volkhovener Weg 17:06:00
-
Köln-Chorweiler 17:07:00
-
Köln-Chorweiler Nord 17:09:00
-
Köln-Blumenberg 17:11:00
-
Köln-Worringen 17:16:00
Route:
-
Rath Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Rotdornstraße, Düsseldorf 15:58:00
-
Rath S-Bahnhof, Düsseldorf 15:59:00
-
Wahlerstr./JVA, Düsseldorf 16:01:00
-
PSD BANK DOME, Düsseldorf 16:03:00
-
DOME/Am Hülserhof, Düsseldorf 16:04:00