Hauptbahnhof in Düsseldorf
Konrad-Adenauer-Platz ,
40210Düsseldorf
The next departure is direction Kaarster See.
Route:
-
Düsseldorf Hbf
-
Düsseldorf Friedrichstadt 05:07:00
-
Düsseldorf-Bilk 05:09:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 05:11:00
-
Düsseldorf-Hamm 05:13:00
-
Neuss Rheinparkcenter 05:15:00
-
Neuss Am Kaiser 05:18:00
-
Neuss Hbf 05:21:00
-
Kaarst IKEA 05:28:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 05:31:00
-
Kaarster Bahnhof 05:33:00
-
Kaarster See 05:36:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Mintropplatz, Düsseldorf 05:08:00
-
Helmholtzstraße, Düsseldorf 05:10:00
-
Fürstenplatz, Düsseldorf 05:11:00
-
Morsestraße, Düsseldorf 05:12:00
-
Färberstraße, Düsseldorf 05:13:00
-
Karolingerplatz, Düsseldorf 05:15:00
-
Auf'm Hennekamp Hst.1, Düsseldorf 05:17:00
-
Uni-Kliniken, Düsseldorf 05:18:00
-
Uni Nord/Christophstraße, Düsseldorf 05:20:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Worringer Platz, Düsseldorf 05:11:00
-
Pempelforter Straße U, Düsseldorf 05:14:00
-
Adlerstraße, Düsseldorf 05:16:00
-
Prinz-Georg-Straße, Düsseldorf 05:17:00
-
Münsterstraße/Feuerwache, Düsseldorf 05:20:00
-
Bankstraße, Düsseldorf 05:21:00
-
Frankenplatz, Düsseldorf 05:23:00
-
Haus der Stiftungen, Düsseldorf 05:24:00
-
Nordfriedhof, Düsseldorf 05:25:00
-
Mahnmal, Düsseldorf 05:27:00
-
Birkhahnweg, Düsseldorf 05:28:00
-
Carl-Sonnenschein-Straße, Düsseldorf 05:29:00
-
Am Roten Haus, Düsseldorf 05:29:00
-
Zeisigweg, Düsseldorf 05:30:00
-
Airport City West, Düsseldorf 05:31:00
-
Airport City Ost, Düsseldorf 05:32:00
-
Flughafen Terminal A/B/C, Düsseldorf 05:36:00
Route:
-
Düsseldorf Hbf
-
Düsseldorf Wehrhahn 05:12:00
-
Düsseldorf-Zoo 05:14:00
-
Düsseldorf-Derendorf 05:16:00
-
Düsseldorf-Rath Mitte 05:19:00
-
Düsseldorf-Rath 05:21:00
-
Ratingen Ost 05:25:00
Route:
-
Düsseldorf Hbf
-
Düsseldorf-Flingern 05:12:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 05:15:00
-
Erkrath 05:18:00
-
Hochdahl 05:21:00
-
Hochdahl-Millrath 05:23:00
-
Haan-Gruiten 05:26:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 05:32:00
-
Wuppertal-Sonnborn 05:35:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 05:37:00
-
Wuppertal-Steinbeck 05:40:00
-
Wuppertal Hbf 05:41:00
-
Wuppertal-Unterbarmen 05:44:00
-
Wuppertal-Barmen 05:47:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 05:49:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Oststraße U, Düsseldorf 05:13:00
-
Jacobistraße, Düsseldorf 05:16:00
-
Schloß Jägerhof, Düsseldorf 05:18:00
-
Münsterstraße/Feuerwache, Düsseldorf 05:22:00
-
Derendorf S, Düsseldorf 05:26:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 05:27:00
-
Tiefenbroicher Straße, Ratingen 05:40:00
-
Lintorf Kirche, Ratingen 05:41:00
-
Lintorf Rathaus, Ratingen 05:42:00
-
Am Löken, Ratingen 05:44:00
-
Am Kreuz, Ratingen 05:45:00
-
Rehhecke, Ratingen 05:46:00
-
Zechenweg, Ratingen 05:47:00
-
Fohlenweg, Ratingen 05:47:00
-
Am Kämpchen, Ratingen 05:48:00
-
Schumannsdieken, Ratingen 05:49:00
-
Lintorf Friedhof, Ratingen 05:51:00
-
Gerlings, Ratingen 05:52:00
-
Krummenweg, Ratingen 05:53:00
-
Hummelsbeck, Ratingen 05:54:00
-
An der Pönt, Ratingen 05:56:00
-
Kahlenbergsweg, Ratingen 05:58:00
-
Stooter Straße, Mülheim an der Ruhr 05:59:00
-
Erzweg, Mülheim an der Ruhr 06:00:00
-
Lintorfer Straße, Mülheim an der Ruhr 06:01:00
-
Am Rott, Mülheim an der Ruhr 06:02:00
-
Markenstraße, Mülheim an der Ruhr 06:03:00
-
Lehnerfeld, Mülheim an der Ruhr 06:05:00
-
Mats Kamp, Mülheim an der Ruhr 06:06:00
-
Friedrich-Freye-Str., Mülheim an der Ruhr 06:08:00
-
Merziger Straße, Mülheim an der Ruhr 06:09:00
-
Alte Straße, Mülheim an der Ruhr 06:10:00
-
Feldmann, Mülheim an der Ruhr 06:12:00
-
Lindgens, Mülheim an der Ruhr 06:13:00
-
Kassenberg, Mülheim an der Ruhr 06:15:00
-
Schloß Broich, Mülheim an der Ruhr 06:16:00
-
Stadtmitte, Mülheim an der Ruhr 06:19:00
-
Rathausmarkt, Mülheim an der Ruhr 06:20:00
-
Hauptbahnhof, Mülheim an der Ruhr 06:22:00