Hauptbahnhof in Düsseldorf
Konrad-Adenauer-Platz ,
40210Düsseldorf
The next departure is direction Amsterdam Centraal.
Route:
-
Düsseldorf Hbf
-
Duisburg Hbf 07:24:00
-
Arnhem Centraal 08:27:00
-
Utrecht Centraal 08:59:00
-
Amsterdam Centraal 09:29:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Worringer Platz, Düsseldorf 07:14:00
-
Elisabethkirche, Düsseldorf 07:15:00
-
Birkenstraße, Düsseldorf 07:15:00
-
Hermannstraße, Düsseldorf 07:17:00
-
Lindenstraße, Düsseldorf 07:19:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 07:21:00
-
Sohnstraße, Düsseldorf 07:22:00
-
Fritz-Wüst-Straße, Düsseldorf 07:24:00
-
Clara-Viebig-Straße, Düsseldorf 07:25:00
-
Ludwig-Beck-Straße, Düsseldorf 07:26:00
-
Ostendorfstraße, Düsseldorf 07:27:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 07:29:00
-
Derendorf S, Düsseldorf 07:30:00
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 07:32:00
-
Alter Schlachthof, Düsseldorf 07:33:00
-
Heinrich-Ehrhardt-Straße, Düsseldorf 07:34:00
-
Johannstraße, Düsseldorf 07:36:00
-
Nordfriedhof, Düsseldorf 07:37:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Düsseldorf 07:38:00
-
Niederkassel, Düsseldorf 07:40:00
-
Lütticher Straße, Düsseldorf 07:41:00
-
Niederkasseler Kirchweg, Düsseldorf 07:42:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 07:43:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 07:44:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Mintropplatz, Düsseldorf 07:14:00
-
Helmholtzstraße, Düsseldorf 07:16:00
-
Fürstenplatz, Düsseldorf 07:17:00
-
Morsestraße, Düsseldorf 07:18:00
-
Färberstraße, Düsseldorf 07:19:00
-
Karolingerplatz, Düsseldorf 07:21:00
-
Auf'm Hennekamp Hst.1, Düsseldorf 07:23:00
-
Uni-Kliniken, Düsseldorf 07:24:00
-
Uni Nord/Christophstraße, Düsseldorf 07:25:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Oststraße U, Düsseldorf 07:13:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 07:14:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 07:16:00
-
Tonhalle/Ehrenhof, Düsseldorf 07:17:00
-
Luegplatz, Düsseldorf 07:19:00
-
Barbarossaplatz, Düsseldorf 07:20:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 07:22:00
-
Drususstraße, Düsseldorf 07:23:00
-
Heerdter Krankenhaus, Düsseldorf 07:25:00
-
Nikolaus-Knopp-Platz, Düsseldorf 07:26:00
-
Heesenstraße, Düsseldorf 07:27:00
-
Aldekerkstraße, Düsseldorf 07:29:00
-
Handweiser, Düsseldorf 07:31:00
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 07:32:00
-
Am Kaiser, Neuss 07:33:00
-
Blücherstr., Neuss 07:35:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 07:37:00
Route:
-
Düsseldorf Hbf
-
Düsseldorf-Bilk 07:15:00
-
Neuss Hbf 07:23:00
-
Dormagen 07:36:00
-
Köln Hbf 07:50:00
-
Köln/Bonn Flughafen 08:11:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 07:14:00
-
Oberbilker Markt (U) Steig 3/4, Düsseldorf 07:15:00
-
Oberbilker Markt (U) Steig1, Düsseldorf 07:15:00
-
Ellerstraße, Düsseldorf 07:16:00
-
Oberbilk S U, Düsseldorf 07:17:00
-
Kaiserslauterner Straße, Düsseldorf 07:18:00
-
Provinzialplatz, Düsseldorf 07:20:00
-
Werstener Dorfstraße, Düsseldorf 07:21:00
-
Werstener Dorfstraße, Düsseldorf 07:22:00
-
Werstener Dorfstraße, Düsseldorf 07:23:00
-
Südpark, Düsseldorf 07:24:00
-
Südpark, Düsseldorf 07:25:00
-
Uni Ost/Botanischer Garten, Düsseldorf 07:26:00