Garath in Düsseldorf
Fritz-Erler-Strasse 30,
40595Düsseldorf
The next departure is direction Köln-Worringen.
Route:
-
Düsseldorf-Garath
-
Düsseldorf-Hellerhof 15:49:00
-
Langenfeld(Rhld)-Berghausen 15:51:00
-
Langenfeld(Rhld) 15:54:00
-
Leverkusen-Rheindorf 15:58:00
-
Leverkusen-Küppersteg 16:01:00
-
Leverkusen Mitte 16:03:00
-
Leverkusen Chempark 16:06:00
-
Köln-Stammheim 16:08:00
-
Köln-Mülheim 16:12:00
-
Köln-Buchforst 16:16:00
-
Köln Messe/Deutz 16:20:00
-
Köln Hbf 16:23:00
-
Köln Hansaring 16:25:00
-
Köln-Nippes 16:28:00
-
Köln Geldernstr./Parkgürtel 16:30:00
-
Köln-Longerich 16:33:00
-
Köln Volkhovener Weg 16:36:00
-
Köln-Chorweiler 16:37:00
-
Köln-Chorweiler Nord 16:39:00
-
Köln-Blumenberg 16:41:00
-
Köln-Worringen 16:46:00
Route:
-
Garath S-Bahnhof Westseite, Düsseldorf
-
Reinhold-Schneider-Straße, Düsseldorf 15:52:00
-
Garather Kirchweg, Düsseldorf 15:53:00
-
Dresdener Straße, Düsseldorf 15:54:00
-
Hellerhof S, Düsseldorf 15:57:00
-
Rudolf-Breitscheid-Straße, Düsseldorf 15:58:00
-
Paul-Löbe-Straße, Düsseldorf 15:58:00
-
Stauffenbergstraße, Monheim am Rhein 16:00:00
-
Holzweg, Monheim am Rhein 16:01:00
-
Hegelstraße, Monheim am Rhein 16:01:00
-
Kantstraße, Monheim am Rhein 16:03:00
-
Fröbelstraße, Monheim am Rhein 16:04:00
-
Deichstraße, Monheim am Rhein 16:05:00
-
Griesstraße, Monheim am Rhein 16:06:00
-
Am Kielsgraben, Monheim am Rhein 16:07:00
-
Mühlenfeld, Monheim am Rhein 16:08:00
-
BSM-Betriebshof, Monheim am Rhein 16:09:00
-
Daimlerstraße, Monheim am Rhein 16:10:00
-
Styles-Hotel Monheim, Monheim am Rhein 16:11:00
-
Steinstraße, Monheim am Rhein 16:12:00
-
Kirchstraße, Monheim am Rhein 16:13:00
-
Monheim Mitte, Monheim am Rhein 16:14:00
-
Markt, Monheim am Rhein 16:16:00
-
Kulturzentrum, Monheim am Rhein 16:17:00
-
Heerweg, Monheim am Rhein 16:17:00
Route:
-
Garath S-Bahnhof Westseite, Düsseldorf
-
Oberstufenschule West, Düsseldorf 15:55:00
-
Ricarda-Huch-Straße, Düsseldorf 15:56:00
-
Jakob-Kneip-Straße, Düsseldorf 15:57:00
-
René-Schickele-Straße, Düsseldorf 15:58:00
-
Carl-Severing-Straße, Düsseldorf 16:00:00
-
Adam-Stegerwald-Straße, Düsseldorf 16:01:00
-
Kurt-Tucholsky-Straße, Düsseldorf 16:02:00
-
Garath S-Bahnhof Ostseite, Düsseldorf 16:04:00
-
Neubrandenburger Straße, Düsseldorf 16:05:00
-
Güstrower Straße, Düsseldorf 16:06:00
-
Greifswalder Straße, Düsseldorf 16:07:00
-
Stralsunder Straße, Düsseldorf 16:08:00
-
Wittenberger Weg, Düsseldorf 16:10:00
-
Franz-Liszt-Straße, Düsseldorf 16:11:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:12:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:13:00
Route:
-
Garath S Ostseite, Düsseldorf
-
Kurt-Tucholsky-Straße, Düsseldorf 16:02:00
-
Adam-Stegerwald-Straße, Düsseldorf 16:03:00
-
Carl-Severing-Straße, Düsseldorf 16:04:00
-
René-Schickele-Straße, Düsseldorf 16:05:00
-
Jakob-Kneip-Straße, Düsseldorf 16:07:00
-
Ricarda-Huch-Straße, Düsseldorf 16:08:00
-
Oberstufenschule West, Düsseldorf 16:09:00
-
Garath S-Bahnhof Westseite, Düsseldorf 16:10:00
-
Johannes-Radke-Straße, Düsseldorf 16:12:00
-
Julius-Raschdorff-Straße, Düsseldorf 16:13:00
-
Hermann-vom-Endt-Straße, Düsseldorf 16:13:00
-
Rostocker Straße, Düsseldorf 16:15:00
-
Rostocker Straße, Düsseldorf 16:15:00
-
Sodenstraße, Düsseldorf 16:16:00
-
Kammerrathsfeldstraße, Düsseldorf 16:17:00
-
Neßlerstraße, Düsseldorf 16:18:00
-
Haydnstraße, Düsseldorf 16:18:00
-
Haydnstraße, Düsseldorf 16:19:00
-
Orangerie, Düsseldorf 16:19:00
-
Regerstraße, Düsseldorf 16:20:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:21:00
Route:
-
Garath S-Bahnhof Ostseite, Düsseldorf
-
Neubrandenburger Straße, Düsseldorf 16:05:00
-
Güstrower Straße, Düsseldorf 16:06:00
-
Greifswalder Straße, Düsseldorf 16:07:00
-
Stralsunder Straße, Düsseldorf 16:08:00
-
Wittenberger Weg, Düsseldorf 16:10:00
-
Franz-Liszt-Straße, Düsseldorf 16:11:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:12:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:13:00
Route:
-
Garath S-Bahnhof Westseite, Düsseldorf
-
Rostocker Straße, Düsseldorf 16:11:00
-
Sodenstraße, Düsseldorf 16:12:00
-
Kammerrathsfeldstraße, Düsseldorf 16:12:00
-
Neßlerstraße, Düsseldorf 16:13:00
-
Haydnstraße, Düsseldorf 16:14:00
-
Orangerie, Düsseldorf 16:15:00
-
Regerstraße, Düsseldorf 16:15:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:17:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 16:19:00
-
Urdenbacher Allee, Düsseldorf 16:20:00
-
Erich-Müller-Straße, Düsseldorf 16:21:00
-
Benrath Rathaus, Düsseldorf 16:22:00
-
Benrodestraße, Düsseldorf 16:23:00
-
Wimpfener Straße, Düsseldorf 16:24:00
-
Nürnberger Straße, Düsseldorf 16:25:00
-
Briedestraße, Düsseldorf 16:26:00
-
Reisholz Pfeiler, Düsseldorf 16:28:00
-
Walzwerkstraße, Düsseldorf 16:29:00
-
Paul-Thomas-Straße, Düsseldorf 16:30:00
-
Henkelstraße, Düsseldorf 16:31:00
-
Niederheider Straße, Düsseldorf 16:32:00
-
Niederheid, Düsseldorf 16:33:00
-
Adolf-Klarenbach-Straße, Düsseldorf 16:34:00
-
Holthausen, Düsseldorf 16:34:00