Flingern in Düsseldorf
Dorotheenstrasse 85,
40233Düsseldorf
The next departure is direction Wuppertal Hbf.
Route:
-
Düsseldorf-Flingern
-
Düsseldorf-Gerresheim 14:13:00
-
Erkrath-Nord 14:17:00
-
Neanderthal 14:21:00
-
Mettmann Zentrum 14:25:00
-
Mettmann Stadtwald 14:27:00
-
Wuppertal-Hahnenfurth/Düssel 14:34:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 14:38:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 14:41:00
-
Wuppertal-Steinbeck 14:44:00
-
Wuppertal Hbf 14:47:00
Route:
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Hoffeldstraße, Düsseldorf 14:15:00
-
Engerstraße, Düsseldorf 14:17:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 14:18:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 14:20:00
-
Pöhlenweg, Düsseldorf 14:22:00
-
Auf der Hardt/LVR-Klinikum, Düsseldorf 14:24:00
-
Heinrich-Könn-Straße, Düsseldorf 14:25:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 14:26:00
Route:
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Lindenstraße, Düsseldorf 14:15:00
-
Lindemannstraße, Düsseldorf 14:17:00
-
Schumannstraße, Düsseldorf 14:18:00
-
Brehmplatz, Düsseldorf 14:20:00
-
Zoo S-Bahnhof, Düsseldorf 14:21:00
-
Tußmannstraße, Düsseldorf 14:22:00
-
Stockkampstraße, Düsseldorf 14:23:00
-
Marienhospital, Düsseldorf 14:25:00
-
Sternstraße, Düsseldorf 14:27:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 14:29:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 14:30:00
-
Berliner Allee Steig 1, Düsseldorf 14:32:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 14:34:00
-
Poststraße, Düsseldorf 14:36:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 14:37:00
-
Stadttor, Düsseldorf 14:38:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 14:40:00
-
Wupperstraße, Düsseldorf 14:41:00
-
Franziusstraße, Düsseldorf 14:42:00
-
Hemmersbachweg, Düsseldorf 14:43:00
-
Hammer Dorfstraße, Düsseldorf 14:44:00
-
Hamm S-Bahnhof, Düsseldorf 14:44:00
Route:
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Wetterstraße, Düsseldorf 14:16:00
-
Birkenstraße, Düsseldorf 14:18:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 14:19:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 14:21:00
-
Stresemannplatz, Düsseldorf 14:24:00
-
Berliner Allee Steig 3, Düsseldorf 14:25:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 14:27:00
-
Poststraße, Düsseldorf 14:29:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 14:30:00
-
Stadttor, Düsseldorf 14:31:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 14:33:00
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf 14:34:00
-
Georg-Schulhoff-Platz, Düsseldorf 14:35:00
-
Südfriedhof, Düsseldorf 14:37:00
-
Josef-Kardinal-Frings-Brücke, Düsseldorf 14:39:00
-
Rheinpark-Center Süd, Neuss 14:41:00
-
Langemarckstr., Neuss 14:43:00
-
Stadthalle/Museum, Neuss 14:45:00
-
Landestheater, Neuss 14:46:00
-
Markt, Neuss 14:47:00
-
Glockhammer, Neuss 14:49:00
-
Niedertor, Neuss 14:50:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 14:52:00
-
Theodor-Heuss-Platz, Neuss 14:52:00
Route:
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf 14:18:00
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 14:20:00
-
Fichtenstraße, Düsseldorf 14:21:00
-
Oberbilker Markt (U) Steig 7, Düsseldorf 14:22:00
-
Flügelstraße, Düsseldorf 14:23:00
-
Kruppstraße, Düsseldorf 14:25:00
-
Volksgarten S-Bahnhof, Düsseldorf 14:26:00
-
Redinghovenstraße, Düsseldorf 14:27:00
-
Auf'm Hennekamp Hst.4, Düsseldorf 14:28:00
-
Kopernikusstraße, Düsseldorf 14:30:00
-
Am Steinberg, Düsseldorf 14:31:00
Route:
-
Düsseldorf-Flingern
-
Düsseldorf Hbf 14:25:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 14:27:00
-
Düsseldorf-Bilk 14:29:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 14:31:00
-
Düsseldorf-Hamm 14:33:00
-
Neuss Rheinparkcenter 14:35:00
-
Neuss Am Kaiser 14:38:00
-
Neuss Hbf 14:41:00
-
Kaarst IKEA 14:51:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 14:53:00
-
Kaarster Bahnhof 14:55:00
-
Kaarster See 14:58:00