Eller Mitte in Düsseldorf
Gumbertstrasse 111,
40229Düsseldorf
The next departure is direction Hauptbahnhof, Neuss.
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Jägerstraße, Düsseldorf 03:08:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 03:09:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 03:11:00
-
Lierenfeld Btf, Düsseldorf 03:13:00
-
Ronsdorfer Straße, Düsseldorf 03:14:00
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 03:16:00
-
Handelszentrum/Moskauer Str., Düsseldorf 03:17:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 03:19:00
-
Oststraße U, Düsseldorf 03:20:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 03:21:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 03:22:00
-
Tonhalle/Ehrenhof, Düsseldorf 03:24:00
-
Luegplatz, Düsseldorf 03:25:00
-
Barbarossaplatz, Düsseldorf 03:27:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 03:28:00
-
Drususstraße, Düsseldorf 03:30:00
-
Heerdter Krankenhaus, Düsseldorf 03:31:00
-
Nikolaus-Knopp-Platz, Düsseldorf 03:32:00
-
Heesenstraße, Düsseldorf 03:34:00
-
Aldekerkstraße, Düsseldorf 03:35:00
-
Handweiser, Düsseldorf 03:37:00
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 03:39:00
-
Am Kaiser, Neuss 03:40:00
-
Blücherstr., Neuss 03:41:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 03:44:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Alt Eller, Düsseldorf 03:23:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 03:25:00
Route:
-
Düsseldorf-Eller Mitte
-
Düsseldorf-Oberbilk 03:30:00
-
Düsseldorf Volksgarten 03:32:00
-
Düsseldorf Hbf 03:35:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 03:38:00
-
Düsseldorf-Zoo 03:40:00
-
Düsseldorf-Derendorf 03:42:00
-
Düsseldorf-Unterrath 03:45:00
-
Düsseldorf Flughafen 03:48:00
-
Angermund 03:51:00
-
Duisburg-Rahm 03:54:00
-
Duisburg-Großenbaum 03:56:00
-
Duisburg-Buchholz 04:00:00
-
Duisburg-Schlenk 04:03:00
-
Duisburg Hbf 04:06:00
Route:
-
Düsseldorf-Eller Mitte
-
Düsseldorf-Eller 03:33:00
-
Hilden 03:38:00
-
Hilden Süd 03:40:00
-
Solingen Vogelpark 03:44:00
-
Solingen Hbf 03:47:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Jägerstraße, Düsseldorf 03:38:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 03:39:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 03:41:00
-
Lierenfeld Btf, Düsseldorf 03:43:00
-
Ronsdorfer Straße, Düsseldorf 03:44:00
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 03:46:00
-
Handelszentrum/Moskauer Str., Düsseldorf 03:47:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 03:49:00
-
Oststraße U, Düsseldorf 03:50:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 03:51:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 03:52:00
-
Tonhalle/Ehrenhof, Düsseldorf 03:54:00
-
Luegplatz, Düsseldorf 03:55:00
-
Barbarossaplatz, Düsseldorf 03:57:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 03:58:00
-
Drususstraße, Düsseldorf 04:00:00
-
Heerdter Krankenhaus, Düsseldorf 04:01:00
-
Nikolaus-Knopp-Platz, Düsseldorf 04:02:00
-
Heesenstraße, Düsseldorf 04:04:00
-
Aldekerkstraße, Düsseldorf 04:05:00
-
Handweiser, Düsseldorf 04:07:00
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 04:09:00
-
Am Kaiser, Neuss 04:10:00
-
Blücherstr., Neuss 04:11:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 04:14:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Alt Eller, Düsseldorf 03:53:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 03:55:00