Eller Mitte in Düsseldorf
Gumbertstrasse 111,
40229Düsseldorf
The next departure is direction Vennhauser Allee, Düsseldorf.
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Alt Eller, Düsseldorf 21:45:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 21:47:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Jägerstraße, Düsseldorf 21:46:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 21:47:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 21:49:00
-
Lierenfeld Btf, Düsseldorf 21:51:00
-
Ronsdorfer Straße, Düsseldorf 21:53:00
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 21:54:00
-
Handelszentrum/Moskauer Str., Düsseldorf 21:56:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 21:57:00
-
Oststraße U, Düsseldorf 21:58:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 21:59:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 22:01:00
-
Tonhalle/Ehrenhof, Düsseldorf 22:02:00
-
Luegplatz, Düsseldorf 22:04:00
-
Barbarossaplatz, Düsseldorf 22:05:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 22:07:00
-
Drususstraße, Düsseldorf 22:09:00
-
Heerdter Krankenhaus, Düsseldorf 22:10:00
-
Nikolaus-Knopp-Platz, Düsseldorf 22:11:00
-
Heesenstraße, Düsseldorf 22:13:00
-
Aldekerkstraße, Düsseldorf 22:14:00
-
Handweiser, Düsseldorf 22:16:00
-
Vogesenstraße, Düsseldorf 22:18:00
-
Am Kaiser, Neuss 22:19:00
-
Blücherstr., Neuss 22:20:00
-
Hauptbahnhof, Neuss 22:23:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Weinheimer Straße, Düsseldorf 21:51:00
-
Sturmstraße, Düsseldorf 21:51:00
-
Herborner Weg, Düsseldorf 21:53:00
-
Dillenburger Weg, Düsseldorf 21:54:00
-
Ohligser Straße, Düsseldorf 21:54:00
-
Wipperfürther Straße, Düsseldorf 21:55:00
-
Provinzialplatz, Düsseldorf 21:56:00
-
Werstener Dorfstraße, Düsseldorf 21:58:00
-
Werstener Dorfstraße, Düsseldorf 21:58:00
-
Uni-Kliniken, Düsseldorf 22:02:00
-
Moorenstraße, Düsseldorf 22:03:00
-
Merowingerplatz, Düsseldorf 22:04:00
-
Ubierstraße, Düsseldorf 22:04:00
-
Aachener Platz, Düsseldorf 22:05:00
-
Volmerswerther Straße, Düsseldorf 22:10:00
-
An der Vehlingshecke, Düsseldorf 22:11:00
-
Uedesheimer Straße, Düsseldorf 22:12:00
-
Dormagener Straße, Düsseldorf 22:13:00
-
Südfriedhof, Düsseldorf 22:14:00
-
Aderkirchweg, Düsseldorf 22:16:00
-
Florensstraße, Düsseldorf 22:18:00
-
Kapellweg, Düsseldorf 22:19:00
-
Georg-Schulhoff-Platz, Düsseldorf 22:20:00
-
Völklinger Straße S-Bahnhof, Düsseldorf 22:21:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 22:21:00
-
St.-Martinus-Krankenhaus, Düsseldorf 22:22:00
-
Wupperstraße, Düsseldorf 22:22:00
-
Franziusstraße, Düsseldorf 22:23:00
-
Speditionstraße, Düsseldorf 22:24:00
-
Medienhafen Kesselstraße, Düsseldorf 22:25:00
-
Weizenmühlenstraße, Düsseldorf 22:25:00
-
Plange Mühle, Düsseldorf 22:27:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Bernburger Straße, Düsseldorf 21:52:00
-
Eller Südbahnhof, Düsseldorf 21:53:00
-
Ludwigstraße, Düsseldorf 21:54:00
-
Fuldaer Straße, Düsseldorf 21:55:00
-
Kissinger Straße, Düsseldorf 21:56:00
-
IKEA Reisholz, Düsseldorf 21:58:00
-
Alice-Heye-Platz, Düsseldorf 21:59:00
-
Burgenlandweg, Düsseldorf 22:00:00
-
Werstener Friedhofstraße, Düsseldorf 22:00:00
-
Hilgener Weg, Düsseldorf 22:01:00
-
Hinter den Höfen, Düsseldorf 22:02:00
-
Holthausen, Düsseldorf 22:04:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 22:05:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 22:06:00
-
Niederheid, Düsseldorf 22:12:00
-
Niederheider Straße, Düsseldorf 22:12:00
-
Henkelstraße, Düsseldorf 22:13:00
-
Paul-Thomas-Straße, Düsseldorf 22:14:00
-
Eichelstraße, Düsseldorf 22:15:00
-
Sportpark Niederheid, Düsseldorf 22:16:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Jägerstraße, Düsseldorf 21:53:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 21:54:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 21:56:00
-
Am Stufstock, Düsseldorf 21:57:00
-
Oberbilk S U, Düsseldorf 22:00:00
-
Gangelplatz, Düsseldorf 22:01:00
-
Kruppstraße, Düsseldorf 22:03:00
-
Sonnenstraße, Düsseldorf 22:04:00
-
Helmholtzstraße, Düsseldorf 22:05:00
-
Luisenstraße, Düsseldorf 22:07:00
-
Berliner Allee Steig 2, Düsseldorf 22:08:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 22:10:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 22:11:00
-
Sternstraße, Düsseldorf 22:13:00
-
Nordstraße U, Düsseldorf 22:14:00
-
Venloer Straße, Düsseldorf 22:15:00
-
Dreieck, Düsseldorf 22:17:00
-
Münsterplatz, Düsseldorf 22:19:00
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 22:20:00
-
Derendorf S, Düsseldorf 22:21:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 22:23:00
-
Haeselerstraße, Düsseldorf 22:24:00
-
Am Schein, Düsseldorf 22:26:00
-
Rath Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf 22:27:00
-
Rotdornstraße, Düsseldorf 22:28:00
-
Rath S-Bahnhof, Düsseldorf 22:29:00
-
Wahlerstr./JVA, Düsseldorf 22:31:00
-
PSD BANK DOME, Düsseldorf 22:33:00
-
DOME/Am Hülserhof, Düsseldorf 22:34:00
Route:
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Alt Eller, Düsseldorf 21:55:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 21:56:00