Derendorf in Düsseldorf
Münsterstrasse 199,
40470Düsseldorf
The next departure is direction DOME/Am Hülserhof, Düsseldorf.
Route:
-
Derendorf S, Düsseldorf
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 00:22:00
-
Haeselerstraße, Düsseldorf 00:24:00
-
Am Schein, Düsseldorf 00:25:00
-
Rath Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf 00:27:00
-
Rotdornstraße, Düsseldorf 00:28:00
-
Rath S-Bahnhof, Düsseldorf 00:29:00
-
Wahlerstr./JVA, Düsseldorf 00:31:00
-
PSD BANK DOME, Düsseldorf 00:32:00
-
DOME/Am Hülserhof, Düsseldorf 00:33:00
Route:
-
Derendorf S, Düsseldorf
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 00:24:00
-
St.-Franziskus-Kirche, Düsseldorf 00:26:00
-
Max-Halbe-Straße, Düsseldorf 00:27:00
-
Vinckestraße, Düsseldorf 00:27:00
-
Mörsenbroicher Weg, Düsseldorf 00:28:00
-
Graf-Recke-Straße, Düsseldorf 00:29:00
-
Vautierstraße, Düsseldorf 00:30:00
-
Schlüterstr./Arbeitsagentur, Düsseldorf 00:32:00
-
Staufenplatz, Düsseldorf 00:34:00
-
Josef-Neuberger-Straße, Düsseldorf 00:37:00
-
Torfbruchstraße, Düsseldorf 00:38:00
-
Dreherstraße, Düsseldorf 00:39:00
-
Dreherstraße, Düsseldorf 00:40:00
-
Gerresheim Rathaus, Düsseldorf 00:40:00
-
Am Lehn, Düsseldorf 00:41:00
-
Schwarzbachstraße, Düsseldorf 00:42:00
-
Gräulinger Str./Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 00:43:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 00:45:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 00:45:00
-
Gallberg, Düsseldorf 00:47:00
-
Blanckertzstraße, Düsseldorf 00:49:00
-
Schellbergweg, Düsseldorf 00:49:00
-
Rotthäuser Weg, Düsseldorf 00:50:00
-
Klashausweg, Düsseldorf 00:51:00
-
Am Mergelsberg, Düsseldorf 00:52:00
-
In der Flieth, Düsseldorf 00:53:00
-
Am Püttkamp, Düsseldorf 00:54:00
Route:
-
Düsseldorf-Derendorf
-
Düsseldorf-Zoo 00:25:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 00:27:00
-
Düsseldorf Hbf 00:30:00
-
Düsseldorf Volksgarten 00:33:00
-
Düsseldorf-Oberbilk 00:35:00
-
Düsseldorf-Eller Süd 00:38:00
-
Düsseldorf-Reisholz 00:41:00
-
Düsseldorf-Benrath 00:44:00
-
Düsseldorf-Garath 00:46:00
-
Düsseldorf-Hellerhof 00:49:00
-
Langenfeld(Rhld)-Berghausen 00:51:00
-
Langenfeld(Rhld) 00:54:00
-
Leverkusen-Rheindorf 00:58:00
-
Leverkusen-Küppersteg 01:01:00
-
Leverkusen Mitte 01:03:00
-
Leverkusen Chempark 01:06:00
-
Köln-Stammheim 01:08:00
-
Köln-Mülheim 01:12:00
-
Köln-Buchforst 01:16:00
-
Köln Messe/Deutz 01:20:00
-
Köln Hbf 01:23:00
-
Köln Hansaring 01:25:00
-
Köln-Nippes 01:28:00
Route:
-
Derendorf S, Düsseldorf
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 00:26:00
-
Münsterplatz, Düsseldorf 00:27:00
-
Dreieck, Düsseldorf 00:29:00
-
Venloer Straße, Düsseldorf 00:30:00
-
Nordstraße U, Düsseldorf 00:31:00
-
Nordstraße U, Düsseldorf 00:31:00
-
Sternstraße, Düsseldorf 00:32:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 00:34:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 00:35:00
-
Berliner Allee Steig 1, Düsseldorf 00:37:00
-
Luisenstraße, Düsseldorf 00:38:00
-
Helmholtzstraße, Düsseldorf 00:39:00
-
Sonnenstraße, Düsseldorf 00:40:00
-
Kruppstraße, Düsseldorf 00:42:00
-
Gangelplatz, Düsseldorf 00:43:00
-
Oberbilk S U, Düsseldorf 00:44:00
-
Am Stufstock, Düsseldorf 00:47:00
-
Schlesische Straße, Düsseldorf 00:49:00
-
Am Hackenbruch, Düsseldorf 00:50:00
-
Jägerstraße, Düsseldorf 00:51:00
-
Eller Mitte S-Bahnhof, Düsseldorf 00:52:00
-
Alt Eller, Düsseldorf 00:53:00
-
Vennhauser Allee, Düsseldorf 00:54:00
Route:
-
Düsseldorf-Derendorf
-
Düsseldorf-Zoo 00:32:00
-
Düsseldorf Wehrhahn 00:34:00
-
Düsseldorf Hbf 00:36:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 00:39:00
-
Düsseldorf-Bilk 00:41:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 00:43:00
-
Düsseldorf-Hamm 00:45:00
-
Neuss Rheinparkcenter 00:48:00
-
Neuss Am Kaiser 00:50:00
-
Neuss Hbf 00:54:00
-
Neuss Süd 00:59:00
-
Norf 01:03:00
-
Neuss Allerheiligen 01:05:00
-
Nievenheim 01:08:00
-
Dormagen 01:12:00
-
Dormagen Chempark 01:15:00
-
Köln-Worringen 01:19:00
-
Köln-Blumenberg 01:25:00
-
Köln-Chorweiler Nord 01:27:00
-
Köln-Chorweiler 01:29:00
-
Köln Volkhovener Weg 01:31:00
-
Köln-Longerich 01:34:00
-
Köln Geldernstr./Parkgürtel 01:38:00
-
Köln-Nippes 01:40:00
-
Köln Hansaring 01:43:00
-
Köln Hbf 01:46:00
-
Köln Messe/Deutz 01:49:00
-
Köln-Buchforst 01:52:00
-
Köln-Mülheim 01:54:00
-
Köln-Holweide 01:58:00
-
Köln-Dellbrück 02:01:00
-
Duckterath 02:04:00
-
Bergisch Gladbach 02:08:00
Route:
-
Derendorf S, Düsseldorf
-
Rather Str./Hochschule HSD, Düsseldorf 00:32:00
-
Alter Schlachthof, Düsseldorf 00:33:00
-
Heinrich-Ehrhardt-Straße, Düsseldorf 00:34:00
-
Johannstraße, Düsseldorf 00:36:00
-
Nordfriedhof, Düsseldorf 00:37:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Düsseldorf 00:38:00
-
Niederkassel, Düsseldorf 00:40:00
-
Lütticher Straße, Düsseldorf 00:41:00
-
Niederkasseler Kirchweg, Düsseldorf 00:42:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 00:43:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 00:44:00