Bilk in Düsseldorf
Ludwig-Hammers-Platz ,
40223Düsseldorf
The next departure is direction Mettmann Stadtwald.
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Friedrichstadt 12:52:00
-
Düsseldorf Hbf 12:54:00
-
Düsseldorf-Flingern 12:58:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 13:02:00
-
Erkrath-Nord 13:07:00
-
Neanderthal 13:10:00
-
Mettmann Zentrum 13:14:00
-
Mettmann Stadtwald 13:16:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Völklinger Str. 13:03:00
-
Düsseldorf-Hamm 13:05:00
-
Neuss Rheinparkcenter 13:08:00
-
Neuss Am Kaiser 13:10:00
-
Neuss Hbf 13:14:00
-
Neuss Süd 13:19:00
-
Norf 13:23:00
-
Neuss Allerheiligen 13:25:00
-
Nievenheim 13:28:00
-
Dormagen 13:32:00
-
Dormagen Chempark 13:35:00
-
Köln-Worringen 13:40:00
-
Köln-Blumenberg 13:45:00
-
Köln-Chorweiler Nord 13:47:00
-
Köln-Chorweiler 13:49:00
-
Köln Volkhovener Weg 13:51:00
-
Köln-Longerich 13:54:00
-
Köln Geldernstr./Parkgürtel 13:58:00
-
Köln-Nippes 14:00:00
-
Köln Hansaring 14:03:00
-
Köln Hbf 14:06:00
-
Köln Messe/Deutz 14:09:00
-
Köln-Buchforst 14:12:00
-
Köln-Mülheim 14:14:00
-
Köln-Holweide 14:18:00
-
Köln-Dellbrück 14:21:00
-
Duckterath 14:24:00
-
Bergisch Gladbach 14:28:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Hbf 13:09:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 13:25:00
-
Wuppertal Hbf 13:31:00
-
Wuppertal-Barmen 13:35:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 13:38:00
-
Schwelm 13:42:00
-
Ennepetal 13:46:00
-
Hagen Hbf 13:55:00
-
Schwerte(Ruhr) 14:07:00
-
Holzwickede 14:13:00
-
Unna 14:19:00
-
Bönen 14:24:00
-
Hamm(Westf)Hbf 14:34:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Friedrichstadt 13:12:00
-
Düsseldorf Hbf 13:14:00
-
Düsseldorf-Flingern 13:18:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 13:22:00
-
Erkrath-Nord 13:27:00
-
Neanderthal 13:30:00
-
Mettmann Zentrum 13:34:00
-
Mettmann Stadtwald 13:36:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Friedrichstadt 13:25:00
-
Düsseldorf Hbf 13:28:00
-
Düsseldorf-Flingern 13:32:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 13:35:00
-
Erkrath 13:38:00
-
Hochdahl 13:41:00
-
Hochdahl-Millrath 13:43:00
-
Haan-Gruiten 13:46:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 13:52:00
-
Wuppertal-Sonnborn 13:55:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 13:56:00
-
Wuppertal-Steinbeck 13:59:00
-
Wuppertal Hbf 14:02:00
-
Wuppertal-Unterbarmen 14:05:00
-
Wuppertal-Barmen 14:07:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 14:10:00
-
Wuppertal-Langerfeld 14:14:00
-
Schwelm West 14:16:00
-
Schwelm 14:20:00
-
Gevelsberg West 14:25:00
-
Gevelsberg-Kipp 14:27:00
-
Gevelsberg Hbf 14:29:00
-
Gevelsberg-Knapp 14:32:00
-
Hagen-Westerbauer 14:34:00
-
Hagen-Heubing 14:37:00
-
Hagen-Wehringhausen 14:40:00
-
Hagen Hbf 14:44:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Neuss Hbf 13:33:00
-
Mönchengladbach Hbf 13:48:00
-
Rheydt Hbf 13:53:00
-
Erkelenz 14:00:00
-
Hückelhoven-Baal 14:04:00
-
Lindern 14:08:00
-
Geilenkirchen 14:14:00
-
Übach-Palenberg 14:17:00
-
Herzogenrath 14:22:00
-
Aachen West 14:30:00
-
Aachen Hbf 14:36:00