Bilk in Düsseldorf
Ludwig-Hammers-Platz ,
40223Düsseldorf
The next departure is direction Unterrath S-Bahnhof, Düsseldorf.
Route:
-
Bilker Allee/Friedrichstraße, Düsseldorf
-
Morsestraße, Düsseldorf 07:19:00
-
Fürstenplatz, Düsseldorf 07:20:00
-
Helmholtzstraße, Düsseldorf 07:21:00
-
Mintropplatz, Düsseldorf 07:23:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 07:25:00
-
Charlottenstr./Oststraße, Düsseldorf 07:26:00
-
Klosterstraße, Düsseldorf 07:27:00
-
Jacobistraße, Düsseldorf 07:28:00
-
Schloß Jägerhof, Düsseldorf 07:30:00
-
Marienhospital, Düsseldorf 07:31:00
-
Venloer Straße, Düsseldorf 07:32:00
-
Dreieck, Düsseldorf 07:34:00
-
Essener Straße, Düsseldorf 07:36:00
-
Spichernplatz, Düsseldorf 07:37:00
-
Tannenstraße, Düsseldorf 07:39:00
-
Johannstraße, Düsseldorf 07:40:00
-
Großmarkt, Düsseldorf 07:41:00
-
An der Piwipp, Düsseldorf 07:42:00
-
Elsässer Straße, Düsseldorf 07:43:00
-
Eckenerstraße, Düsseldorf 07:45:00
-
Am Röttchen, Düsseldorf 07:46:00
-
Unterrath S-Bahnhof, Düsseldorf 07:48:00
Route:
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 07:18:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 07:19:00
-
Benrather Straße U, Düsseldorf 07:20:00
-
Heinrich-Heine-Allee U, Düsseldorf 07:22:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 07:23:00
-
Pempelforter Straße U, Düsseldorf 07:24:00
-
Wehrhahn S-Bahnhof, Düsseldorf 07:25:00
-
Uhlandstraße, Düsseldorf 07:26:00
-
Schillerplatz, Düsseldorf 07:28:00
-
Brehmplatz, Düsseldorf 07:30:00
-
Grunerstraße, Düsseldorf 07:32:00
-
Hansaplatz, Düsseldorf 07:33:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 07:34:00
-
Heinrichstraße, Düsseldorf 07:36:00
Route:
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Karolingerstraße, Düsseldorf 07:24:00
-
Merowingerstraße, Düsseldorf 07:26:00
-
Merowingerplatz, Düsseldorf 07:26:00
-
Moorenstraße, Düsseldorf 07:27:00
-
Chlodwigstraße, Düsseldorf 07:28:00
-
Prof.-Dessauer-Weg, Düsseldorf 07:28:00
-
Universität West, Düsseldorf 07:29:00
-
Universität Mitte, Düsseldorf 07:30:00
-
Universität Süd, Düsseldorf 07:31:00
-
Universität Südost, Düsseldorf 07:32:00
-
Brückerbach, Düsseldorf 07:34:00
-
Himmelgeister Landstraße, Düsseldorf 07:35:00
-
Himmelgeist Friedhof, Düsseldorf 07:36:00
-
Alt Himmelgeist, Düsseldorf 07:37:00
-
Auf'm Winkel, Düsseldorf 07:38:00
-
Itter, Düsseldorf 07:39:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 07:40:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 07:41:00
-
Itter Friedhof Osteingang, Düsseldorf 07:41:00
-
Marconistraße, Düsseldorf 07:42:00
-
Holthausen, Düsseldorf 07:46:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 07:47:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 07:47:00
-
Holthausen, Düsseldorf 07:53:00
Route:
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Karolingerplatz, Düsseldorf 07:25:00
-
Auf'm Hennekamp Hst.1, Düsseldorf 07:27:00
-
Uni-Kliniken, Düsseldorf 07:28:00
-
Uni Nord/Christophstraße, Düsseldorf 07:29:00
-
Südpark, Düsseldorf 07:31:00
-
Werstener Dorfstraße, Düsseldorf 07:33:00
-
Opladener Straße, Düsseldorf 07:35:00
-
Ickerswarder Straße, Düsseldorf 07:36:00
-
Elbruchstraße, Düsseldorf 07:38:00
-
Holthausen, Düsseldorf 07:39:00
-
Niederheid, Düsseldorf 07:41:00
-
Am Trippelsberg, Düsseldorf 07:42:00
-
Schöne Aussicht, Düsseldorf 07:44:00
-
Kappeler Straße, Düsseldorf 07:45:00
-
Schloss Benrath, Düsseldorf 07:46:00
-
Urdenbacher Allee, Düsseldorf 07:47:00
-
Benrath S-Bahnhof, Düsseldorf 07:48:00
-
Benrath Betriebshof, Düsseldorf 07:49:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Friedrichstadt 07:25:00
-
Düsseldorf Hbf 07:28:00
-
Düsseldorf-Flingern 07:32:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 07:35:00
-
Erkrath 07:38:00
-
Hochdahl 07:41:00
-
Hochdahl-Millrath 07:43:00
-
Haan-Gruiten 07:46:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 07:52:00
-
Wuppertal-Sonnborn 07:55:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 07:56:00
-
Wuppertal-Steinbeck 07:59:00
-
Wuppertal Hbf 08:02:00
-
Wuppertal-Unterbarmen 08:05:00
-
Wuppertal-Barmen 08:07:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 08:10:00
-
Wuppertal-Langerfeld 08:14:00
-
Schwelm West 08:16:00
-
Schwelm 08:20:00
-
Gevelsberg West 08:25:00
-
Gevelsberg-Kipp 08:27:00
-
Gevelsberg Hbf 08:29:00
-
Gevelsberg-Knapp 08:32:00
-
Hagen-Westerbauer 08:34:00
-
Hagen-Heubing 08:37:00
-
Hagen-Wehringhausen 08:40:00
-
Hagen Hbf 08:44:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Neuss Hbf 07:33:00
-
Mönchengladbach Hbf 07:48:00
-
Rheydt Hbf 07:53:00
-
Erkelenz 08:00:00
-
Hückelhoven-Baal 08:04:00
-
Lindern 08:08:00
-
Geilenkirchen 08:13:00
-
Übach-Palenberg 08:17:00
-
Herzogenrath 08:22:00
-
Aachen West 08:30:00
-
Aachen Schanz 08:33:00
-
Aachen Hbf 08:36:00