Bilk in Düsseldorf
Ludwig-Hammers-Platz ,
40223Düsseldorf
The next departure is direction Venlo.
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Neuss Hbf 09:59:00
-
Mönchengladbach Hbf 10:11:00
-
Viersen 10:32:00
-
Dülken 10:37:00
-
Boisheim 10:41:00
-
Breyell 10:45:00
-
Kaldenkirchen 10:49:00
-
Venlo 10:56:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Völklinger Str. 10:11:00
-
Düsseldorf-Hamm 10:13:00
-
Neuss Rheinparkcenter 10:15:00
-
Neuss Am Kaiser 10:18:00
-
Neuss Hbf 10:21:00
-
Kaarst IKEA 10:28:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 10:31:00
-
Kaarster Bahnhof 10:33:00
-
Kaarster See 10:36:00
Route:
-
Bilk S-Bahnhof/Elisabethstraße, Düsseldorf
-
Morsestraße, Düsseldorf 10:12:00
-
Friedrichstadt S, Düsseldorf 10:13:00
-
Kruppstraße, Düsseldorf 10:15:00
-
Flügelstraße, Düsseldorf 10:16:00
-
Oberbilker Markt U, Düsseldorf 10:17:00
-
Fichtenstraße, Düsseldorf 10:19:00
-
Pinienstraße, Düsseldorf 10:20:00
-
Langenberger Straße, Düsseldorf 10:22:00
-
Ronsdorfer Straße, Düsseldorf 10:23:00
-
Königsberger Straße, Düsseldorf 10:24:00
-
An der Schützenwiese, Düsseldorf 10:25:00
-
Posener Straße, Düsseldorf 10:27:00
-
Bunzlauer Weg, Düsseldorf 10:28:00
-
Gubener Straße, Düsseldorf 10:28:00
-
Reichenbacher Weg, Düsseldorf 10:29:00
-
In den Kötten, Düsseldorf 10:30:00
-
Hürthstraße, Düsseldorf 10:32:00
-
Knuppertsbrück, Düsseldorf 10:34:00
-
Gerresheim S-Bahnhof, Düsseldorf 10:36:00
-
Morper Straße, Düsseldorf 10:37:00
Route:
-
Bilker Allee/Friedrichstraße, Düsseldorf
-
Kronprinzenstraße, Düsseldorf 10:12:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 10:14:00
-
Wupperstraße, Düsseldorf 10:15:00
-
Franziusstraße, Düsseldorf 10:16:00
-
Speditionstraße, Düsseldorf 10:17:00
-
Medienhafen Kesselstraße, Düsseldorf 10:18:00
Route:
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 10:12:00
-
Herzogstraße, Düsseldorf 10:14:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 10:15:00
-
Jugendherberge, Düsseldorf 10:17:00
-
Barmer Straße, Düsseldorf 10:19:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 10:21:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 10:22:00
-
Lewitstraße, Düsseldorf 10:23:00
-
Comeniusplatz, Düsseldorf 10:25:00
Route:
-
Düsseldorf-Bilk
-
Düsseldorf Friedrichstadt 10:12:00
-
Düsseldorf Hbf 10:14:00
-
Düsseldorf-Flingern 10:18:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 10:22:00
-
Erkrath-Nord 10:27:00
-
Neanderthal 10:30:00
-
Mettmann Zentrum 10:34:00
-
Mettmann Stadtwald 10:36:00