Bahnhof in Cham
Frühlingstrasse 2,
93413Cham
The next departure is direction Nürnberg Hbf.
Route:
-
Cham(Oberpf)
-
Pösing 05:01:00
-
Roding 05:04:00
-
Neubäu 05:10:00
-
Bodenwöhr Nord 05:16:00
-
Schwandorf 05:27:00
-
Amberg 05:48:00
-
Sulzbach-Rosenberg 05:56:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 06:03:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 06:17:00
-
Lauf(links Pegnitz) 06:27:00
-
Nürnberg Hbf 06:39:00
Route:
-
Bahnhof, Cham
-
Floßhafen, Cham 05:23:00
-
Stadellohe, Cham 05:24:00
-
Janahof Siemens, Cham 05:25:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 05:26:00
-
Scharlau, Cham 05:28:00
-
Pfahl, Schorndorf (Oberpfalz) 05:29:00
-
Radling, Schorndorf (Oberpfalz) 05:31:00
-
Sandberg Abzw. Thierling, Schorndorf (Oberpfalz) 05:32:00
-
Knöbling, Schorndorf (Oberpfalz) 05:33:00
-
Siedlung, Schorndorf (Oberpfalz) 05:35:00
-
Kirche, Schorndorf (Oberpfalz) 05:36:00
-
Unteraigen Abzw., Schorndorf (Oberpfalz) 05:37:00
-
Baierberg, Schorndorf (Oberpfalz) 05:39:00
-
Zigeunertafel, Michelsneukirchen 05:41:00
-
Michelsneukirchen 05:43:00
-
St. Quirin, Michelsneukirchen 05:45:00
-
Schwaighof, Michelsneukirchen 05:46:00
-
Hofstetten Abzw., Michelsneukirchen 05:48:00
-
Völling, Falkenstein (Oberpfalz) 05:49:00
-
Birnerstraße, Falkenstein (Oberpfalz) 05:50:00
-
Rathaus/Marktplatz, Falkenstein (Oberpfalz) 05:51:00
-
Busbahnhof, Falkenstein (Oberpfalz) 05:52:00
-
Gärtnerei Bayerl, Falkenstein (Oberpfalz) 05:53:00
-
Arracher Höhe, Falkenstein (Oberpfalz) 05:54:00
-
Woppmannszell, Falkenstein (Oberpfalz) 05:55:00
-
Eckerzell, Falkenstein (Oberpfalz) 05:57:00
-
Arrach, Falkenstein (Oberpfalz) 05:59:00
-
Ebersroith, Rettenbach (Oberpfalz) 06:01:00
-
Ortsmitte, Rettenbach (Oberpfalz) 06:05:00
-
Langau, Rettenbach (Oberpfalz) 06:07:00
-
Haag, Rettenbach (Oberpfalz) 06:08:00
-
Eitenzell, Rettenbach (Oberpfalz) 06:10:00
-
Brieberg Abzw., Rettenbach (Oberpfalz) 06:12:00
-
See Abzw., Rettenbach (Oberpfalz) 06:14:00
-
Aumbach Abzw., Rettenbach (Oberpfalz) 06:16:00
-
Aumbrunn, Rettenbach (Oberpfalz) 06:18:00
-
Kirnberg, Wörth a.d. Donau 06:22:00
Route:
-
Cham(Oberpf)
-
Pösing 05:48:00
-
Roding 05:51:00
-
Neubäu 05:56:00
-
Bodenwöhr Nord 06:03:00
-
Schwandorf 06:15:00
Route:
-
Bahnhof, Cham
-
Floßhafen, Cham 05:52:00
-
Janahof Siemens, Cham 05:55:00
-
Altenmarkt Ortsmitte, Cham 05:57:00
-
Altenmarkt Kindergarten, Cham 05:58:00
-
Ried am Pfahl, Cham 06:02:00
-
Thierlstein, Cham 06:03:00
-
Untertraubenbach Ort, Cham 06:04:00
-
Wulfing, Cham 06:05:00
-
Wetterfeld Dorfmitte, Roding 06:08:00
-
Chamer Steig, Roding 06:11:00
Route:
-
Cham(Oberpf)
-
Chamerau 06:06:00
-
Miltach 06:13:00
-
Blaibach(Oberpf) 06:18:00
-
Bad Kötzting 06:26:00
-
Zellerthal 06:30:00
-
Grafenwiesen 06:36:00
-
Watzelsteg 06:38:00
-
Hohenwarth Campingplatz 06:41:00
-
Hohenwarth 06:43:00
-
Arrach 06:49:00
-
Frahelsbruck 06:52:00
-
Lam 06:55:00
Route:
-
Cham(Oberpf)
-
Willmering 06:04:00
-
Waffenbrunn 06:08:00
-
Balbersdorf 06:13:00
-
Geigant 06:18:00
-
Zillendorf 06:23:00
-
Grub(Oberpf) 06:25:00
-
Waldmünchen 06:31:00