Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw.
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 20:06:00
-
CCC, Calw 20:07:00
-
Freie ev. Schule, Calw 20:09:00
-
Landratsamt, Calw 20:10:00
-
EnCW, Calw 20:11:00
-
Akademie Neufang, Calw 20:15:00
-
Edeka, Calw 20:16:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 20:19:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 20:11:00
-
Wildberg(Württ) 20:21:00
-
Nagold 20:28:00
-
Nagold Stadtmitte 20:33:00
-
Nagold-Steinberg 20:34:00
-
Nagold-Iselshausen 20:36:00
-
Hochdorf(b Horb) 20:42:00
-
Eutingen Nord 20:54:00
-
Horb 21:05:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 20:13:00
-
Amtsgericht, Calw 20:14:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 20:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 20:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 20:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 20:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 20:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 20:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 20:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 20:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 20:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 20:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 20:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 20:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 20:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 20:26:00
-
Speßhardt, Calw 20:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 20:28:00
-
Weltenschwann, Calw 20:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 20:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 20:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 20:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 20:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 20:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 20:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 20:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 20:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 20:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 20:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 20:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 20:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 20:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 20:39:00
-
Amtsgericht, Calw 20:42:00
-
Brühl, Calw 20:43:00
-
ZOB, Calw 20:45:00
-
Linde, Calw 20:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 20:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 20:52:00
-
Bauknecht, Calw 20:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 20:56:00
-
Heumaden Waldenserstraße, Calw 20:57:00
-
Heumaden Hagebuttenweg, Calw 20:58:00
-
Heumaden Schule, Calw 20:59:00
-
Heumaden Breite-Heer-Str., Calw 21:00:00
Route:
-
Calw
-
Hirsau 20:22:00
-
Bad Liebenzell 20:27:00
-
Monbach-Neuhausen 20:34:00
-
Unterreichenbach 20:37:00
-
Pforzheim-Weißenstein 20:43:00
-
Brötzingen Mitte 20:47:00
-
Pforzheim Maihälden 20:48:00
-
Pforzheim Hbf 20:52:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 20:28:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 20:31:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 20:32:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 20:31:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 20:32:00
-
Steckenäckerle, Calw 20:33:00
-
Bauknecht, Calw 20:34:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 20:35:00
-
Starenweg, Althengstett 20:38:00
-
Lamm, Althengstett 20:39:00
-
Kirche, Althengstett 20:39:00
-
Rathaus, Althengstett 20:41:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 20:43:00
-
Mittelfeld, Simmozheim 20:45:00
-
Ortsmitte, Simmozheim 20:46:00
-
Rahalde, Simmozheim 20:47:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 20:52:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 20:53:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 20:56:00