Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Klinikum NSW, Calw.
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 15:36:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 15:40:00
-
Hirsau Kloster, Calw 15:41:00
-
Klinikum NSW, Calw 15:50:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 15:41:00
-
Wildberg(Württ) 15:51:00
-
Nagold 15:58:00
-
Nagold Stadtmitte 16:02:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Bahnhofstraße, Calw 15:39:00
-
Alter Bahnhof, Calw 15:40:00
-
Tanneneck, Calw 15:42:00
-
Kentheim Candidusstr., Bad Teinach-Zavelstein 15:44:00
-
Bahnhof Bad Teinach/Neubulach, Bad Teinach-Zavelst 15:46:00
-
Bad Teinach Badstr., Bad Teinach-Zavelstein 15:51:00
-
Rötenbach Zettelberg, Bad Teinach-Zavelstein 15:56:00
-
Rötenbach Kirche, Bad Teinach-Zavelstein 15:57:00
-
Rötenbach Kreuzung Emberger, Bad Teinach-Zavelstei 15:58:00
-
Rötenbach Auf der Haardt, Bad Teinach-Zavelstein 16:00:00
-
Zavelstein Felsengrund, Bad Teinach-Zavelstein 16:02:00
-
Zavelstein Feuersee, Bad Teinach-Zavelstein 16:04:00
-
Zavelstein Schulstr., Bad Teinach-Zavelstein 16:05:00
-
Sommenhardt Sonnenhof, Bad Teinach-Zavelstein 16:08:00
-
Lützenhardt Birkenwaldstraße, Bad Teinach-Zavelste 16:10:00
-
Sommenhardt Molkerei, Bad Teinach-Zavelstein 16:11:00
-
Sommenhardt Nagoldtalstr., Bad Teinach-Zavelstein 16:12:00
-
Bahnhof Bad Teinach/Neubulach, Bad Teinach-Zavelst 16:17:00
-
Kentheim Candidusstr., Bad Teinach-Zavelstein 16:19:00
-
Tanneneck, Calw 16:21:00
-
Alter Bahnhof, Calw 16:23:00
-
Bahnhofstraße, Calw 16:24:00
-
ZOB, Calw 16:27:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Bahnhofstraße, Calw 15:40:00
-
Alter Bahnhof, Calw 15:41:00
-
Tanneneck, Calw 15:43:00
-
Kentheim Candidusstr., Bad Teinach-Zavelstein 15:45:00
-
Bahnhof Bad Teinach/Neubulach, Bad Teinach-Zavelst 15:47:00
-
Liebelsberg EDEKA, Neubulach 15:51:00
-
Liebelsberg Teinacher Straße, Neubulach 15:52:00
-
Liebelsberg Rathaus, Neubulach 15:53:00
-
Liebelsberg Krone, Neubulach 15:54:00
-
Liebelsberg EDEKA, Neubulach 15:55:00
-
Mathildenstr., Neubulach 15:57:00
-
Raiba, Neubulach 15:58:00
-
Hardtstraße, Neubulach 15:59:00
-
Scheffelstr., Neubulach 16:00:00
-
Minigolfplatz, Neubulach 16:01:00
-
Altbulach Rathaus, Neubulach 16:03:00
-
Altbulach Schmiedwiesen, Neubulach 16:04:00
-
Raiba, Neubulach 16:06:00
-
Oberhaugstett Fliederstraße, Neubulach 16:08:00
-
Oberhaugstett Molkerei, Neubulach 16:09:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 15:41:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 15:43:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 15:44:00
-
Hirsau Unterer Brühl, Calw 15:45:00
-
Ernstmühl, Calw 15:46:00
-
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell 15:48:00
-
Kurhaus, Bad Liebenzell 15:50:00
-
Bahnhof, Bad Liebenzell 15:52:00
-
Bürgerzentrum, Bad Liebenzell 15:54:00
-
Brühl, Bad Liebenzell 15:56:00
-
Freibad, Bad Liebenzell 15:56:00
-
Monbachtal, Bad Liebenzell 15:58:00
-
Dennjächt Adler, Unterreichenbach 16:00:00
-
Calwer Str., Unterreichenbach 16:01:00
-
Schule, Unterreichenbach 16:01:00
-
Unt. Bahnhofstraße, Unterreichenbach 16:03:00
-
Kapfenhardt Kapfenhardter Mühle, Unterreichenbach 16:08:00
-
Kapfenhardt Linde, Unterreichenbach 16:10:00
-
Kapfenhardt Sprengergäßle, Unterreichenbach 16:10:00
-
Langenbrand Brückenäcker, Schömberg b Neuenbürg (W 16:13:00
-
Langenbrand Salmbacher Straße, Schömberg b Neuenbü 16:13:00
-
Langenbrand Schömberger Str., Schömberg b Neuenbür 16:13:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:20:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:20:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:20:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 15:47:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 15:49:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 15:50:00
-
Hirsau Unterer Brühl, Calw 15:51:00
-
Ernstmühl, Calw 15:52:00
-
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell 15:54:00
-
Kurhaus, Bad Liebenzell 15:56:00
-
Bahnhof, Bad Liebenzell 16:02:00
-
Bürgerzentrum, Bad Liebenzell 16:03:00
-
Brühl, Bad Liebenzell 16:04:00
-
Karlstr., Bad Liebenzell 16:05:00
-
Abzw. Burg, Bad Liebenzell 16:07:00
-
Maisenbach Abzw. Sägmühle, Bad Liebenzell 16:08:00
-
Unterlengenhardt Abzw. Unterlengenh., Bad Liebenze 16:09:00
-
Roller, Bad Liebenzell 16:12:00
-
Pfrommer, Bad Liebenzell 16:13:00
-
Schwarzwaldhof, Bad Liebenzell 16:14:00
-
Parac.Klinik, Bad Liebenzell 16:15:00
-
Pfrommer, Bad Liebenzell 16:16:00
-
Unterlengenhardt Post, Bad Liebenzell 16:17:00
-
Abzw. Schwarzenberg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:19:00
-
Oberlengenhardt Unterdorf, Schömberg b Neuenbürg ( 16:21:00
-
Oberlengenhardt Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Wü 16:22:00
-
Schwarzenberg Rößle, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:23:00
-
Schwarzenberg Österle, Schömberg b Neuenbürg (Würt 16:24:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:26:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:27:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 16:28:00