Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ).
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:42:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 10:44:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 10:45:00
-
Hirsau Unterer Brühl, Calw 10:46:00
-
Ernstmühl, Calw 10:47:00
-
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell 10:49:00
-
Kurhaus, Bad Liebenzell 10:51:00
-
Bahnhof, Bad Liebenzell 11:05:00
-
Bürgerzentrum, Bad Liebenzell 11:06:00
-
Brühl, Bad Liebenzell 11:07:00
-
Karlstr., Bad Liebenzell 11:08:00
-
Abzw. Burg, Bad Liebenzell 11:10:00
-
Maisenbach Abzw. Sägmühle, Bad Liebenzell 11:11:00
-
Zainen Abzw., Bad Liebenzell 11:12:00
-
Roller, Bad Liebenzell 11:15:00
-
Pfrommer, Bad Liebenzell 11:16:00
-
Schwarzwaldhof, Bad Liebenzell 11:17:00
-
Parac.Klinik, Bad Liebenzell 11:18:00
-
Pfrommer, Bad Liebenzell 11:19:00
-
Unterlengenhardt Post, Bad Liebenzell 11:20:00
-
Abzw. Schwarzenberg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 11:22:00
-
Oberlengenhardt Unterdorf, Schömberg b Neuenbürg ( 11:24:00
-
Oberlengenhardt Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Wü 11:25:00
-
Schwarzenberg Rößle, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 11:26:00
-
Schwarzenberg Österle, Schömberg b Neuenbürg (Würt 11:27:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 11:29:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 11:30:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 11:31:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 10:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 10:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 10:52:00
-
Bauknecht, Calw 10:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 10:56:00
-
Heumaden Waldenserstraße, Calw 10:57:00
-
Heumaden Hagebuttenweg, Calw 10:58:00
-
Heumaden Schule, Calw 10:59:00
-
Heumaden Breite-Heer-Str., Calw 11:00:00
Route:
-
Calw
-
Hirsau 10:52:00
-
Bad Liebenzell 10:57:00
-
Monbach-Neuhausen 11:04:00
-
Unterreichenbach 11:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 11:13:00
-
Brötzingen Mitte 11:17:00
-
Pforzheim Maihälden 11:18:00
-
Pforzheim Hbf 11:22:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:56:00
-
Amtsgericht, Calw 10:57:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 11:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 11:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 11:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 11:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 11:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 11:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 11:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 11:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 11:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 11:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 11:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 11:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 11:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 11:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 11:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 11:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 11:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 11:44:00
-
Waldklinik, Dobel 11:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 11:47:00
-
Birkengrund, Dobel 11:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 11:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 11:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 11:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 11:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 11:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 11:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 11:59:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 10:58:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 11:01:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 11:02:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 11:01:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 11:02:00
-
Steckenäckerle, Calw 11:03:00
-
Bauknecht, Calw 11:04:00
-
Heumaden Bundesstraße, Calw 11:05:00
-
Starenweg, Althengstett 11:08:00
-
Lamm, Althengstett 11:09:00
-
Kirche, Althengstett 11:09:00
-
Rathaus, Althengstett 11:11:00
-
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett 11:14:00
-
Grabenstraße, Weil der Stadt 11:22:00
-
Stadtgarten, Weil der Stadt 11:23:00
-
Bahnhof, Weil der Stadt 11:25:00