Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ).
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 12:42:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 12:44:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 12:45:00
-
Hirsau Unterer Brühl, Calw 12:46:00
-
Ernstmühl, Calw 12:47:00
-
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell 12:49:00
-
Kurhaus, Bad Liebenzell 12:51:00
-
Bahnhof, Bad Liebenzell 13:05:00
-
Bürgerzentrum, Bad Liebenzell 13:06:00
-
Brühl, Bad Liebenzell 13:07:00
-
Karlstr., Bad Liebenzell 13:08:00
-
Abzw. Burg, Bad Liebenzell 13:10:00
-
Maisenbach Abzw. Sägmühle, Bad Liebenzell 13:11:00
-
Zainen Abzw., Bad Liebenzell 13:12:00
-
Roller, Bad Liebenzell 13:15:00
-
Pfrommer, Bad Liebenzell 13:16:00
-
Schwarzwaldhof, Bad Liebenzell 13:17:00
-
Parac.Klinik, Bad Liebenzell 13:18:00
-
Pfrommer, Bad Liebenzell 13:19:00
-
Unterlengenhardt Post, Bad Liebenzell 13:20:00
-
Abzw. Schwarzenberg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 13:22:00
-
Oberlengenhardt Unterdorf, Schömberg b Neuenbürg ( 13:24:00
-
Oberlengenhardt Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Wü 13:25:00
-
Schwarzenberg Rößle, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 13:26:00
-
Schwarzenberg Österle, Schömberg b Neuenbürg (Würt 13:27:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 13:29:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 13:30:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 13:31:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 12:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 12:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 12:52:00
-
Bauknecht, Calw 12:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 12:56:00
Route:
-
Calw
-
Hirsau 12:52:00
-
Bad Liebenzell 12:57:00
-
Monbach-Neuhausen 13:04:00
-
Unterreichenbach 13:07:00
-
Pforzheim-Weißenstein 13:13:00
-
Brötzingen Mitte 13:17:00
-
Pforzheim Maihälden 13:18:00
-
Pforzheim Hbf 13:22:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 12:56:00
-
Amtsgericht, Calw 12:57:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 13:00:00
-
Wimberg Lauber, Calw 13:01:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 13:02:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 13:03:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 13:03:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 13:04:00
-
Altburg Lamm, Calw 13:05:00
-
Oberreichenbach Forstsiedlung, Calw 13:08:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 13:09:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 13:19:00
-
Calmbach Birkenhof/Bahnhof, Bad Wildbad 13:20:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 13:20:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 13:22:00
-
Bahnhof, Bad Wildbad 13:24:00
-
Schwarzer Weg, Bad Wildbad 13:29:00
-
Calmbach Taubenäckersiedlung, Bad Wildbad 13:31:00
-
Calmbach Parkanlage, Bad Wildbad 13:32:00
-
Rathaus, Höfen an der Enz 13:36:00
-
Hindenburgstr., Höfen an der Enz 13:37:00
-
Eyachbrücke, Neuenbürg 13:39:00
-
Dreimarkstein, Dobel 13:44:00
-
Waldklinik, Dobel 13:46:00
-
Ortsmitte, Dobel 13:47:00
-
Birkengrund, Dobel 13:48:00
-
Eichenwaldstraße, Bad Herrenalb 13:52:00
-
Ev. Akademie, Bad Herrenalb 13:53:00
-
Alte Dobler Str., Bad Herrenalb 13:54:00
-
Hotel Post, Bad Herrenalb 13:54:00
-
Kurhaus, Bad Herrenalb 13:55:00
-
Post, Bad Herrenalb 13:56:00
-
Bahnhof, Bad Herrenalb 13:59:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 13:11:00
-
Wildberg(Württ) 13:21:00
-
Nagold 13:28:00
-
Nagold Stadtmitte 13:30:00
-
Nagold-Steinberg 13:32:00
-
Nagold-Iselshausen 13:33:00
-
Hochdorf(b Horb) 13:39:00
-
Eutingen Nord 13:42:00
-
Horb 13:56:00
-
Mühlen(b Horb) 14:03:00
-
Eyach 14:07:00
-
Bieringen 14:12:00
-
Rottenburg(Neckar) 14:19:00
-
Kiebingen 14:22:00
-
Tübingen Hbf 14:29:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 13:13:00
-
Amtsgericht, Calw 13:14:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 13:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 13:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 13:19:00
-
Wimberg Festplatz, Calw 13:19:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 13:19:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 13:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 13:20:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 13:22:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 13:22:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 13:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 13:23:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 13:24:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 13:25:00
-
Altburg Lamm, Calw 13:26:00
-
Speßhardt, Calw 13:28:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 13:28:00
-
Weltenschwann, Calw 13:29:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 13:31:00
-
Altburg Lamm, Calw 13:32:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 13:34:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 13:34:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 13:35:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 13:35:00
-
Alzenberg Postackerweg, Calw 13:35:00
-
Alzenberg Höhenring, Calw 13:35:00
-
Wimberg Windhof, Calw 13:37:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 13:37:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 13:37:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 13:37:00
-
Wimberg Lauber, Calw 13:38:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 13:39:00
-
Amtsgericht, Calw 13:42:00
-
Brühl, Calw 13:43:00
-
ZOB, Calw 13:45:00
-
Linde, Calw 13:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 13:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 13:52:00
-
Bauknecht, Calw 13:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 13:56:00
-
Heumaden Breslauer Str., Calw 13:57:00
-
Heumaden Schule, Calw 13:58:00
-
Heumaden Breite-Heer-Str., Calw 13:59:00