Bahnhof in Calw
Bischofstrasse 10,
75365Calw
The next departure is direction Hirsau Liebenzeller Straße, Calw.
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 08:13:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 08:16:00
-
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw 08:17:00
Route:
-
Calw
-
Bad Teinach-Neubulach 08:15:00
-
Wildberg(Württ) 08:21:00
-
Nagold 08:28:00
-
Nagold Stadtmitte 08:35:00
-
Hochdorf(b Horb) 08:43:00
-
Eutingen Nord 08:53:00
-
Horb 09:04:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 08:13:00
-
Amtsgericht, Calw 08:14:00
-
Wimberg Berufsschule, Calw 08:17:00
-
Wimberg Lauber, Calw 08:18:00
-
Wimberg Morof-Ostlandstr., Calw 08:19:00
-
Wimberg Windhof, Calw 08:21:00
-
Alzenberg Lindenplatz, Calw 08:22:00
-
Alzenberg Friedhof, Calw 08:23:00
-
Speßhardt, Calw 08:26:00
-
Speßhardt Friedhof, Calw 08:27:00
-
Weltenschwann, Calw 08:28:00
-
Altburg Weltenschwanner Str., Calw 08:29:00
-
Altburg Lamm, Calw 08:30:00
-
Altburg Küllenfeld, Calw 08:32:00
-
Altburg Oberriedt, Calw 08:33:00
-
Wimberg Stahläckerweg, Calw 08:35:00
-
Wimberg Morof-Otto-Göhner-Str., Calw 08:36:00
-
Amtsgericht, Calw 08:38:00
-
Brühl, Calw 08:40:00
-
ZOB, Calw 08:45:00
-
Linde, Calw 08:48:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 08:51:00
-
Steckenäckerle, Calw 08:52:00
-
Bauknecht, Calw 08:53:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 08:56:00
-
Heumaden Breslauer Str., Calw 08:57:00
-
Heumaden Schule, Calw 08:58:00
-
Heumaden Breite-Heer-Str., Calw 08:59:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Brühl, Calw 08:16:00
-
Hirsau St. Aurelius, Calw 08:18:00
-
Hirsau Kloster, Calw 08:19:00
-
Hirsau Bleiche, Calw 08:22:00
-
Klinikum NSW, Calw 08:27:00
-
Oberkollbach Lamm, Oberreichenbach (Württ) 08:31:00
-
Unterkollbach Brückle, Oberreichenbach (Württ) 08:32:00
-
Igelsloch Rathaus, Oberreichenbach (Württ) 08:35:00
-
Igelsloch Fasanenweg, Oberreichenbach (Württ) 08:36:00
-
Igelsloch Garage Schöttle, Oberreichenbach (Württ) 08:37:00
-
Siehdichfür Köhlerstr., Oberreichenbach (Württ) 08:38:00
-
Hirsch, Oberreichenbach (Württ) 08:40:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Oberlengenhardt Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Wü 08:32:00
-
Oberlengenhardt Unterdorf, Schömberg b Neuenbürg ( 08:32:00
-
Bieselsberg Mühl/Turnstr., Schömberg b Neuenbürg ( 08:34:00
-
Bieselsberg Frieden/Turnstr., Schömberg b Neuenbür 08:34:00
-
Bieselsberg Löwen, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 08:34:00
-
Bieselsberg Friedhof, Schömberg b Neuenbürg (Württ 08:34:00
-
Schwarzenberg Rößle, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 08:38:00
-
Schwarzenberg Österle, Schömberg b Neuenbürg (Würt 08:38:00
-
Dr. Schröder Weg, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 08:43:00
-
Liebenzeller Straße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 08:43:00
-
Rathaus, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 08:44:00
-
Rosenstraße, Schömberg b Neuenbürg (Württ) 08:44:00
-
Langenbrand Schömberger Str., Schömberg b Neuenbür 08:45:00
Route:
-
ZOB, Calw
-
Linde, Calw 08:16:00
-
Kreiskrankenhaus, Calw 08:18:00
-
Steckenäckerle, Calw 08:20:00
-
Bauknecht, Calw 08:21:00
-
Heumaden Heinz-Schnaufer-Str., Calw 08:24:00